PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اتصال دومین

break
November 14th, 2013, 02:28
با سلام
بنده اقدام به نصب ehcp روی لپ تاپ شخصیم که دارای سیستم عامل اوبونتو بود کردم
در نصب موفق بودم
چون آیپیم دینامیک بود از noip.com یه دی ان اس متغیر گرفتم با کلاینت و نصب کردم
مودمم وایرلسه و تموم پورت هاشو روی لپتاپ باز کردم الان سرور با دی ان اس ها به خوبی از داخل و خارج کار می کنه اما دومینم که ir هست فقط داخل کار می کنه و به دی ان اس پینگ میده !‌ جز اینجا هیچ کجا پینگ نمیده !‌
۴ روز هم گذشته اما هنوز درگیر این موضوع هستم

break
November 14th, 2013, 14:57
up........

da6276
November 14th, 2013, 15:43
مشکلتون رو متوجه نشدم ، یکم بیشتر توضیح بدید که میخواید چکار کنید

break
November 14th, 2013, 16:39
مشکلتون رو متوجه نشدم ، یکم بیشتر توضیح بدید که میخواید چکار کنید

میخوام سیستم شخصیم رو به یک هاست تبدیل کنم ( فقط جهت تست ) الان همه کار ها به صورت صحیح انجام شده دی ان اس پینگ میده و باز میشه از همه جا اما دومین فقط داخل سیستم پینگ میده و هیچ کجای دیگه پینگ نمیده
الان میخوام جای دیگه از دومین استفاده کنم نمیشه

واضح بود ؟‌ یا بیشتر توضیح بدم ؟

da6276
November 14th, 2013, 16:47
میخوام سیستم شخصیم رو به یک هاست تبدیل کنم ( فقط جهت تست ) الان همه کار ها به صورت صحیح انجام شده دی ان اس پینگ میده و باز میشه از همه جا اما دومین فقط داخل سیستم پینگ میده و هیچ کجای دیگه پینگ نمیده
الان میخوام جای دیگه از دومین استفاده کنم نمیشه

واضح بود ؟‌ یا بیشتر توضیح بدم ؟
نمیشه دوست عزیز
شما الان ای پی اینترنتت رو توی مرورگر بزن ببین چی میاد؟
دلیلش اینه که ای پی شما از سمت isp به شما اختصاص داده شده و از بیرون قابل دیده شدن نیست

break
November 14th, 2013, 16:51
نمیشه دوست عزیز
شما الان ای پی اینترنتت رو توی مرورگر بزن ببین چی میاد؟
دلیلش اینه که ای پی شما از سمت isp به شما اختصاص داده شده و از بیرون قابل دیده شدن نیست
اقا اول که گفتم اوکی هست با آیپی !‌الان آیپی و دی ان اس رو براتون پخ می کنم چک کنین !!