PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت از دوستان به همکاری در پروژه ای با موضوع محک

Dr2
November 16th, 2013, 13:16
با عرض سلام خدمت دوستان
در حال تدارک برنامه هایی هستیم با موضوع کمک به موسسه خیریه محک
قصد داریم در مراحل اولیه با ساخت ویدیو کلیپ و اسلایدشوهایی با موضوع معرفی موسسه محک و تهیه ی تصاویری از بیمارستان و آسایشگاه های آن، قدمی کوچک در راهی بزرگ برداریم.
نیاز ما، همکاران طراح گرافیک و نیز دوستانی است با توانایی ساخت کلیپ ( کار با نرم افزارهای میکس) و همچنین افرادی که در زمینه ی عکاسی و فیلم برداری فعالیت دارند
از تمامی دوستان و عزیزانی که می توانند در این راه یاریگر ما باشند دعوت به همکاری میکنیم

عزیزان می توانند در همین تاپیک و یا بصورت پیام خصوصی اعلام آمادگی نمایند
با تشکر فراوان

پ.ن: لطفا اطلاع رسانی شود

SniTomb
November 17th, 2013, 15:08
درود

در طراحی گرافیک هر توانی داشته باشم قرار میدم

Dr2
November 17th, 2013, 19:10
از همه ی دوستانی که تا این لحظه مستقیم و یا غیر مستقیم اعلام آمادگی کرده اند متشکریم
منتظر دیگر دوستان نیز هستیم

downloaddl
November 17th, 2013, 19:30
عکاسه من حرفه ای نیست

اما ی دوربین خوب دارم که می تونم براتون عکس هایه زیادی بگیرم

خوش حال میشم منم بتونم تو این پروژه شرکت کنم

alaviyoon
November 17th, 2013, 19:35
کار بسیار پسنده و نیکوئی انجام میدهید . متاسفانه کار زیادی از دستم بر نمیاد ولی حداقل کار ( تبلیغ این تاپیک ) را انجام خواهم داد .
یاحق

zouscript
November 17th, 2013, 19:58
با سلام

کار نیکو همیشه موفق خواهد بود

برایتان آرزوی موفقیت میکنم

با احترام

Dr2
November 18th, 2013, 16:12
با تشکر مجدد از همه ی دوستانی که در این لحظه اعلام آمادگی کرده اند
خواهش مندیم اگر عزیزانی هستند که توانایی تهیه ی فیلم از آسایشگاه های این موسسه را دارند با ما در ارتباط باشند. چرا که هم اکنون نیاز اصلی ما این مورد است
این فیلم ها می توانند در حد چند دقیقه و یا حتی چند ثانیه باشند و نیاز به حرفه ای بودن شخص ندارد . کسانی که در تهران هستند و یک دوربین و یا حتی گوشی موبایل ساده دارند می توانند در این راه همراه ما باشند

Dr2
November 21st, 2013, 01:28
بروز رسانی...

dertgtr
November 21st, 2013, 02:25
پیشنهاد می کنم وب سایتی جهت این کار ایجاد کنید نیاز نیست سایت پیچیده ای باشد حتی در حد یک صفحه html ساده هم باشد مفید خواهد بود . در سایت نیاز ها و ... را تشریح کنید و صفحه ارتباطی قرار دهید و شماره تلفن و ... تا بشود روی جذب نیرو هماهنگی های لازمه بین اعضا و ... مانور داد حتی می توان سایت شما رو تبلیغ کرد ( تبلیغ ایمیلی / اس ام اس و تبلیغ شهری و ... ) خلاصه اگر حرفه ای کار کنید حرفه ای هم نتیجه می گیرید

موفق باشید