PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد هاست دانلود ( لطفا پاسخ بدید )

akisar
November 17th, 2013, 15:14
با سلام در مورد هاست دانلود چند تا سوال داشتم . 1 . من تصاویر و فیلم و چیزهایی در پوشه آپلود سایت خودم دارم . آیا میشه این پوشه رو به هاست دانلود انتقال داد و هاست دانلود رو به سایت وصل کرد ؟ من از وردپرس استفاده میکنم و فایل هام درون پوشه آپلوده . بعد از انتقال به هاست دانلود مشکلی برای فایل ها پیش نمیاد ؟ اگه میاد ره حلی نیست که نخواد از اول درستشون کرد . 2 . این پهنای باند هاست دانلود یعنی چی ؟ خب من که تمام بازدیدکنندگانم رو سایت اصلی خودم هستند این پهنای باند به چه درد میخوره و استفادش چه شکلیه ؟؟ 3 . این که کنترل پنل سایت اصلیم سی پنله و کنترل پنل هاست دانلود دایرکت ادمین مشکلی نیست ؟ ممنون میشم جواب بدید

delta
November 17th, 2013, 15:32
جواب سوال 1 : خیر

جواب سوال 2 : پهنای یک باند رو میگند پهنای باند!!!

جواب سوال 3 : خیر مشکلی نیست..

اما جواب کلی سوالتون : وقتی یک فایلی تو سرور بنده آپلود بشه بعد شما لینکشو بزارید تو سایتتون ملت دانلود کنند آیا از سایت شما کم میشه؟ ممطعنا خیر از من داره استفاده میشه..بنابراین شما هم هر چیزی که تو هاست سایت اصلیت آپلود شده باشه از پهنای باندش استفاده میشه نه اینکه جای دیگر آپلود کنید بعد عکس یافایل رو بزارید تو سایتتون..
شما بهتره یک هاست دانلود بخرید.بعد برای دامینتون یک ساب دامین مثل dl.domin.com بزارید..بعد این ساب دامین رو وصل کنید به هاست دانلود جدیدتون..بعد میتونید آپلود کنید مثل فیلم و.. رو تو هاست دانلود و لینکشو بزارید تو سایت اصلیتون!

akisar
November 17th, 2013, 15:36
در مورد سوال اولم میشه بیشتر توضیح بدید
من چند جا پرسیدم میگن لینک ها جابجا میشن و باید از اول بشینم لینک ها رو درس کنم که یک سالی طول میکشه .
راه حلی وجود نداره ؟

MEHDI KARAMI
November 17th, 2013, 15:48
سوال اول (شما وقتی با وردپرس فایل اپلود میکنید میره تو پوشه اپلود وردپرس یعنی اینکه
اگر اون فایل ها رو بخواهید انتقال بدید به هاست دانلود ادرس لینکها رو هم باید عوض کنید)
در کل هر کاری کنید جابه جا میشه چون باید به هاست دانلود ساب دامین وصل کنید
مثلا یه فایل قبلا اینجور بوده ادرسش

3zar.ir/download/wp/demo-semprul-3zar-ir.zip

رو هاست دانلود میشه این

dl.3zar.ir/download/wp/demo-semprul-3zar-ir.zip

akisar
November 17th, 2013, 15:52
راهی نیست که بشه لینک های فایل ها رو یدفعه انتقال داد ؟
خب اینجوری که یک سال طول میکشه که من لینکا رو انتقال بدم

MEHDI KARAMI
November 17th, 2013, 15:56
راهی نیست که بشه لینک های فایل ها رو یدفعه انتقال داد ؟
خب اینجوری که یک سال طول میکشه که من لینکا رو انتقال بدم
شاید باشه !! ولی من تا حالا همچین چیزی نشنیدم
خب شما با فایل های قبلی کاری نداشته باش
از این به بعد فایل های جدید رو تو هاست دانلود اپلود کن

