PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پولی کردن لینک دانلود

ramtin895
November 20th, 2013, 23:38
سلام من یه سایت جوملایی دارم ! قراره تو هر پست این سایت 200 . 300 تا فایل با لینک مستقیم و حجم های 2 یا 3 مگابایتی برای دانلود باشه !
اما این فایل هارو نمیخوام رایگان بزارم اول به سرم زد که ادامه مطلب رو با rsmembership پولی کنم اما به این نتیجه رسیدم بازم سایت های *** فایل میتونن این فایل هارو به ترفند های خودشون ب***ن ! برای همین به فکر افتادم که یه کاری کنم که بازدید کنندگان بیان با پرداخت هزینه عضو سایت بشن و لینکای دانلود فقط برای این افراد که عضو شدن فعال باشه !
متسفانه با جستجو به جایی نرسیدم گفتم شاید تو این انجمن ها بشه کاری کرد ! ممنون میشم راهنمایی کنید !
درضمن فایل ها روی هاست دانلود آپلود شدن و قراره کپی شن روی سایتم که تو هاست لینوکسه ! نسخه سایت هم جوملا 2.5 هست ! یک دنیا ممنون

hamedmj
November 21st, 2013, 00:06
خواستید میتونم براتون vip کنم لینک ها رو با همون شرایطی که گفتید.
برای اطلاعات بیشتر پ.خ بدید.

shahr0kh
November 21st, 2013, 00:25
اگر اشتباه نکنم باید یه ماژول خواستی داشته باشه ....

joomlet.ir
November 30th, 2013, 10:36
میشه یک ماژول تعریف کرد که کسانی که فایل را درخواست کردند ابتدا هزینه ان را بپردازند و سپس لینک دانلود به ادرس ایمیل اونها ارسال بشه برای این دیگه لازم نیست طرف عضو سایت شما بشه فقط کافیه ایمیلشو بده این راحت ترین وبی دردسرترینه اگر خواستید تیم جوملت با هزینه کم ماژول اون رو برای شما طراحی کنه پ.خ بدید

korosh-eghbali
November 30th, 2013, 10:56
اگر خواستید که به صورت فروشگاهی درش بیارین البته نه با جوملا بنده در خدمتتون هستم ...
Yahoo ID: hostsepehr@yahoo

save
November 30th, 2013, 11:54
سلام

برای اطلاعات بیشتر با ای دی یاهو من در تماس باشد :

Ticket: http://yon.ir/TE7j
tell: 0937-3715950
Email: admin@novinhosting.org
YI!: sajad zero(بدون فاصله بین دو کلمه)

تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

tarenoco
March 3rd, 2014, 09:26
در حد پیشنهاد من میگم ابتدا با این اسکریپت هایی که رایگان هست تست کنید اگر خوب و مناسب بود برای امکانات و بهینه سازی آن اقدام کنید

dell10000
March 5th, 2014, 10:58
سلام در خدمت شما هستم
براتون میتونم سایت فروشگاه فایل رو با کمترین هزینه راه اندازی کنم
www.2project.ir

sheitonakshirazi
March 5th, 2014, 12:13
شما میتونید از طریق هاست دانلود لینک هاتونو Vip کنید
سوالی داشتید بیاین یاهو تا راهنماییتون کنم
kako.host

paradis
March 5th, 2014, 15:34
سلام دوست عزیز
برای اینکار مینونی یه حساب توی زرین پال ایجاد کنی و با استفاده از افزونه های زرین پال این قابلیت رو به جوملا اضافه کنی,کاربران سایتتونم پرداخت آنلاین رو هم توسط زرین پال انجام میدن
هم میتونی لینک دانلود رو بفروشی,هم میتونی آراس ممبرشیپ رو پولی کنی
آدرس روبرو رو چک کن : https://de.zarinpal.com/Labs