PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هارد خریدم سرمو برد!

delta
April 8th, 2010, 00:34
سلام. آقا ما همیشه از هارد مکستور استفاده میکردیم. امروز رفتیم یک هارد سیگیت گرفتم اما از وقتی وصلش کردم یک صدای دلخراش نازکی مثل اینکه سوزن داره کشیده میشه میده.نمیدونم مشکل از منه یا هارده.چون تاحالا به اینطور صدا عادت نداشتم و مکستور اینطوری صدا نمیده. خواستیم ببینم دوستانی که تجربه دارند آیا این صدا برای هارد طبیعی هست یا خیر؟

vPsPersia.COM
April 8th, 2010, 01:49
به نظر من غیر طبیعی است ! از کسی که خریدی بپرس و برای تست ببرش

h_zaman06
April 8th, 2010, 02:33
شاید هارد ضربه خورده .... اگه گارانتی سازگار هست ببر بده واسه گارانتی برات عوض میکنند

راستی مکستور هم ماله سیگیت هست (3 یا 4 سال پیش خریدش) واسه همین بعیده فرقی تو کیفیت داشته باشند ... اما دقیقا واسه من همین اتفاق برای هارد مکستورم افتاد که یه هفته بود خریده بودم یه صدای تق تق میداد بردم دادم گارانتی ... بهم یه سیگیت دادند ...

mr.bahram
April 8th, 2010, 11:32
هارد ضربه خورده
معمولا توی حمل و نقل از این اتفاق ها می افته
فروشنده می تونه واست تعویض بکنه

meatza
April 8th, 2010, 14:47
لنز صفحه خوان که در وسط دو صفحه وسطه جابه جا شده البته می تونی خودت هم درستش کنی ولی اگر تازه خریدیش و فایل های زیاد مهمی توش نریختی بده تا تعویضش کنن چون اگه خودت درستش کنی زمانی که مشکل حتمی بشه پس نمیگیرن.

sodahost
April 8th, 2010, 17:36
سلام
صدا کردن هارد جدیدا معمولی شده مخصوصا اگه هارد 1 ترا داری !!
احتمالا قبلا هارد زیر 160 داشتی درسته ؟
و الان هم یه هارد 1 ترا یا بالا تر گرفتی !

alborzhost
April 8th, 2010, 18:28
سلام
صدا کردن هارد جدیدا معمولی شده مخصوصا اگه هارد 1 ترا داری !!
احتمالا قبلا هارد زیر 160 داشتی درسته ؟
و الان هم یه هارد 1 ترا یا بالا تر گرفتی !

معمولی شده ؟!
یعنی هارد شما صدا میده؟

هاردت خرابه 100 % عوض کن تا کار نداده دستت

Arashdn
April 9th, 2010, 07:27
مکستور همون سگیت هست
چند سال پیش اسمشو عوض کردن گذاشت سیگیت

ولی هارد فقط Western Digital سری black
تا باهاش کار نکنید نمیدونید چه چیز باحالیه
من 320 اش رو با سیگیت 1 ترا عوض نمیکنم