PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنچه گزشت ... پاسخ سوالات شما!

Aria
April 7th, 2010, 07:52
سلام.

کم و بیش میدونید موضوع پی بود و همکارانی که بدون کوچکترین فکری کاری رو کردند که فکر نکنم به نفع ایرانیان باشه.

میرم سر اصل مطلب و توضیح نگفتن نام دیتاسنتر رو میدم:

چند توافق شده بود که بتونیم از یکی از بهترین دیتاسنتر های آمریکا به هموطنان ایرانی سرور بفروشیم و جا خالی دیتاسنتر هایی مثل ThePlanet va Softlayer va Layeredtech رو پر کنیم که این توافق ها به شرح زیر هستند:

قرار بود فروش سرور تنها با ذکر نشدن نام دیتاسنتر انجام بشه و این به دلیل آمریکایی بودن و حساس بودن فعالیت دیتاسنتر بود که دوست ندارند بعد از 13 سال فعالیت موفق و نداشتن هیچ گونه مشکل، از طرف دولت آمریکا دچار مشکل بشند.

در نهایت قرار شد من از طرف خودم در امارات متحده عربی به عنوان یک خریدار سرور عمل کنم و مشتریان خودم رو از ایران معرفی کنم که از لحاظ قانون آمریکا عملاً مشکلی برای کاربر پیش نیاد!

همینطور من همیشه با تخفیف مناسبی سرور رو به کاربر ارائه می کردم و در بعضی موارد خیلی هم امکانات بیشتری در اختیار مشتریان قرار دادم که میتونستم هزینش رو دریافت کنم ولی به عنوان یک favor انجام میشد.

همینطور الان که خیلی از امکانات رو با هزینه کمتر ارائه می کنم و حتی پهنای باند رو که دیتاسنتر بیش از 5 ترابایت نمیده، من میتونم بین 6 تا 10 ترابایت بسته به نوع سرور به کاربر ارائه کنم.

نمیدونم ولی حس نمی کنم اشتباهی کرده باشم و تنها به توافقی که با دیتاسنتر داشتیم عمل کردم.

در هر حال اگر در حق کسی بدی کردم، من رو ببخشید و اگر به کسی گرون فروختم حاظرم مقدار اضافه پولی رو که داده با کمال میل پرداخت کنم و ایشون هم سرورشون رو یا مستقیماً از دیتاسنتر تهیه کنند و یا از جای دیگه خریداری کنند که بارشون ارزونتر در بیاد.

لطفاً از این به بعد هم دیتاسنتر رو WeHostWebSites خطاب کنید و از بردن نام دیگر در هر یک از انجمن ها ایرانی به شدت بپرهیزید تا از بروز مشکل برای تمام کاربران ایرانی این دیتاسنتر جلوگیری بشه و هنوز هم بتونیم از یک دیتاسنتر قدرتمند و با کیفیت آمریکایی بدون دردسر برخوردار باشیم.

با تشکر.