PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ---دوره های اموزشی رایگان it مخصوص اعضا محترم وب هاستینگ---

p2m
November 22nd, 2013, 16:11
سلام

دوستان تصمیم گرفتم به دلیل وقت ازادی که در حال حاظر دارم یک خدماتی به دوستان این انجمن ارائه بدم بدین منظور تصمیم گرفتم اموزشهای بسیار مفیدی که امروزه برای تخصص در انها باید هزینه های گزافی داده بشه رو رایگان در اختیار اعضا بزارم بدین منظور تمامی سرفصلهای زیر قابل ارائه در هر دوره میباشد که انتخاب هر یک از این دوره ها به درخواست اکثریت شرکت کنندگان خواهد بود فقط تنها موردی که هست این اموزشها رو فقط به صورت حضوری ارائه میدیم تا دوستان هم بهتر مطالب رو درک کنند و بازده کار هم بالا باشه بدین منظور تنها مشکل کار عدم یک مکان مناسب اموزشی و تجهیزات مرتبط با اون هستش اگر یک فرد حاظر بشه این فضا رو فراهم کنه بنده در خدمت دوستان خواهم بود منتظر نظرات شما دوستان هستم

دوره های قابل ارائه:

1-امنیت و ضد امنیت

2-دوره تخصصی لین***

3-دوره تخصصی و حرفه ای ویندوز سرورها

4-دوره تخصصی seo

5-میکروتیک

6-دوره تخصصی مجازی سازها

7-دوره تخصصی مدیریت حرفه ای سرور

8-و دوره زبان انگلیسی برای دوستان علاقه مند

sodahost
November 22nd, 2013, 16:23
شماره تماس میدی ؟

p2m
November 22nd, 2013, 16:26
شماره تماس میدی ؟
pm داده شد

hadi_am
November 22nd, 2013, 16:26
درود

خب چرا به صورت فیلم آموزشی ارائه نمیکنید؟؟؟

p2m
November 22nd, 2013, 16:29
درود

خب چرا به صورت فیلم آموزشی ارائه نمیکنید؟؟؟
به دلایل زیاد دوست عزیز که ذکر اونها در اینجا نمی گنجه ولی همین قدر بگم برای رفاه حال دوستان ما از وقتمون برای اونها مایه میزاریم تا رضایت کافی کسب بشه و نتیجه مطلوب تر از اموزشهای تصویری خواهد بود

p2m
November 22nd, 2013, 16:35
؟

hadi_am
November 22nd, 2013, 16:35
درست...

ولی متاسفانه بعضا همکارانی داریم که به علت دور بودن از تهران و داشتن دغدغه ی کاری نمیتونن بیان تهران و برگردن...

در هر صورت شما خودتون هر جور صلاح بدونید صرفا یه پیشنهاد بود...

p2m
November 22nd, 2013, 16:43
درست...

ولی متاسفانه بعضا همکارانی داریم که به علت دور بودن از تهران و داشتن دغدغه ی کاری نمیتونن بیان تهران و برگردن...

در هر صورت شما خودتون هر جور صلاح بدونید صرفا یه پیشنهاد بود...
ممنون بابت نظرتون ولی دوستانی هستند که میدونم هزینه گزافی میکنند و حتی از جاهای بعضا دورهم میان تهران و این دوره ها رو میبینند

litetarh
November 22nd, 2013, 16:45
داش محبت کن فیلم بزار همه یاد بگیرن من که تنوی مراغه ( اذربایجان شرقی ) هستم باید 8 ساعت طی کنم تا بیام تهران ! داش مشکله محبت کن فیلم بزار همه یاد بگیرن

آسفالتتم وصلام

p2m
November 22nd, 2013, 16:52
داش محبت کن فیلم بزار همه یاد بگیرن من که تنوی مراغه ( اذربایجان شرقی ) هستم باید 8 ساعت طی کنم تا بیام تهران ! داش مشکله محبت کن فیلم بزار همه یاد بگیرن

