PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویسی ios

alimo203
November 17th, 2013, 11:56
سلام دوستان
ممنون میشم که توی اصفهان آموزشگاهی به من معرفی کنید که آموزش برنامه نویسی ios داشته باشه

alimo203
November 18th, 2013, 07:58
up

why.darkness
November 22nd, 2013, 11:39
دوست عزیز برنامه نویسی IOS مثل برنامه نویسی Windows راحت و همه گیر نبوده و نیست !!! حال شما توی اصفهان دنبالش میگردین ؟ سیستم عامل IOS و برنامه نویسی روی اون به قدری خاص هست که حتی ممکنه یک کسی پیدا بشه که تو جزیره های خلیج فارس زندگی میکنه و بهش مسلط هست ! محدود نمیشه گفت در فلان جا... پیشنها من این هست توسط وب سایت های آموزشی اقدام کنید و البته منظورم از وب سایت های آموزشی ایرانی نیستند مسلماً از سایت ها و منابع خارجی باید استفاده کنید.

alimo203
November 23rd, 2013, 12:37
دوست عزیز برنامه نویسی IOS مثل برنامه نویسی Windows راحت و همه گیر نبوده و نیست !!! حال شما توی اصفهان دنبالش میگردین ؟ سیستم عامل IOS و برنامه نویسی روی اون به قدری خاص هست که حتی ممکنه یک کسی پیدا بشه که تو جزیره های خلیج فارس زندگی میکنه و بهش مسلط هست ! محدود نمیشه گفت در فلان جا... پیشنها من این هست توسط وب سایت های آموزشی اقدام کنید و البته منظورم از وب سایت های آموزشی ایرانی نیستند مسلماً از سایت ها و منابع خارجی باید استفاده کنید.

ممنون از راهنماییتون
شما منبعی سراغ دارید که معرفی کنید ؟؟
حالا چه ایرانی و چه خارجی باشه