PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروانه کسب برای واحد تجاری

DeLtAvPs
November 20th, 2013, 19:40
سلام
بچه ها خواهش میکنم افرادی که این موارد رو تجربه کردند توضیح بدند و کسانی که شنیدند و خوندن و حدس میزنن پست نزنند

دوستان من یه واحد تجاری رهن کردم و حالا میخوام فعالیت شهری انجام بدم
اول فکر میکردم حتما باید از نظام صنفی مجوز داشته باشم برای فعالیتم و فکر میکردم برای واحد های تجاری پروانه کسب نمیدند ولی دیروز متوجه شدم که واحد های تجاری هم میتونند پروانه کسب بگیرند و مجوز نظام صنفی یه تاییده کامل تر هستش
راستش نظام صنفی که سوال کرده بودم گفتند حتما باید مدرک کارشناسی داشته باشی و برای همین دیگه بیخیال شده بودم
اما الان باز یه امیدی دارم

دوستانی که در این مورد تجربه دارند و پروانه کسب برای ( واحد تجاری ) نه ( مغازه) گرفتند یه توضیحاتی بدند
و اینکه برای خدمات کامپیوتر باید به کدوم صنف مراجعه کنم

با تشکر

DeLtAvPs
November 21st, 2013, 00:30
دوستانی که شرکت دارند و در حال فعالیت هستند و ... یعنی همه بدون مجوز های لازم دارند کار میکنند؟

majidisaloo1
November 21st, 2013, 01:12
دقیقا چه مجوری را میخواهید بگیرید؟
برای چه کاری است؟

DeLtAvPs
November 21st, 2013, 10:25
دقیقا چه مجوری را میخواهید بگیرید؟
برای چه کاری است؟

داداش برای یه واحد تجاری که بتونه توی شهر فعالیت کنه چی نیازه؟
برای مثلا نماندگی محصولات کامپیوتری م ثل مودم و یا اینترنت ای دی اس ال و ...

majidisaloo1
November 21st, 2013, 11:28
داداش برای یه واحد تجاری که بتونه توی شهر فعالیت کنه چی نیازه؟
برای مثلا نماندگی محصولات کامپیوتری م ثل مودم و یا اینترنت ای دی اس ال و ...

بستگی دارد چی بخواهید راه اندازی بکنید
شما اینترنت میخواهید idc بشوید یا اینکه میخواهید نمایندگی یک شرکت مثل نوین نت یا مبین نت و... را بگیرید
همه این ها متفاوت است

DeLtAvPs
November 21st, 2013, 11:37
بستگی دارد چی بخواهید راه اندازی بکنید
شما اینترنت میخواهید idc بشوید یا اینکه میخواهید نمایندگی یک شرکت مثل نوین نت یا مبین نت و... را بگیرید
همه این ها متفاوت است

ممنون از پیگیری
راستش قصد گرفتن نمایندگی مبین نت رو در مرحله اول دارم و در مراحل بعدی گرفتن نمایندگی لوازمی مثل مودم و برخی اجزا شبکه
حالا کدوم یکی رو راحت تر میدند؟
به عنوان مثال میگم یکی از فامیل های من پروانه کسب برای ساعت سازی رو داره البته مغازه و الان داره توی همون مغازه موبایل هم میفروشه و کسی بهش گیر نمیده
من میخوام پروانه کسب رو با راحت ترین روش بگیرم و مثلا اگر فروش قطعات راحت تر میدن از اون طریق بگیرم بعد برم از میسن نت نمایندگی بگیرم

akbari
November 21st, 2013, 11:56
مرحله اول از اینجا اقدام کن
مهم ترین گزینه داشتن پایان خدمت درخواست دهنده می باشد
https://eshop.iranianasnaf.ir/Register.aspx?regid=11

DeLtAvPs
November 21st, 2013, 12:00
مرحله اول از اینجا اقدام کن
مهم ترین گزینه داشتن پایان خدمت درخواست دهنده می باشد
https://eshop.iranianasnaf.ir/Register.aspx?regid=11

کارت پایان خدمت هم دارم مشکلی نیست
محل فعالیت هم تازه ساخت هستش و نام خودمون و مسلما قبلا هم کسی پروانه کسب از مکان فوق نداشته
و اینکه برای شهر های غیر تهران هم باید از همین سایت اقدام کرد؟

دو تا مورد دیگه
محل فعالیت که دفتر باشه الان هیچی توش نیست فعلا مونده بودم تا یکم کارهامو انجام بدم
موقعی که اماکن برای بازدید میاد حتما باید دفتر کامل و پر از وسایل و میز و .. باشه؟

majidisaloo1
November 21st, 2013, 12:00
باید ببینید مبین نت به چه مجوزی نیاز دارد بعضی ها مجوز isp را میخواهند بعضی ها شرکت ثبت شده
هر شرکتی قائده دارد نمیشود یک راه را گفت و فقط به اون راه بخواهید بروید