آسفالتتم وصلام
شما بزرگوارید ولی دوست عزیز میدونید درست کردن این کورس ها به صورت تصویری عملا غیر ممکنه حجم مطالب انقدر زیاده که واقعا شدنی نیست

litetarh
November 22nd, 2013, 17:11
شما بزرگوارید ولی دوست عزیز میدونید درست کردن این کورس ها به صورت تصویری عملا غیر ممکنه حجم مطالب انقدر زیاده که واقعا شدنی نیست

پارت پارت بسازید با حجم های 100 مگابایت تا راحت بشه دانلود کرد

lived
November 22nd, 2013, 17:23
واقعا ممنون از لطفی که میخواهید انجام دهید،مطمئنان آموزش همیشه خوبه و خیلی ها توی انجمن هستند که به اینچنین آموزشهایی نیاز دارند،ولی فکر نمیکنم دوستی پیدا بشه امکانات رو در اختیار بگذاره برای دوره رایگان،ولی به نظر من یک فرم قرار دهید و تعداد ثبت نامها رو بگیرید و هزینه ناچیزی برای اجاره فضای مناسب اختصاص دهید
من هم میتونم جستجو کنم و مکان مناسب رو فراهم کنم
یعنی سراغ دارم ولی نمیدونم اجاره میدن یا نه
وگرنه از هر لحاظ کامله و مناسب برای همین موضوع

p2m
November 22nd, 2013, 17:28
واقعا ممنون از لطفی که میخواهید انجام دهید،مطمئنان آموزش همیشه خوبه و خیلی ها توی انجمن هستند که به اینچنین آموزشهایی نیاز دارند،ولی فکر نمیکنم دوستی پیدا بشه امکانات رو در اختیار بگذاره برای دوره رایگان،ولی به نظر من یک فرم قرار دهید و تعداد ثبت نامها رو بگیرید و هزینه ناچیزی برای اجاره فضای مناسب اختصاص دهید
من هم میتونم جستجو کنم و مکان مناسب رو فراهم کنم
یعنی سراغ دارم ولی نمیدونم اجاره میدن یا نه
وگرنه از هر لحاظ کامله و مناسب برای همین موضوع
با تشکر از شما منتظر جواب شما مبنی بر سوال در ارتباط با جا هستم

meonline
November 22nd, 2013, 18:09
داش محبت کن فیلم بزار همه یاد بگیرن من که تنوی مراغه ( اذربایجان شرقی ) هستم باید 8 ساعت طی کنم تا بیام تهران ! داش مشکله محبت کن فیلم بزار همه یاد بگیرن آسفالتتم وصلامموافقم :دی

majidisaloo1
November 22nd, 2013, 18:16
مکانی که میخواهید چه مواردی نیاز دارد؟

lived
November 22nd, 2013, 18:31
با تشکر از شما منتظر جواب شما مبنی بر سوال در ارتباط با جا هستم

نظرتون راجع به گرفتن هزینه چیه ؟ برای اجاره کلاس

lived
November 22nd, 2013, 18:32

یک اتاق دارای صندلی و سیستم و نرم افزارهایی که در آموزشگاه ها استفاده میشه برای اشتراک گذاری دسکتاپ یا ویدئو پروژکتور
درکل شبیه آموزشگاه های کامپیوتر

p2m
November 22nd, 2013, 18:40
با سلام خدمت شما
طبق نظر دوستمون lived به یک محیط اموزشی نیاز هستش که دارای سیستم و صندلی باشه که دوستان بتونن استفاده کنند

glxx
November 22nd, 2013, 19:14
اموزش انلاین باشد بهتر نیست ؟ درست است که سرعت اینترنت ایران جواب نمیدهد خیلی از دوستان امکان مراجعه به تهران را ندارند :(

p2m
November 22nd, 2013, 20:25
اموزش انلاین باشد بهتر نیست ؟ درست است که سرعت اینترنت ایران جواب نمیدهد خیلی از دوستان امکان مراجعه به تهران را ندارند :(
دوستان زیادی بر این باور بودند که اگر اموزشها تصویری باشند بهتر هستش حالا تا چند روز دیگه اگر محل مناسبی یافت نشد اموزشی
تصویری ارائه میدیم

