PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ftp در vps ویندوز

mobile
April 8th, 2010, 14:58
درود
اقایون مشکل من از این قراره که میخوام با ftp اپلود کنم سرعتم اول کار((حدود چند ثانیه ای))خوبه ولی بعد خراب میشه و سرعت پایین میاد با نرم افزار های مختلفی امتحان کردم همشون یه جور بوده

اینم دو تا عکس از سرعت اپلود که با نرم افزار filezila تست کردم

http://cv48qrtwa.img98.com/out.php/i8574_48201025351PM.gif

http://cv48qrtwa.img98.com/out.php/i8573_48201025425PM.gif

ممنون میشم بگید مشکل از کجاست باید چیکار کنم که درست بشد

Aria
April 8th, 2010, 16:09
سلام.

معمولاً تحت VPS ها، به دلیل اشراکی Connection Port اصلی سرور، در چند لحظه اول شما قادر به آپلود با سرعت بالا هستید و بعد از چند لحظه درخواست های بعدی از طرف VPS های دیگر باعث میشه که شما از رده ارجهیت "مهم" به "معمولی" به صورت خودکار تغییر کنید و به همین دلیل سرعت کمتری رو دریافت کنید.

اگر امکانش رو دارید، روی یک VPS دیگه امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید ؟

همینطور مشخص کنید FTP سرور شما چی هست (احتمالاً FileZilla FTP Server هست و اگر اون هست مشکلش مشخص هست) ؟

با تشکر.

mobile
April 8th, 2010, 21:26
ممنون

ولی دسترسی به vps دیگه ای ندارم

بله من از filezila استفاده کردم ولی از نرم افزارهای دیگه هم استفاده کردم نتیجه ای نگرفتم

یه ویدیو گرفتم لطفا ببینید که یه دفعه ای ارتباط با سرور قطع میشه و دیگه اپلود نمیکند

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting (http://rapidshare.com/files/373483838/Untithhled2.fbr)

Aria
April 9th, 2010, 05:43
سلام.

متاسفانه من به Rapidshare دسترسی ندارم ولی مشکل مشخص هست.

آیا از FTP سرور داخلی ویندوز هم استفاده کردید و همین مشکل پیش اومد ؟

اگر جواب مثبت هست پس مربوط به محدودیت های اعمال شده شرکت مذکور هست و یا شلوغ بودن Port سرور و یا مشکلات Hub Transmission که مربوط به فاصله ها و موارد Geographically میشه و در اون صورت از دست هیچ کس کاری ساخته نیست.

با تشکر.

msnasiri
April 9th, 2010, 11:14
سلام.

معمولاً تحت vps ها، به دلیل اشراکی connection port اصلی سرور، در چند لحظه اول شما قادر به آپلود با سرعت بالا هستید و بعد از چند لحظه درخواست های بعدی از طرف vps های دیگر باعث میشه که شما از رده ارجهیت "مهم" به "معمولی" به صورت خودکار تغییر کنید و به همین دلیل سرعت کمتری رو دریافت کنید.

اگر امکانش رو دارید، روی یک vps دیگه امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید ؟

همینطور مشخص کنید ftp سرور شما چی هست (احتمالاً filezilla ftp server هست و اگر اون هست مشکلش مشخص هست) ؟

با تشکر.

فکر نکنم منطقی باشه
یعنی بقیه vps درست بعد از مثلاً یک دقیقه از دانلود ایشون همگی از اینترنت مصرف می کنن و سرعت برای ایشون می اد پایین؟

به نظر من جایی که سرور گرفتی این کار رو می کنه (ممکنه ایجاد کننده vps یا خود دیتاسنتر)
اگه ممکن هست با اونها تماس بگیر

یا بگو کجاست ببینیم بقیه که از اونجا دارن هم این مشکل هست یا نه

mobile
April 13th, 2010, 20:38
ممنون از همه ی دوستان من با خود طرف خیلی صحبت کردم ولی نتیجه ای نداشت
حالا من یه چیز دیگه متوجه شدم و اون اینه که این vps من ریموت اپلود هم مشکل دارد امیدوارم بدونید ریموت اپلود یعنی چه و گرپنه بگید تا براتون توضیح بدم بنظرتون این میتوند مربوط به up time باشد
جالبی کار اینجاست که من ماه قبل از این طرف یه سرویس دیگه داشتم که واقعا از همه نظر نیاز منو بر طرف میکرد ولی به دلیل اینکه هزینه اش بالا بود گفتم ارزونترش رو برام ردیف کن که از شامس من اینطوری شد
مشکل من به طور کلی دو تا است

1.با نرم افزار FTP که میخوام اپلود کنم سرعت پس از چند ثانیه افت میکند و دیگه اپلود نمیکند یعنی مثلا از 5% از یه فایل رفته باشد دیگه به هیچ عنوان بالا نمیرد
2.وقتی میخوام ریموت اپلود کنم مثلا یه فایل 200 مگی رو فقط مثلا 100 40 60 و... اپلود میکند

دوستان هرچی به نظرتون میرسد که میتوند راه گشا باشد ممنون میشم بهم بگید

آیا از FTP سرور داخلی ویندوز هم استفاده کردید و همین مشکل پیش اومد ؟

میشه بیشتر توضیح بدید