PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید از سایت های خارجی

soheyl_ir89
November 22nd, 2013, 10:45
سلام

برای این که بتونم از سایت های خارجی خرید کنم، باید چی کار کنم؟

تعداد خریدام زیاده و می خوام خودم همه ی کارارو انجام بدم.

لطفا کسی نگه "اگر می خوای من انجام می دم"!

با تشکر

aligoli
November 22nd, 2013, 11:04
سلام

برای این که بتونم از سایت های خارجی خرید کنم، باید چی کار کنم؟

تعداد خریدام زیاده و می خوام خودم همه ی کارارو انجام بدم.

لطفا کسی نگه "اگر می خوای من انجام می دم"!

با تشکر

باید پاسپورت داشته باشید و قبل از آن کارت معافیت و یا پایان خدمت، سپس اقدام به تهیه کارت اعتباری ارزی از شرکت های قابل اطمینان نمایید.
سایت ها و شرکت هایی هستند که می توانید از آن ها تهیه نمایید اما در آن صنف کلاهبرداری های بسیاری وجود دارد به همین دلیل پیشنهاد می نمایم از شرکت معتبر (آدرس معتبر، شماره ثبت، کد اقتصادی،شماره تلفن، نمابر،هویت ریشه ای) تهیه نمایید.

majidisaloo1
November 22nd, 2013, 12:56
شما برای راه اندازی کارتان یک ویزا کارت مجازی معتبر با یک حساب پیپال تهیه بکنید و کارتان را راه بیاندازید

با سپاس
عیسی لو

soheyl_ir89
November 22nd, 2013, 13:12
ممنون دوستان

نه پایان خدمت دارم و نه پاسپورت و ...

بی خیالش شم؟ یا راهی هست؟

soheyl_ir89
November 22nd, 2013, 13:13
ویزا کارت مجازی معتبر با یک حساب پیپال تهیه بکنید

با سپاس
عیسی لو

جناب عیسی لو ی عزیز
این کارو چه طوری انجام بدم؟
تشکر از شما

majidisaloo1
November 22nd, 2013, 13:23
جناب عیسی لو ی عزیز
این کارو چه طوری انجام بدم؟
تشکر از شما

گفتید نگین ما برایتان انجام میدهیم و ما هم بهتون احترام میگذاریم و این کلمه را نمیگیم ما ویزا کارت مجازی + حساب بانکی میتونید بهتون بدهیم که به پیپالتان متصل میکنیم و وری فای های لازمه را انجام میدهیم اگر بخواهید از لهستان برایتان وری فای بکنیم خیلی ساده تر خواهد بود برایتان اما خوب یک هزینه 20000 تومانی هم برای سرور لهستان باید ماهانه بدهید اما خوب عمری میشود اگر بخواهید امکان وری فای حساب بیزینس نیز هست که دیگر کامل ترین نوع اکانت پیپال هست

اطلاعات کامل تری تر این لینک هست :
http://www.webhostingtalk.ir/f172/91399/