haftsepehr
November 22nd, 2013, 21:49
دوستان زیادی بر این باور بودند که اگر اموزشها تصویری باشند بهتر هستش حالا تا چند روز دیگه اگر محل مناسبی یافت نشد اموزشی
تصویری ارائه میدیم
منم با آموزش تصویری موافقم

itech
November 22nd, 2013, 23:03
داداش به نظر منم آموزش تصویری با صدای خودتون خیلی بهتره چون من دوست دارم این آموزش ها رو بیام ولی واقعا امکانش برام نیست این همه راه بیام تهران

updates
November 23rd, 2013, 00:33
بنده علاقه دارم در کلاس ها شرکت کنم.در صورت ایجاد کلاس ممنون میشم اطلاع بدید.یا از طریق پیغام خصوصی اطلاعات بدید ممنون از شما

DeLtAvPs
November 23rd, 2013, 00:37
خوب بهترین کار اینه که شما کلاستون رو بزارید و بعد از تمامی مراحل فیلم بگیرید و بعد فیلم ها رو اینجا بزارید
مثل همیار وردپرس و دیگر سایت ها
اینطوری به علاوه دوستانی که حضوری آموزش ها رو دیدند افراد دیگر هم میتونند از آموزش ها استفاده ببرند

666regab
November 23rd, 2013, 11:31
بنده هم ساکن تبریز هستم و عضو انجمن ای تی تبریز . می تونم ( قول نمی دم و لی الان بصورت هفتگی جلساتی رو بصورت رایگان و ازاد برای عموم در حوزه های لینوکس + بازاریابی اینترنتی و ... برگزار می کنیم) مقدماتی فراهم کنم که تو شهر تبریز شرکت یا موسسه یا مکانی جلسات شما برگزار بشن .
پ خ نمایید .

p2m
November 23rd, 2013, 12:29
دوستان دیگه ای هم اگر تمایل به شرکت دارند اعلام کنند

ParsWebIT
November 23rd, 2013, 12:54
ممنون از کاری ارزنده شما و من یک پیشنهاد هم دارم
در صورت امکان چرا یک اموزشگاه مجازی راه اندازی نمیکنید؟ هم دسترسی برای همه هست و هم برای شما امکان درامد زایی دارد.
اینجا (https://moodle.org/) رو بررسی کنید امکانات بسیار عالی برای راه اندازی این بحث هست و قطعا افراد زیادی امکان شرکت در مباحث و آموزشها رو خواهند داشت، افرادی که بر اثر بعد مسافت و هزینه های ان و یا ناهماهنگ بودن وقت نمیتونند بهرهمند بشن از کار شما.

milad_it
November 23rd, 2013, 13:05
درود خسته نباشید
شمارتون رو پی ام کنید لطفا

litetarh
November 23rd, 2013, 14:56
با تیم ویور هم میشه راه اندازی کرد ها ! با ریدکال هم میشه حرفید همه هم میتونن بیان یه ساعت مشخص میشه همه اون موقع میان و اموزش می بینن !

p2m
November 23rd, 2013, 15:36
ممنون از کاری ارزنده شما و من یک پیشنهاد هم دارم
در صورت امکان چرا یک اموزشگاه مجازی راه اندازی نمیکنید؟ هم دسترسی برای همه هست و هم برای شما امکان درامد زایی دارد.
اینجا (https://moodle.org/) رو بررسی کنید امکانات بسیار عالی برای راه اندازی این بحث هست و قطعا افراد زیادی امکان شرکت در مباحث و آموزشها رو خواهند داشت، افرادی که بر اثر بعد مسافت و هزینه های ان و یا ناهماهنگ بودن وقت نمیتونند بهرهمند بشن از کار شما.
ممنون بابت پیشنهادتون حتما بررسی میکنم و در صورت امکان این روش رو تست خواهیم کرد

HRE2012
November 23rd, 2013, 15:51
واقعا از شما ممنونم ولی ماکه مشهدیم چی؟؟ اگه آموزش تصویری باشه عالیه
با تشکر