PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده برای ساخت سایت...

hamedmj
November 13th, 2013, 20:11
سلام
دوستان بی زحمت یه ایده قشنگ بدید برای سایت. بی کارم گفتم یه حرکتی بزنم.
به نظرتون اپلودسنتر مثل اپلودباز چطوره؟ اخه اسکریپت اصلیش رو به همراه قالب و کل اینا رو دارم.

dexin
November 13th, 2013, 20:14
سایت آپلود هم خوبه . سایت درگاه پرداخت آنلاین هم خیلی جای پیشرفت داره . میشه خیلی کارا کرد

hamedmj
November 13th, 2013, 20:15
سایت آپلود هم خوبه . سایت درگاه پرداخت آنلاین هم خیلی جای پیشرفت داره . میشه خیلی کارا کرد

درگاه خیلی دردسر داره. بچه بازی هم شده.

نظر دیگه ندارن دوستان؟

hamedmj
November 13th, 2013, 20:51
نبود؟

ADMlN
November 13th, 2013, 21:21
اسکریپت اصلیش رو به همراه قالب و کل اینا رو دارم.

دقیقا قصد دارید چه حرکتی بزنید؟

hamedmj
November 13th, 2013, 21:25
دقیقا قصد دارید چه حرکتی بزنید؟

حرکت خاصی مد نظر نیست :d
خسته شدم گفتم یه سایتی بزنم!
هاستینگ هم شد به صورت شراکتی مشکلی نیست.
فقط ایده میخوام...

shahab-f
November 13th, 2013, 21:39
کسی ایده خوبی داشته باشه به شما نمیگه خودش اجراش میکنه

SamaN DL
November 13th, 2013, 22:20
کسی ایده خوبی داشته باشه به شما نمیگه خودش اجراش میکنه

درود

نمیدونم منظورم شما مسخره کردن استارت بوده یا نه! در کل اگر ایده خواصی ندارید در تاپک کسی نظر ندید., خواهش میکنم !

==============
بنده نظرم به شما راه اندازی هاستینگ هست! که بنده با ایده های خیلی خوبی که دارم میتونم کار رو به طور خیلی عالی به پیش ببرم!

پ.خ بدهید

shahab-f
November 13th, 2013, 22:36
درود

نمیدونم منظورم شما مسخره کردن استارت بوده یا نه! در کل اگر ایده خواصی ندارید در تاپک کسی نظر ندید., خواهش میکنم !

==============
بنده نظرم به شما راه اندازی هاستینگ هست! که بنده با ایده های خیلی خوبی که دارم میتونم کار رو به طور خیلی عالی به پیش ببرم!

پ.خ بدهید

سلام

خیر بنده قصد مسخره کردن هیچ کس رو ندارم فقط خواستم به استارتر بگم که بیخودی وقتشونو اینجا هدر ندن چون بار ها همچین تاپیکی باز شده و به جایی نرسیده .
الان خود شما ایده خوبی داشته باشی به ایشون میگی ؟

کار هاستینگ شد ایده ؟ اصلا تعریف شما از کلمه ایده چیه ؟

hamedmj
November 13th, 2013, 23:16
برادران گرامی! ایده رو بنده نگفتم رایگان!
ایده رو بدید اگر بنده استفاده کردم، هزینه اش رو میدم.

SamaN DL
November 14th, 2013, 09:27
درود از دوست عزیزم آقای shahab-f تلب بخشش میکنم, شرمنده .============دوست اگر شما سرمایه بالا 900 تومان دارید بنده چند ایده جالب برای کار در هاستینگ دارم !

itjavani
November 14th, 2013, 10:39
درود از دوست عزیزم آقای shahab-f تلب بخشش میکنم, شرمنده .============دوست اگر شما سرمایه بالا 900 تومان دارید بنده چند ایده جالب برای کار در هاستینگ دارم !

