PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامنه org چقد طول میکشه ثبت بشه

javanhost
November 14th, 2013, 01:32
من یه دامنه org خریم به مبلغ 21 تومن ولی الا یه 6 ساعتی میشه گذشته اما هنوز آزاده

MOHAMMAD MOHSEN
November 14th, 2013, 01:40
ثبت شدنش آنی هست البته اگر سرویس دهنده شما شارژ داشته باشه در کل 6 ساعت جای نگرانی نداره مخصوصا برای امروز و فردا

البته اغلب اول سفارش رو بررسی می کنن و دامین رو ثبت می کنن

glxx
November 14th, 2013, 02:13
ممکن هم هست دامنه ثبت شده باشد ولی بعضی جاها که هویز میگیری زده ثبت نیست ولی با کسی که ثبت کرد برات بگو چقدر طول میکشد

SniTomb
November 14th, 2013, 02:25
بستگی به سرویس هویزر و رجسیترار دارد

hassan5099
November 14th, 2013, 03:15
من یه دامنه org خریم به مبلغ 21 تومن ولی الا یه 6 ساعتی میشه گذشته اما هنوز آزاده
احتمالا از جایی که گرفتین هزینه دامنه را نداده
پس از پرداخت دامنه ثبت میشه و می تونید استفاده کنید

regcenter
November 14th, 2013, 10:13
ثبت آنی هست و ست شدن آن روی هاست بین 1 تا 24 ساعت طول میکشه

shivahost
November 14th, 2013, 10:56
احتمالا جایی که خریده اید در ریسلرکلاب ثبت می کرده و هنوز در ریسلو فعال نیست!

Mohsen.b
November 14th, 2013, 12:28
شایدم پولتو بالا کشیده ! :d
شوخی کردم. صبر کن تا ثبت بشه. بعضی از ثبت کننده های ایرانی، دستی ثبت می کنند.

ali0000
November 14th, 2013, 12:42
مدتی میشه اکثر هاستینگ ها در حال جابجایی و انتقال به رجیسترارهای جدید هستن ، این روزها طبیعیه بحث ثبت دامنه بین الملل کمی بیشتر زمان بر باشه ، بهترین گزینه ارسال تیکت و تماس با پشتیبانی هاستینگه

javanhost
November 14th, 2013, 13:46
الان که اینو دارم تایپ میکنم تغریبا 24 ساعت زمان برده ولی هنوز ثبت نشده و تیکت هم دادم ولی هنوز در انتضار پاسخ هست تیکت تلفن هم زنگ میزنم در دسترس نیست
قبل از خرید دامنه به تیکت ها جواب میدادن ولی الان جوابی در کار نیست

i-whost
November 14th, 2013, 13:51
الان که اینو دارم تایپ میکنم تغریبا 24 ساعت زمان برده ولی هنوز ثبت نشده و تیکت هم دادم ولی هنوز در انتضار پاسخ هست تیکت تلفن هم زنگ میزنم در دسترس نیست
قبل از خرید دامنه به تیکت ها جواب میدادن ولی الان جوابی در کار نیست

اگر هاستینگ دارید نمایندگی ثبت دامین تهیه کنید

javanhost
November 14th, 2013, 13:55
الان که نمایندگی به کارم نمیاد دامنه رو خریداری کردم ولی جوابی هنوز دریافت نکردم از طلاهاست دامنه قبلیمو گرفتم همون لحظه فعال شد و ازش استفاده میکردم
ولی بخاطر تحریم دارن انتقال میدن مجبور شدم از شرکت دیگه ای بگیرم که اونا هم جوابی هنوز ندادن