PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش بازدید رایگان !

666regab
November 17th, 2013, 13:12
دوستانی که نیازمند افزایش بازدید برای وب سایتشون هستند و در این راه نیز نمی خوان پولی خرج کنن ! این مطلب رو مطالعه کنند :

شما از يك صفحه بازديد مي كنيد كه سايت ساير اعضا را نمايش مي دهد و در هر 20 ثانيه يك امتياز كسب مي كنيد . بنابراين در هر ساعت مي توانيد 180 امتياز و در يك شبانه روز 4320 امتياز كسب كنيد كه هرگز متوقف نخواهد شد
ساير اعضاء هم به ميزان امتيازي كه شما كسب كرده ايد از سايت شما بازديد مي كنند

خوبی این سیستم :
1- رایگان
2- نیاز به مباحث سئو و تخصصی نداره .
3- بازدید کنندگان از ای پی های مختلف هستند .
و ...

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا (http://ranking.1100011.ir/?ref=11185) را کلیک کنید .

hostfire
February 5th, 2014, 22:20
اقا میبرتون تو لیست سیاه گوگل ها....

قانون این انجمه اینه که تاپیکه پارسالو از زیره خاک نیارن بیرون!

alaviyoon
February 5th, 2014, 22:33
قانون این انجمه اینه که تاپیکه پارسالو از زیره خاک نیارن بیرون!

دوست عزیزمون امشب خیلی تاپیک ها را بالا آوردن و در همه تاپیک ها شرکت کردند تا به 100 مطلب برسند .

hostfire
February 5th, 2014, 22:47
دوست عزیزمون امشب خیلی تاپیک ها را بالا آوردن و در همه تاپیک ها شرکت کردند تا به 100 مطلب برسند .

والا منم دیدم
من تا ازینجور حرفا بزنم همه میگن تو نمیخوای به جوونا میدون بدی!
گفتم بگدرم ازین دوستمون!ریپورت زدیم به مستر رامین بس است!
والا من نزدیک 1000 تا پست دارم نمیدونم چه گلی به سر خودم زدم!

666regab
February 6th, 2014, 10:59
دوستمون اهله زیرخاکی و 100 پستی هست .
دوستان اگه خواستن از این لینک (http://bestrank.ir/?ref=93873) استفاده کنند تا بازدید واقعی و بالایی رو داشته باشند .

666regab
February 6th, 2014, 12:19
مشکلی نداره . بعد از عضویت در سایت از قسمت اضافه کردن سایت سایتاتون رو اضافه کنید که یه زمان حداکثر 24 ساعتی طول می کسه ثبت و تایید بشه . بعدش از قسمت بازدید رویه گزینه مورد نظر کلیک کنید و با مشاهده سایتهای دیگه بطور اتوماتیک وارد امتیاز کسب کنید و این امتیاز رو برای سایت خودتون هزینه کنید .
اگه حوصله داشتین به سایتها دقت کنید می بینید که سایتهای جالبی از این سرویس استفاده می کنند .

666regab
February 6th, 2014, 13:02
نه عزیز مشکلی نیست .