PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیامدن سایت و پیشخوان

jegulak
November 14th, 2013, 17:48
با سلام به دوستان
قبل از هر چیز بگم ک اشنای من درباره وردپرس و طراحی خیلی کمه
من مدتی قبل یه دامنه خریداری کردم و وبه زحمت تونستم به ی هاست رایگان وصلش کنم و البته خودم هم نفهمیدم چطوری وردپرس رو روش نصب کردم و شروع کردم به ریختن مطالب و افزونه ها
البته حتی نمی تونم به هاست سایتم دسترسی داشته باشم یا من بلد نیستم
من امروز ی افزونه نصب کردم وبعدش نه سایتم بالا میاد نه پیشخوانم حالا سوالم اینه ک من چطور میتونم این افزونه رو حذف کنم یا به هاستم دسترسی داشته باشم
این هم ادر سایتم www.salvino.ir
iهاست رایگان سایتم: هاست و دامنه رایگان | زدگیگ (http://www.zgig.ir)

host-net
November 14th, 2013, 18:02
سلام شما دسترسی های هاستون رو برام خصوصی کنید تا مشکلتون رو رفع کنم

jegulak
November 14th, 2013, 18:18
سلام شما دسترسی های هاستون رو برام خصوصی کنید تا مشکلتون رو رفع کنم

مرسی دوست عزیز ولی من ک به هاست سایتم هم دسترسی ندارم فکر کنم اینو گفتم

host-net
November 14th, 2013, 18:20
شما برید به سایت زد گیگ

بازیابی پسورد کنید
و اینکه ایمیلتون رو چک کنید تا زمانی که براتون یوزر و پسورد رو فرستاده رو پیدا کنید و واردش بشید

zouscript
November 14th, 2013, 18:22
با سلام

به هنگام ثبت هاست رایگان به شما آدرس پنل هاست و مشخصات ورودی داده شده است همچنین به ایمیل ثبت نامی شما ارسال شده است

افزونه ای که نصب کرده اید چیست ؟

با احترام

jegulak
November 14th, 2013, 18:29
شما برید به سایت زد گیگ

بازیابی پسورد کنید
و اینکه ایمیلتون رو چک کنید تا زمانی که براتون یوزر و پسورد رو فرستاده رو پیدا کنید و واردش بشید

ولی من تو سایت زگیگ قبلا عضو بودم میتونم وارد حساب کاربریم هم بشم تو اون حساب هم یه سایت مجانی ک خودشون دادن ساختم الان هم میتونم واردش بشم ولی مثل اینکه هیچ ربطی با این دامه ک خریداری کردم نداره

dexin
November 14th, 2013, 19:28
ولی من تو سایت زگیگ قبلا عضو بودم میتونم وارد حساب کاربریم هم بشم تو اون حساب هم یه سایت مجانی ک خودشون دادن ساختم الان هم میتونم واردش بشم ولی مثل اینکه هیچ ربطی با این دامه ک خریداری کردم نداره

به دامنه که ن
منظور دوستان رمز هاست بود

shahab-f
November 14th, 2013, 19:38
تنها کار اینه که وارد هاستتون بشید و اون افزونه رو حذف کنید . اگر کار حرفه ای مخواین انجام بدید سعی کنید از هاست رایگان استفاده نکنید

jegulak
November 14th, 2013, 20:24
ممنونم ک راهنمایی می کنید
اره تنها راهش اینه که وارد هاست بشم ولی مسئله همینه که چطور واردش بشم .
یه افزونه بود برای اینکه عکس بزارم تو سایت اسمش یادم نیست

shahab-f
November 14th, 2013, 20:32
هاست و دامنه رایگان | زدگیگ (http://www.zgig.ir/) بهشون ایمیل بزنید راهنمایتون کنند

jegulak
November 14th, 2013, 21:41
پیغام گذاشتم جواب نمیدن کلا کلافه شدم