PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل whmcs - به طور کلی عملیات خودکار کار نمیکنن!

Azarin Web
November 18th, 2013, 16:18
سلام ، همکاران عزیز لطفا کمک کنید ، whmcs به طور کلی عملیات خودکارش کار نمیکه! کرون جاب کار میکنه ولی مشتری مثلا فاکتور تمدید رو پرداخت میکنه ولی سرویس بازم ساسپند میمونه و فاکتور رو مینویسه پرداخت نشده! یا طرف پول میریزه برای ارتقاء هاستش ولی بعد از اینکه پرداخت میکنه فاکتور رو مینویسه پرداخت نشده

لطفا راهنمایی کنید ، چه توابعی باید برای هاست whmcs فعال باشه؟ چه چیزی لازمه؟ سرور ها هم در whmcs ادد هستن و مشکلی نداره

با تشکر

Azarin Web
November 18th, 2013, 17:05
کسی نیست کمک کنه؟ لطفا

downloaddl
November 18th, 2013, 17:55
خروج اکانت ار ساسپند نیاز به کرون جال نداره برای ساسپند کردن کرون جاب می خواد

محصول برای با اول که سفارش داده میشه به کاربر تحویل داده میشه ؟

Azarin Web
November 18th, 2013, 20:33
بله ، مشکل رو توضیح دادم که:
مشتری مثلا فاکتور تمدید رو پرداخت میکنه ولی سرویس بازم ساسپند میمونه و فاکتور رو مینویسه پرداخت نشده! یا طرف پول میریزه برای ارتقاء هاستش ولی بعد از اینکه پرداخت میکنه فاکتور رو مینویسه پرداخت نشده

پرداخت هارو نمیفهمه ، سایت هارو تمدید نمیکنه از ساسپند در نمیاره. دقیقا چه هاستی نیاز داره این whmcs؟ حتما 1 چیزی تنظیم نیست یا تابعی فانکشنی چیزی لازم هست ، فقط راهنمایی کنید

Azarin Web
November 18th, 2013, 22:57
منتظر راهنمایی دوستان هستم

mhiizadi
November 18th, 2013, 23:26
از چه نسخه ای استفاده میکنید ؟
شما باید محصولات مورد نظر رو ویاریش کنید؛ پیشنهاد میکنم زبان سیستم اگر فارسی هست انگلیسی کنید و تغییرات رو انجام بدید
در مورد بعدی هم باید بگم که شما هر محصولی رو موقع کریت کردن یه تنظیمات خاصی بهش میدید ؛ مثلا ساسپند اتوماتیک از توی اتوماسیون قابل تعیریف هست از توی خوده محصول هم بله
whmcs اونی که توی هر محصول تعریف میشه رو به عنوان کاره اصلی انجام میده؛ مثلا termint کردن ها رو بر حسب هر محصول توی تنظیماتش انجام میده و تاریخ ساسپند شدن وی اتوماسیون هست.
حالا در رابطه با تریمنت و ساسپند باید بگم که با مرون جاب ها کار میکنن
اما درباره ی آن ساسپند که همونطور که دوستمون گفتن با کرون کار نمیکنه و همون لحظه آن ساسپند میشه
حالا ازتن میخوام که یه بار اتوماسیون رو با توجه به داکیومنت های موجود در خوده سایت whmcs ست کنید و بگید نتیجه چطور میشه
یه بار هم محصولات رو تغییر بدید
اگر بازم مشکلی بود بگید اگر بلد بودم و تونستم راهنماییتون میکنم
اگر هم مشکل با این چیزایی که گفتم حل نشد ببخشید که از بی تجربگی من هست :D

Azarin Web
November 18th, 2013, 23:39
از چه نسخه ای استفاده میکنید ؟
شما باید محصولات مورد نظر رو ویاریش کنید؛ پیشنهاد میکنم زبان سیستم اگر فارسی هست انگلیسی کنید و تغییرات رو انجام بدید
در مورد بعدی هم باید بگم که شما هر محصولی رو موقع کریت کردن یه تنظیمات خاصی بهش میدید ؛ مثلا ساسپند اتوماتیک از توی اتوماسیون قابل تعیریف هست از توی خوده محصول هم بله
whmcs اونی که توی هر محصول تعریف میشه رو به عنوان کاره اصلی انجام میده؛ مثلا termint کردن ها رو بر حسب هر محصول توی تنظیماتش انجام میده و تاریخ ساسپند شدن وی اتوماسیون هست.
حالا در رابطه با تریمنت و ساسپند باید بگم که با مرون جاب ها کار میکنن
اما درباره ی آن ساسپند که همونطور که دوستمون گفتن با کرون کار نمیکنه و همون لحظه آن ساسپند میشه
حالا ازتن میخوام که یه بار اتوماسیون رو با توجه به داکیومنت های موجود در خوده سایت whmcs ست کنید و بگید نتیجه چطور میشه
یه بار هم محصولات رو تغییر بدید
اگر بازم مشکلی بود بگید اگر بلد بودم و تونستم راهنماییتون میکنم
اگر هم مشکل با این چیزایی که گفتم حل نشد ببخشید که از بی تجربگی من هست :D

سلام
ممنون از راهنمایی ولی گفتم که کرون جاب ها درست کار میکنن ، مشکل من اینه که سیستم پرداخت هارو متوجه نمیشه. مشکل من اینه

Azarin Web
November 19th, 2013, 00:45
منتظر راهنمایی هستم ، مشکل من اینه که سیستم (whmcs) پرداخت هارو متوجه نمیشه

mhiizadi
November 19th, 2013, 01:45
اگر از نال استفاده میکنید یه آپگرید بدید به 5.2.12 ما این کارور کردیم خیلی از مشکلاتمون حل شدند؛ از جمله صفحه های پرداخت و پرداخت های انجام شده

rezahesami
November 19th, 2013, 10:31
لاگ ماژول پرداخت رو چک کنید ببینید خطا شاید میده درگاه تون. به نظر میاد اشکال از ماژول پرداخت هست

Azarin Web
November 19th, 2013, 21:35
نه خطایی نیست ، فقط whmcs پرداخت هارو نمیفهمه! متوجه نمیشه! کاربر پرداخت میکنه ولی بازم میزنه پرداخت نشده! اینو کمک کنید راهنمایی کنید

هاستی که whmcs روی اون هست باید پورت 43 443 باز باشه و soap + Curl فعال باشه درسته؟ دیگه چی لازم هست؟

Azarin Web
November 20th, 2013, 00:55
منتظر راهنمایی هستم دوستان

regcenter
November 20th, 2013, 01:00
با چندتا درگاه مختلف تست کردید؟ هیچ درگاهی رو تشخیص نمیده؟

rezahesami
November 20th, 2013, 01:29
نه خطایی نیست ، فقط whmcs پرداخت هارو نمیفهمه! متوجه نمیشه! کاربر پرداخت میکنه ولی بازم میزنه پرداخت نشده! اینو کمک کنید راهنمایی کنید

هاستی که whmcs روی اون هست باید پورت 43 443 باز باشه و soap + Curl فعال باشه درسته؟ دیگه چی لازم هست؟

فکر من اینه که اصولا باید وقتی این اتفاق بیافته که اشکالی توی callback توی whmcs باشه. ببینید تنظیمات درگاه صحیح هست یا نه؟لینک برگشت از درگاه درست ست شده؟