PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی و همفکری برای طراحی سایت

lived
November 18th, 2013, 20:24
با سلام به بچه های انجمن
به نظرتون چه آیتم هایی میتونه یک سایت که در زمینه طراحی وبسایت فعالیت میکنه رو در نتایج جستجو گوگل بالا بکشه ؟

alaviyoon
November 18th, 2013, 22:00
تگ های h1 , h2 , h3
عنوان ، توضیحات و برچسب های سایت
تعیین اندازه و ویژگی alt برای عکس ها
مواردی که به ذهن بنده رسید همین ها بود .
یاحق

lived
November 19th, 2013, 10:55
تگ های h1 , h2 , h3
عنوان ، توضیحات و برچسب های سایت
تعیین اندازه و ویژگی alt برای عکس ها
مواردی که به ذهن بنده رسید همین ها بود .
یاحق

ممنون
غیر از موارد این چنین که به سئو مربوط میشه
به نظرتون چه کارهای دیگری میشه انجام داد که سایت رو بیاریم در نتایج اول گوگل و ترافیک بازدید بکشیم توی سایت

javads
November 19th, 2013, 11:14
با سلام دوست عزیز موارد زیادی هست ولی از همه مهم تر صبر هست هیچ موقع یک شبه راه صد ساله رو نمیشه رفت.
و دوم اصولی کار کردن یعنی با علم و سیاست کار کردن .
شما میگید ترافیک جذب سایت کنیم من میگم بازدید کننده هایی رو که دارید فقط جذب کنید !!!! یعنی بازدید کننده با یک نگاه جذب بشود .
راه حل هایی هست .
در ضمن بنده وبسایت جوملایی شما رو بررسی کردم خوب هست ولی بهتر هم میشه باشه از نظر سئو هنوز جای کار داره
بنده چند سالی با جوملا سر و کله زدم :) اگز خواستی می تونم کمک کنم
سایت های پیاده شده جوملایی توسط بنده یکیش همراه نما هست می تونید ببینید و از اون الگو بگیرید یا همیت سایت جوملایی پارس پک معروف
ادرس شرکت
hrd-co.ir
hamrahnama.com
موفق باشید

lived
November 19th, 2013, 12:29
با سلام دوست عزیز موارد زیادی هست ولی از همه مهم تر صبر هست هیچ موقع یک شبه راه صد ساله رو نمیشه رفت.
و دوم اصولی کار کردن یعنی با علم و سیاست کار کردن .
شما میگید ترافیک جذب سایت کنیم من میگم بازدید کننده هایی رو که دارید فقط جذب کنید !!!! یعنی بازدید کننده با یک نگاه جذب بشود .
راه حل هایی هست .
در ضمن بنده وبسایت جوملایی شما رو بررسی کردم خوب هست ولی بهتر هم میشه باشه از نظر سئو هنوز جای کار داره
بنده چند سالی با جوملا سر و کله زدم :) اگز خواستی می تونم کمک کنم
سایت های پیاده شده جوملایی توسط بنده یکیش همراه نما هست می تونید ببینید و از اون الگو بگیرید یا همیت سایت جوملایی پارس پک معروف
ادرس شرکت
hrd-co.ir
hamrahnama.com
موفق باشید

به نظرتون چه مواردی در سایت اضافه کنیم و روی اونها فعالیت کنیم تا بتونیم در زمینه طراحی وبسایت سایت رو بالا بکشیم؟
منظور کلی من از ایجاد این تاپیک این بود که نظر خواهی کنم چه مواردی در سایت اضافه بشه که باعث جذب ترافیک بشه؟

javads
November 19th, 2013, 16:36
یکی از مواردی که میتونید اضافه کنید برای جذب بازدید کننده ، ایجاد قسمتی به نام مقالات هست که در اونجا مقاله های مفید و خواندنی رو انتشار داده اید.

lived
November 19th, 2013, 23:14
یکی از مواردی که میتونید اضافه کنید برای جذب بازدید کننده ، ایجاد قسمتی به نام مقالات هست که در اونجا مقاله های مفید و خواندنی رو انتشار داده اید.

ممنون
به نظرتون مقاله در چه زمینه هایی میتونه افرادی که دنبال طراح وبسایت هستند رو جذب کنه ؟