PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک از سئو کاران

nader_star
November 21st, 2013, 13:59
سلام
دوستان من یه سایت دارم و اومدم تمامی کارها و آموزش هارو انجام دادم
چند تا مشکل دارم که ممنون می شم راهنمایی کنید
1. از وردپرس استفاده می کنم. افزونه all in seo
لطفاً تنظیماتم رو یه بار چک کنید. عکس پیوست شد
احساس می کنم مشکل داره
2. تو گوگل وبمستر بعد از ***** شدن دامینم نمی تونم دامین رو عوض کنم و مدام پیغام خطا می ده
یک سری مشکل کوچیک دیگه هم دارم
بک لینک هم دارم و درست کردم
فقط بعد از 1 ماه هنوز هیچ چیزی مشاهده نکردم
کسی می تونه بیاد و راهنمایی کنه و یه آنالیز بکنه. تنظیمات گوگل وب مستر و تنظیمات وردپرس رو؟

behahang
November 21st, 2013, 20:00
سلام . بک لینک هم واسه سایتتون تهیه کردید؟اگه تهیه نکردید به خودم پ . خ بزنید بک لینک های قوی دارم

nader_star
November 21st, 2013, 21:10
سلام . بک لینک هم واسه سایتتون تهیه کردید؟اگه تهیه نکردید به خودم پ . خ بزنید بک لینک های قوی دارم

بله بک لینک هم دارم

behahang
November 21st, 2013, 22:36
در مورد تعویض دامین باید بگم که لازم نیست توی گوگل وبمستر تولز آدرس رو تغییر بدی . اگه از سرور لینوکس (CPnel) استفاده میکنی برو توی قسمت park domain و دامینت رو ریدایرکت بکن به آدرس جدیدت که ف.ی.ل.ت.ر نیست . بقیه کارم بزار به حساب گوگل خودش لینک بدون ***** رو میاره بالا . موفق باشی

nader_star
November 22nd, 2013, 10:23
در مورد تعویض دامین باید بگم که لازم نیست توی گوگل وبمستر تولز آدرس رو تغییر بدی . اگه از سرور لینوکس (CPnel) استفاده میکنی برو توی قسمت park domain و دامینت رو ریدایرکت بکن به آدرس جدیدت که ف.ی.ل.ت.ر نیست . بقیه کارم بزار به حساب گوگل خودش لینک بدون ***** رو میاره بالا . موفق باشی

ممنون

nader_star
November 22nd, 2013, 22:19
دوستان این تنظیمات افزونه all in seo مشکلی نداره؟