PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک در مورد برنامه TeamViewer

behnam1366
November 23rd, 2013, 13:20
با سلام خدمت دوستان عزیز

نمیدونم این پست رو توی بخش مناسبی پرسیدم یا نه

من با TeamViewer

به سرور مجازیم وصلا میشم جوری که هربار هم ریست میکنم سرورمو بازم با همونن آپی و پسوورد دوباره وصل میشم خواستم ببینم کسی بلده اینکارو روی سیستم خانگی انجام بده؟

خواستم ببینم کسی بلده اینکارو روی سیستم خانگی انجام بده؟ نرم افزارو جوری نصب کنه که وقتی سیستمم ریست مشه بازم با هموون ای پی و پسسورد بتونم وصل بشم به سیستمم

glxx
November 23rd, 2013, 13:23
عزیز با ریست ای پی عوض می شود برای اینکار ای پی به شرکت سرویس دهندهخود بدهید که هزینه از ماهی 20 است بستگی به شرکت خدمات اینترنت دهنده به شما دارد

taghi.karimi
November 23rd, 2013, 14:11
عزیز با ریست ای پی عوض می شود برای اینکار ای پی به شرکت سرویس دهندهخود بدهید که هزینه از ماهی 20 است بستگی به شرکت خدمات اینترنت دهنده به شما دارد

اون مورد که شما میگید برای adsl صادق هست.
روی بستر وایرلس که ایپی ثابت هست.میتونید از این مورد استفاده کنید

glxx
November 23rd, 2013, 14:37
دوست گرامی ایشون اسمی از چه نوع سرویسی استقاده میکنند نبرده اند
بنده هم چون وایرلس استفاده نمیکنم از این موضوع بی اطلاع بودم ممنون بابت اطلاعات شما

reza*
November 23rd, 2013, 17:19

team viewer برای اتصال اصلا آی پی نمیخواد !!! یه آیدی و پسورد میخواد .

استارتر شما میتونید از تنظیمات خوده تیم ویوور اون رو auto start کنید که هر بار با بالا اومدن ویندوز بالا بیاد و یک پسورد ثابت براش تعریف کنید که خودش پسورد راندم نسازه . ایدی هم که همیشه پابت هست .

موفق باشید . کمکی خواستی در خدمتم .

reza*
November 23rd, 2013, 17:23
extrax => options => general => start team viewer with windows

تیک بزنید .

بعدش

extrax => options => security => personal passwprd ( for unattaended access ) => password & confirm password

یه پسورد دلخواه انتخاب کنید .

خب ایدی پابت پسورد هم ثابت . با هر بار ری استارت هم بالا میاد .