PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری در مورد سناریو با سیسکو پکت تریسر

programmerfunny
November 19th, 2013, 21:48
تو این سناریو دو تا شبکه داریم با یک آی پی رنج، که اجازه نداریم از vlsm هم استفاده کنیم. پس کلا سابنتینگ رو باید بیخیال بشیم.قراره با dhcp اینو پیاده کنیم.روتینگش هم مهم نیست استاتیک یا داینامیک باشه. فقط دو تا شبکه با هم در ارتباط باشند. اینو امروز استادم تو کلاس ccna مطرح کرد. لطفا کمکم کنید عکسشو هم گذاشتم
16803

OmidX
November 20th, 2013, 19:57
کاری نداره ک ، مشکل کجاست الان ؟

از روتینگ پروتکل خود سیسکو (EIGRP) استفاده کن ، برای آی پی دهی هم یک DHCP Server بزار تو شبکه ، همین !

programmerfunny
November 21st, 2013, 01:54
کاری نداره ک ، مشکل کجاست الان ؟

از روتینگ پروتکل خود سیسکو (EIGRP) استفاده کن ، برای آی پی دهی هم یک DHCP Server بزار تو شبکه ، همین !
مشکل اینجاست که نمیتونم از سابنتینگ استفاده کنم وقتی از dhcp تو روتر استفاده میکنم و آی پی 192.168.0.0 رو به دستور network میدم میاد و از همون رنج آی پی به سایر کامپیوترهای شبکه میده و وقتی تو روتر دوم هم میام از همون تنظیمات استفاده میکنم دو تا شبکه داریم که توی هردوشون کامپیوترهایی با آی پی های یکسان داریم اونوقت چطوری بیام و از دستورات روتینگ استفاده کنم تا نتیجه دستور پینگ از یک کامپیوتر با کامپیوتر دیگه توی شبکه دیگه ارور (request timed out) نده

ITwoman
November 24th, 2013, 17:03
با سلام

Switch از کجا می فهمد که Mak Address اش عوض شده ( از حالت استانداردش خارج شده؟ ؟؟؟ لطفا من رو راهنمایی کنید .

قبلا از راهنمایی شما سپاسگذارم

sms.mojit.ir
January 20th, 2014, 00:19
یه سر به سایت faraznetwork.ir
بزن تمام مباحثی که استاد توی کلاس میگه توی این سایت به صورت فیلم و به زبان فارسی هستش
من همه شو دانلود کردم عالیه