PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این سایت چند می ارزه میخوام بخرم ؟

only-only
November 23rd, 2013, 12:21
سلام

سایت آکادمی ترانه رو میخوام بخرم به نظر شما چند می ارزه

آکادمی ترانه | نخستین دانشنامه‌ی تخصصی ترانه، ویژه‌ی انتشار آثار ترانه سرایان معاصر (http://www.academytaraneh.com/)

؟

glxx
November 23rd, 2013, 12:37
به نظرتون تازه افتتاح نشده سایتشون چون تعداد مطالب 11 تا بیشتر نیست

delta
November 23rd, 2013, 12:39
عزیز بستگی به خیلی چیزا داره.. اگر بر اساس رتبه و.. بخوای 150 هزار تومان!! اگر بر اساس مطالب و تعدادش بخوای 250 هزار تومان.. باید دید چه امکاناتی داره و چه چیزهای ویژه ای داره...ممکنه سایتش مشتریهای خاص داشته باشه و میلیونی درآمد داشته باشه.. ممکنه اسمش برند باشه..ممکنه فروشگاهی با یک اسم دیگر داشته باشه.. ممکنه از تبلیغات کلی به جیب بزنه..همینطوری نمیشه روی یک سایت نظر داد..خیلی ها فقط الکسا رو برای یکسایت مد نظر دارند که اشتباهی بیش نیست..

only-only
November 23rd, 2013, 13:49
به نظرتون تازه افتتاح نشده سایتشون چون تعداد مطالب 11 تا بیشتر نیست

نه بابا اینجوریم نیست فقط 279 صفحه داره که تو هر کدوم حدود 20 تا پست هست

litetarh
November 23rd, 2013, 14:09
200 تومن بخری خوبه ! به الکسا و رنک گوگلش هم توجه کن ! موفق باشی

only-only
November 23rd, 2013, 14:11
واقعا 200 ؟؟؟
مدیر این سایت به من گفته فقط داده کسی براش این سایت رو طراحی کرده یه تومن گرفته

updates
November 23rd, 2013, 14:17
خرید این سایت توصیه نمیشه
حد اکثر قیمت 300هزارتومان اونم بیشتر بخاطر هزینه قالبش و پست گزاری هاش
رتبه بسیار ضعیف این سایت در آلکسا با وجود سابقه این سایت نشون میده که طرفدار آنچنانی نداره و به جایی نمیرسه
حتی اگر در تمام کلمات کلیدیش به رتبه 1گوگل بیاد با توجه به موضوع سایت پیشرفت چندانی نخواهد داشت

only-only
November 23rd, 2013, 14:23
یعنی من این سایت رو بخوام بدون پست هاش کسی هست زیر 300 برام طراحی کنه ؟

litetarh
November 23rd, 2013, 14:26
واقعا 200 ؟؟؟
مدیر این سایت به من گفته فقط داده کسی براش این سایت رو طراحی کرده یه تومن گرفته

اولا داش قالبش که وردپرسه بترکه 500 تومن خرج قالبش کرده اونم حداکثر ! مشهور هم که نیست الان دارم می بینمش ! از کسی هم اسمش رو تا حالا نشنیدم ! بهتره دنبال سایت بهتری باشه

این سایت به نظر من ارزش نداره ! بازم خود دانی ! موفق باشی

samandata
November 23rd, 2013, 17:44
اولا داش قالبش که وردپرسه بترکه 500 تومن خرج قالبش کرده اونم حداکثر ! مشهور هم که نیست الان دارم می بینمش ! از کسی هم اسمش رو تا حالا نشنیدم ! بهتره دنبال سایت بهتری باشه

این سایت به نظر من ارزش نداره ! بازم خود دانی ! موفق باشی

درسته ...
قالب خیلی چیز خاصی نیست برای فروش سایت !
به نظر من بهتره بیشتر به جایگاه سایت در گوگل و آمارش فکر کنی عزیز

geniune
November 27th, 2013, 20:38
دوست عزیز
اولا بگم که این سایت قدیمی نیست چون رنک 2 گوگل داره و گوگل هم چند وقتیه رنکی به سایتی نمیده سایت خودم 6 ماهه منتظر رنکه و مطمئنم رنکش 2-3 میشه
به خاطر وردپرسی بودن سایت هم قالب حداکثر 300 تومن طراحی و با بهینه سازی و سئو بیشتر هم میشه
به نظر بنده قالبش چنگی به دل نمیزنه و حجم سایت رو فوق العاده میبره بالا به خاطر استفاده از عکس ها در سایز بزرگ یعنی عکس ها رو اندازه ی خودش نمیکنه یه عکس رو نگاه کنید منظورم رو متوجه میشید

رتبه ی قابل قبولی دارد با کمی بهینه سازی در مطالب بهتر هم میشه
بنده نظری در مورد قیمت نمیدم چون اطلاعی از قیمت سایت ها ندارم
امیدوارم به بهترین جواب برسید
موفق باشید. ..