MEHDI KARAMI
November 17th, 2013, 16:04
سلام
من می تونم براتون در عرض چند دقیقه همه لینک ها را تغییر بدم.
اگر خواستید بعد از آپلود فایل ها در هاست دانلود یه پ.خ بدید و دسترسی های هاست را بفرستید تا رایگان براتون انجام بشه.
ساب دامین رو چیکار میکنید ؟

akisar
November 17th, 2013, 16:07
سلام
من می تونم براتون در عرض چند دقیقه همه لینک ها را تغییر بدم.
اگر خواستید بعد از آپلود فایل ها در هاست دانلود یه پ.خ بدید و دسترسی های هاست را بفرستید تا رایگان براتون انجام بشه.

شما که در سایتتون هاست دانلود ندارید .
از یک سایت دیگه بخرم ؟
بعد مطمئنید که میشه کاریش کرد ؟

MEHDI KARAMI
November 17th, 2013, 16:16
اگر منظورتون وصل کردن هاست به ساب دامین است که اگر خواستید اونم رایگان انجام میشه ولی اگر منظورتون نوشته لینک ساب دامین در مطالب سایت است که گفتم اونم انجام میشه.
اگر خواستید پ.خ با مشخصات هاست بفرستید تا براتون انجام بشه.
من که احتیاج ندارم
منظور من اینه
این دوستمون فایلش روی هاست میزبانیش اینه

شما میاید روی هاست دانلود دقیقا همین مسیر رو میسازید
ولی هاست دانلود ساب دامین داره در نتیجه ادرس میشه این

dl.3zar.ir/download/wp/demo-semprul-3zar-ir.zip
خب الان دوستمون فایلش تو سایت اینه
در نتجیجه وقتی کسی بخواد از این 3zar.ir/download/wp/demo-semprul-3zar-ir.zip
دانلود کنه دانلود نمیشه چون که اولش dl نداره
حالا میخوام بدونم اون dl رو چیکار میکنید !

akisar
November 17th, 2013, 16:17
بله ما فعلاً پلن هاست دانلود نداریم اما اگر خواستید بگید چقدر فضا و پهنای باند زیاد دارید تا سفارشی برای شما داده بشه.
اگر خواستید 10 درصد تخفیف هم می تونم بهتون بدم.
بله مطمئنم من تجربه این کار را در یه سایت وردپرسی دیگه هم داشتم.

من 5 گیگابایت و پهنای باند نامحدود میخوام
قیمت در سایت ها 5000 تمن هست
شما چقد میدید ؟

MEHDI KARAMI
November 17th, 2013, 16:27
آقا مهدی بنده میگم تجربه این کار را داشتم.
تمام لینک های موجود در سایت ایشون چه در تصاویر و چه در لینک های دانلود در عرض چند دقیقه به همون dl یا هر چیزی که ایشون بگن عوض میشه.
نه اینکه بخوام دونه دونه عوض کنم نه لینک ها خیلی سریع در همه صفحات سایت از طریق دیتابیس عوض میشه.
من این کار را در یکی از سایت های خودم هم انجام دادم.
متوجه شدم حتا وقتی گفتید تجربه دارم یه لحضه فکر خودمم رفت طرف دیتابیس ( منم تجربه تغیر لینک خود وردپرس رو از دیتابیس دارم)
و میتونم بگم این دوستمون کارش درسته

