PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور شریکی در ایران

linkho
April 7th, 2010, 10:01
من یه ایده به ذهنم رسیده ، تو ایران یه اینترنت خوب بگیریم، شریکی یه سرور درست کنیم، استفاده کنیم، کسی پایه هست؟

smartieuser
April 7th, 2010, 12:16
سلام دوست عزیز

شرکت هایی هستند که توی ایران سرور اختصاصی ارائه میدن اما نهایتا با پورت 10 مگابیت که اون هم شیر هست. با این پورت 10 مگابیت چیزی نمیمونه اگه بخواین شریکی استفاده کنین !

بهترین گزینه وی پی اس هست که به زودی شرکت گلدنت طرح بسیار خوبی رو قراره فراهم کنه ویژه افرادی که توانایی خرید سرور اختصاصی رو ندارن اما پهنای باند خوبی برای ارائه سرویس هاستینگ لازم دارن. خبر و همین طور اطلاعات تکمیلی رو به زودی اعلام میکنم.

AfraWeb.net
April 7th, 2010, 13:29
من یه ایده به ذهنم رسیده ، تو ایران یه اینترنت خوب بگیریم، شریکی یه سرور درست کنیم، استفاده کنیم، کسی پایه هست؟

تو ایران اینترنت و ای پی و ... هزینه بالایی دارد و مطمعنا برای شروع کار مقرون بصرفه نخواهد بود . برای کولو سرور خود میتونید سرور خود را انتقال بدید به دیتا سنتر افرانت مطمعنا در ایران شبکه بسیار قوی تری از دیتا سنتر های دیگر دارند همچنین دیتا سنتر تبیان رو برسی کنید و ببنید امکان کولو وجود دارد یا خیر که میتونید طی تماس های تلفنی و بازدید از وب سایت ها این مطالب رو ببنید .
همانطوری که میدونید نگهداری سرور در دیتا سنتر تحت شرایط خاصی هست و تمامی نکات باید رعایت شود که شما نیمتونید تمام این کارها را در محل مورد نظر خود انجام دهید