DeLtAvPs
November 21st, 2013, 12:03
باید ببینید مبین نت به چه مجوزی نیاز دارد بعضی ها مجوز isp را میخواهند بعضی ها شرکت ثبت شده
هر شرکتی قائده دارد نمیشود یک راه را گفت و فقط به اون راه بخواهید بروید

ببین داداش من هدفم فعلا گرفتن جواز کسب هستش مشکلی بابت کارهایی که ماخوم انجام بدم ندارم
فقط یه چیزی باشه دستم که دارم توی شهر فعالیت میکنم این اماکن نیاد بهم گیر بده که با چه مجوزی داری کار میکنی
شرکت ثبت شده هم داریم
مبین نت هم قبلا صحبت کردم با شرکتش مشکلی نداره فقط جواز کسب نیاز دارند

akbari
November 21st, 2013, 12:05
کارت پایان خدمت هم دارم مشکلی نیست
محل فعالیت هم تازه ساخت هستش و نام خودمون و مسلما قبلا هم کسی پروانه کسب از مکان فوق نداشته
و اینکه برای شهر های غیر تهران هم باید از همین سایت اقدام کرد؟

دو تا مورد دیگه
محل فعالیت که دفتر باشه الان هیچی توش نیست فعلا مونده بودم تا یکم کارهامو انجام بدم
موقعی که اماکن برای بازدید میاد حتما باید دفتر کامل و پر از وسایل و میز و .. باشه؟

این سایت کشوری هست و حدود 3 ماه هست برای درخواست باید حتما از این سایت اقدام بشه
توی هر صنفی یک سری وسایل اجباری هست مثلا گاوصندوق دوربین مداربسته و یا ...
شما درخواست بدید توی سایت بعد برید اتحادیه مربوطه توی شهرتون از اونجا ادامه کار را پیگیری میکنید . جواز هم یک ساله میگیرید و کمتر از 2 هفته جواز دست شماست

DeLtAvPs
November 21st, 2013, 12:10
از سایت کشوری هست و حدود 3 ماه هست برای درخواست باید حتما از این سایت اقدام بشه
توی هر صنفی یک سری وسایل اجباری هست مثلا گاوصندوق دوربین مداربسته و یا ...
شما درخواست بدید توی سایت بعد برید اتحادیه مربوطه توی شهرتون از اونجا ادامه کار را پیگیری میکنید . جواز هم یک ساله میگیرید و کمتر از 2 هفته جواز دست شماست

دو هفته؟؟؟!!! مطمئنی؟
من شنیده بودم 6 ماه زمان میبره!!
البته این مورد که مابقی کارها زمان میبره رو میدونم مثلا سوء پیشینه رو اخرین بار 15 روز طول کشید به دستم برسه
ولی اگر اینطور باشه و زود به دستمون برسه که عالیه

فقط یه مورد که اگر بدونید عالیه
من ساختمونی که دفتر رو گرفتم هنوز پایان کارش رو نگرفته و سند هم هنوز به اسم سازنده هستش و صاحب ملک که ازش رهن کردم هنوز سند به نامش نیست به نظرتون این مورد رو گیر میدن؟
والا این اتحادیه ها هم که هیچ ادرس درست درمونی هیچ کجا ندارن بریم یه سر بزنیم و سوال کنیم

akbari
November 21st, 2013, 12:29
بله حالا سو پیشینه 15 روز طول میکشه جداست :دی جواز کسب 1 ساله نیازی به شهرداری رفتن نداره فقط امور مالیاتی و اماکن میرید و بعد استعلام ها را میبری اتحادیه :d
برای ملک هم شما که رهن کردید یک اجاره نامه رسمی (چاپی همراه هولوگرام) مینویسید دیگر مشکلی نیست
شما مرحله اول توی سایت ثبت نام کنید برید اتحادیه کارتونو راه میندازن

DeLtAvPs
November 21st, 2013, 12:32
بله حالا سو پیشینه 15 روز طول میکشه جداست :دی جواز کسب 1 ساله نیازی به شهرداری رفتن نداره فقط امور مالیاتی و اماکن میرید و بعد استعلام ها را میبری اتحادیه :d
برای ملک هم شما که رهن کردید یک اجاره نامه رسمی (چاپی همراه هولوگرام) مینویسید دیگر مشکلی نیست
شما مرحله اول توی سایت ثبت نام کنید برید اتحادیه کارتونو راه میندازن

دمت گرم داداش
البته باز باید یه کم به دفتر برسم بعد درخواست بدم
من فکر کردم باید 6 ماهی صبر کنم پس به خیر گذشت :دی