akisar
November 17th, 2013, 16:30
چی شد میزبان ایرانی ؟
چه قیمتی میدید ؟

akisar
November 17th, 2013, 16:32
متاسفانه ما پهنای باند نامحدود ارائه نمیکنیم.
جایی هم که می بینید پهنای باند نامحدود ارائه میکنه یا واقعاً نامحدود نیست و یا یه محدودیت سخت افزاری مثل پورت پایین داره.
با قیمت 5000 تومان ماهانه بهتره از جاهای دیگه که سرور های خارج از کشور است بگیرید می تونید در قسمت درخواست سرویس انجمن شرایطی که می خواید را ارسال کنید تا دوستان پیشنهاد های خودشان را بدن.
ما به دلیل اینکه فقط روی ایران هاست ارائه میکنیم می تونیم 5 گیگابایت هاست دانلود با پهنای باند 500 گیگابایت را به قیمت 27000 تومان ماهانه یا 5 گیگابایت هاست دانلود با پهنای باند 1000 گیگابایت را 42000 تومان ماهانه ارائه کنیم که احتمالاً برای شما به صرفه نیست پس بهتره از شرکت هایی که روی خارج از کشور ارائه میدن مثل میهن وب هاست که به نظر ارزون ترین هاست دانلود را داره خرید کنید.

آخه پهنای باند نامحدود زود تموم نمیشه ؟؟؟؟
من میترسم تموم شه بعد دستم به جایی بند نیست ؟
الان تهران هاست با قیمت 5 تمن پهنای باند نامحدود میده .
یعنی دروغه ؟

MEHDI KARAMI
November 17th, 2013, 16:39
آخه پهنای باند نامحدود زود تموم نمیشه ؟؟؟؟
من میترسم تموم شه بعد دستم به جایی بند نیست ؟
الان تهران هاست با قیمت 5 تمن پهنای باند نامحدود میده .
یعنی دروغه ؟
دوست من پهنای باند نامحدود وجود نداره
اگر خیلی مصرف داشته باشی هم باید سرور مجازی بگیری

akisar
November 17th, 2013, 16:48
نه من چنین جسارتی نکردم.
من نمیگم کسی دروغ میگه یا نه اما هاست هم مثل اینترنته مثلاً دیدید اینترنت نامحدود میگیرید همون سرعت واقعی یا بیشتر اوقات مشکل و قعطی بهتون میدن اما وقتی محدود میگیرید سرعتش از سرعت واقعی هم بهتره.در زمینه هاستینگ هم تا حدودی این مسئله صدق میکنه یعنی ممکنه هاست های با پهنای باند نامحدود یه محدودیتی هایی داشته باشه که بعضی از شرکت ها خیلی واضح در لیست پلن هاشون هم می نویسن و خرید مشتری یعنی پذیرفتن اون محدودیت اما بعضی از شرکت ها قید نمی کنن این محدودیت می تونه چیز های زیادی باشه مثلاً من بیشتر از یک سال پیش بود قبل از اینکه هاستینگ راه بندازم از دو جا هاست دانلود گرفتم یکی از میهن وب هاست که واقعاً سرعت دانلود فایل هاش با پورت 3 گیگی که میده عالی بود اما وقتی دیدم پهنای باند تموم میشد و پول ارتقاء به پلن بالاتر را نداشتم اقدام به انتقال فایل ها به هاست دانلود با پهنای باند نامحدود کردم که کلاً پشیمون شدم چون سرعت دانلود فایل ها به دلیل پورت 100 مگی که بهم داده بودن خیلی کم بود یعنی بعضی اوقات احساس میکردم دانلود های سایتم کم شده و بعضی اوقات هم بعضی از کاربران نظر میدادن که لینک ها خرابن.الان اطلاعی ندارم که تهران هاست چطوریه اما حدالامکان اگر جایی گیر آوردید که با پهنای باند محدود اما ارزان می فروخت از اونجا بگیرید ولی باز خود دانی می خوای همون نامحدود را بگیر.

آخه پهنای باند محدود مثلا 800 گیگابایت که میهن وب هاست میده .
من مطالبم کلی عکس داره به جز مطالبی که میخوام در مورد دانلود کلیپ و آهنگ بذارم .
خب بازدید روزانه از این مطالب زیاده و میترسم خیلی مصرف بالا باشه
مصرف شما چطور بود .
منظورم اینه بازدید سایتتون چقد بود که جوابگو نبود میزان پهنای باند