PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا iweb سرور شما را حذف کرده است؟

najvahost
November 23rd, 2013, 10:32
سلام
از حدود 7 ساعت پیش یکی از سرور های ما در iweb دان شده.
ما وقتی به پورتال iweb وارد شدیم سرور خود را مشاهده نکرده ایم. به ما گفتند سرور close شده! در این مدت حتی 1 abuse نداشتیم و پرداخت ها هم معمولا 1 ماه زودتر انجام میدادیم.
ایمیل feedback را دادند و گفتند به آنها ایمیل ارسال کنیم که فعلا هیچ پاسخی دریافت نکرده ایم.

در زمان سفارش سرور ما raid 10 سفارش داده بودیم اما انها به اشتباه رید 5 تنظیم کردند. ما بیش از 2 بار به آنها اطلاع دادیم اما آنها گفتند سرور شما رید 10 است و هیچ مشکلی ندارد. پس از 3 ماه خود ایمیل دادند و گفتند که متاسفانه سرور شما رید 5 است. و گفتند اگر رید 10 کنید n ساعت دان تایم دارید.

کیفیت این دیتاسنتر خوب نیست. من به همکاران پیشنهاد می کنم سرور های خود را Transfer کنند. این دیتاسنتر بدون هیچ اطلاعی سرویس ما را حذف کرده و هنوز مشخص نیست که دقیقا مشکل چیست.
البته اطلاع دارم iweb ایران را تحریم کرده اما هیچ اطلاعی به ما نداده و من قبل از خرید بیشتر از 5 بار در مورد ایران پرسیدم!

SixthElement
November 23rd, 2013, 15:21
سلام.

خیلی متاسفم برای اتفاقی که براتون افتاده. اما هر از گاهی بد نیست Terms and Conditions سرویس دهنده ها بازدید بشه. چون معمولاً درباره تحریم ها و ... می نویسند.