PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی مهم برای ارائه بهترین سرویس

tizparvaz
November 17th, 2013, 23:30
لطفا اشخاصی که نیاز به خدمات فایل هاستینگ (برای دانلود و یا بک آپ ) دارن در این نظر سنجی شرکت کنن تا بتونیم برای اضافه کردن یک سری محصولات جدید به سبد خرید مشتری ها راهنمایی کنند
قصد ارائه آفرهای بسیار مناسب در این زمینه داریم ، برای ما امکان ارائه به صورت هاست دانلود و یا به صورت سرور مجازی فراهم هست ترجیح دادیم نسبت به نیاز بازار تصمیم گیری کنیم تا هم فروش بهتری برای ما ایجاد بشه و هم نیاز کاربر به خوبی رفع بشه
شما کدوم رو انتخاب میکنید

سرور مجازی یا هاست دانلود ؟

ممنون از اینکه در این نظر سنجی شرکت میکنید

ali0000
November 17th, 2013, 23:33
جالبه بعضی از پستهای من بعد از چند دقیقه حذف میشن !!! :106:
من بین گزینه های سرور مجازی و هاست دانلود قطعاً سرور مجازی رو انتخاب میکنم دلیلشم اینه اختیارات برای نصب و راه اندازی برنامه های مختلف وسیعتره

tizparvaz
November 17th, 2013, 23:41
این رو هم باید در نظر گرفت هزینه سرور مجازی به نسبت هاست دانلود بیشتره و خوب 100% امکانات بیشتری هم به کاربر میده
(لطفا کسی وارد مباحث پیچیده تعیین قیمت محصول نشه که اینجا اصلا جاش نیست من فقط یک سر فصل گفتم بابت اینکه به این موضوع هم توجه بشه )

از نظر خود بنده هم به شخصه سرور مجازی بهتره

alaviyoon
November 17th, 2013, 23:55
بنده هم سرور مجازی را میپسندم البته برای حجم کم توصیه نمیشه .
یاحق

sheitonakshirazi
November 18th, 2013, 09:18
سلام
البته اینو هم خدمت دوستان متذکر شوم که هاست دانلودی مثل هاست دانلود Kpanel که ساخت خودمان هست هم دست کمی از سرور مجازی نداره بیشتر امکانات یک سرور مجازی واسه هاست دانلود را دارد.

tizparvaz
November 18th, 2013, 09:31
سلام
البته اینو هم خدمت دوستان متذکر شوم که هاست دانلودی مثل هاست دانلود Kpanel که ساخت خودمان هست هم دست کمی از سرور مجازی نداره بیشتر امکانات یک سرور مجازی واسه هاست دانلود را دارد.
سزوز مجازی یه چیز دیگست :-) البته برای مصارف کم هاست دانلود بهتره

kargaranmashgholekarand
November 18th, 2013, 14:07
سلام

من قیمتهای kpanel شماره دیدم قیمت هاش هم دست کمی از سرور مجازی نداره !

tizparvaz
November 19th, 2013, 12:59
فکر مکردم خیلی بیشتر از اینها در این نظر سنجی شرکت کنن