PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سرور مجایی برای سایت وردپرسم کافیه

trav
November 16th, 2013, 16:43
سلام

1. برای یه سایت وردپرس با بازدید 1000 آی پی آیا ارزش داره سرور مجازی تهیه بشه ؟ (باتوجه لود وردپرس )

2. سرور مجازی ویندوز و wamp یا easy php استفاده بشه . یا چه سرور مجایی را پیشنهاد میدید ؟

3. میزارن رم هم چقدر خوبه ؟ 250 یا 512 جوابگو هست .

4. چون تا حالا استفاده نکردم نیاز دارم بدونم آیا چنین سرور مجازیی بدرد بخوره یا نه ؟ اگر نه چه مشخصاتی رو شما پیشنهاد میدید ؟

لطفا آفر ندید چون بحث اموزشش و مشورت بود اینجا درخواست دادم . در صورت درخواست توی بخش درخواست انجمن درخواست میدم اون وقت آفر بدید دوستان .

تشکر .

yastheme
November 16th, 2013, 16:50
خوب با 1000 تا آیپی نیاز به سرور مجازی نداری, حتی دو برابر این تعداد هم نیاز به مجازی نداری,
در مورد سرور مجازی هم باید بگم اهل فنش میاد میگه ولی فکر نکنم کسی با Wamp یا easyphp سرور راه اندازی کنه,

ULTRAWEB
November 16th, 2013, 16:52
1-در این حد هاست باید نیازتون رو تامین کنه

2-سرور مجازی لینوکس توصیه میشه اگر بخواین از سرور مجازی استفاده کنید

3-
512 کافی هست براتون ولی یک بگیرین بهتره هزینه زیادی هم فرقش نیست

4-سرور مجازی خوبه ولی مدیریتش اگر بتونی بکنی خودت واگر نه تا تقی به توقی بخوره
فکر میکنی وظیفه ی مدیر سرور هست و باید بیاد با همون پول رفع کنه که اینکارو کسی
نمیکنه مگر اینکه سرور مجازی مدیریت شده بگیرین

payam_keivany
November 17th, 2013, 08:13
باسلام

1.برای این بازدید هاست اشتراکی به خوبی پاسخ نیازهای شما رو میده و لازم نیست برای سرور و کانفیگ و بقیه چیزها کلی هزینه پرداخت کنید.

2.برای میزبانی سایت از لینوکس استفاده میشه ، ویندوز بیشتر برای نگهداری فایل ( هاست دانلود ) کاربرد داره.

3. در صورتی که خواستید سرور تهیه کنید اگر ویندوز بخواهید رم 2 و اگر لینوکس رم 1 بگیرید

4. کار با سرور مجازی برای افرادی مناسب هست که سایت پر بازدید دارن و هاست اشتراکی نمیتونه سایت اونها رو ساپورت کنه. شما بخواهید خودتون سرور تهیه کنید باید برای خود سرور هزینه پرداخت کنید ، برای کنترل پنل هاست و نصب و کانفیگ هزینه پرداخت کنید. در صورتی که مشکلی پیش اومد چون خودتون تجربه ای ندارید باید دوباره هزینه پرداخت کنید تا شخص دیگری براتون رفع اشکال کنه.

پیشنهاد میکنم شما سایت خودتون رو روی هاست اشتراکی راه اندازی کنید ولی یک سرور کم هزینه هم تهیه کنید و برای مدتی باهاش کار کنید تا خودتون آشنایی پیدا کنید و بعدا که سایت هم بازدیدش بالا رفت به سرورمجازی منتقل کنید و بدون مشکل به ادامه کارتون بپردازید.

mahdi66
November 17th, 2013, 09:31
بنظر من خوبه که vps تهیه کنی
چون هاست های اشتراکی ممکنه خوب باشند اما خیلی هاشون بعد مدتی ممکنه هاست شما رو ساسپند کنند به علت مصرف بالای منابع
این رو میگم چون خودم این مشکل رو داشتم
می تونید یک vps ویندوز بگیرید و مثلا کلوکسو رو نصب کنید و خیال خودتون رو راحت کنید

این رو هم بگم اگه واقعا هاستینگ خوبی رو میشناسید نیاز به تهیه vps ندارید

Mr.Te0
November 17th, 2013, 15:32
به نظر بنده هم سرور مجازی اگه مدیریت رو بلد باشید خیلی بهتره ..
چون همه چیز دسته خودتونه و مثل هاست اشتراکی کسی نمیتونه به دلایل مختلف مثلا حجم ترافیک یا مصرف منابع همونطور که دوستان گفتند براتون مشکل ایجاد کنند.

MEHDI KARAMI
November 17th, 2013, 16:09
هاست براتون مفیده vps مشکلات زیادی داره (اگر باهاش کار نکرده باشید)