هاستینگ با 900 هزارتومن ؟؟؟!!! :109:

SamaN DL
November 14th, 2013, 10:46
هاستینگ با 900 هزارتومن ؟؟؟!!! :109:

بله, رقم کمی هست؟

بنده با داشتن تجربه در این تاپیک شرکت کردم ! باز با خود استارت هست که اگر مایل باشند بنده در خدمتشون هستم!

900 تومان فقط برای شروع هست دوست من

itjavani
November 14th, 2013, 10:57
بله, رقم کمی هست؟

بنده با داشتن تجربه در این تاپیک شرکت کردم ! باز با خود استارت هست که اگر مایل باشند بنده در خدمتشون هستم!

تجربه در چه زمینه ای؟!
تعداد هاستینگ ها الان داره از تعداد سایت هایی که میزبانی میشند بیشتر میشه... عملا هزاران نفری که هاستینگ دارن ، ایده های مختلف به فکرشون زده که هاستینگ زدند ولی الان باید دید چند شرکت هست که حرفی برای گفتن دارن؟
تجربه ای که شما میفرمایید شاید برای یکی دو سال باشه ، من سه سال هست فقط در این انجمن عضو هستم ... اینقدر موارد مختلف دیدم و حتی برای خودم بوجود اومده که الان هاستینگ رو جز بی ثبات ترین زمینه های برای سرمایه گذاری بلند مدت میدونم.مگر اینکه میزبانی داخلی داشته باشید و خدماتتون روی دیتاسنترهای داخلی باشه که بتونیم در بلند مدت آینده ای ببینیم ... وگرنه فعلا هاستینگ ما صاحاب نداره هر جایی یه چیزی میپرونه و خودشو مسئول ساماندهی هاستینگ ها میدونه.

hamedmj
November 14th, 2013, 11:43
درسته ولی دیدم کسانی رو که با 100 ت شروع کردن...

دوست عزیز شما هم ایدت رو ارسال کن ببینم اگه خوب بود سرمایه گذاری میکنم

shahab-f
November 14th, 2013, 12:20

ما سرمایه ای چندین برابر این رو در هاستینگ خودمون خرج کردیم و همینطور برای برنامه نویسی سایت بازدیدفا

SamaN DL
November 15th, 2013, 11:49
ما سرمایه ای چندین برابر این رو در هاستینگ خودمون خرج کردیم و همینطور برای برنامه نویسی سایت بازدیدفا

درود

نتیجه رو اعلام کنید لطفا ! ؟

بنده اگر حرفی زدم بدونید که سر حرفم هستم ! و میتونم خودم رو به کسانی که میگن نمیشود ثابت کنم!

درست هست که برای شروع هاستینگ مبلغی کمتر از 50 میلیون نباید باشه, اما اگر کار حساب شده باشه ! و فقط به فکر فروش نباشید میشه به بهترین شکل یک سایت هاستینگ رو مدیریت کرد, دوست عزیزی که اگر میخواهند از ایده بنده با خبر بشن با ایدی بنده که در امضا هست در ارتباط باشه.

کوروش نگهدارتان باشد.

downloaddl
November 15th, 2013, 11:55
بله, رقم کمی هست؟

بیا :دی برات با 100 تومان هاستینگ راه اندازی می کنم

هاستینگ ها برای همین زیاد شدن که هزینه کمی برای استرات نیاز داری و در انتها هم کم میارن پدر مشتری رو در میارن
من روزی که هاستینگ زدم با 10 هزار تومان 4 سال پیش بود

hamedmj
November 15th, 2013, 12:11
بیا :دی برات با 100 تومان هاستینگ راه اندازی می کنم

هاستینگ ها برای همین زیاد شدن که هزینه کمی برای استرات نیاز داری و در انتها هم کم میارن پدر مشتری رو در میارن
من روزی که هاستینگ زدم با 10 هزار تومان 4 سال پیش بود

آی گفتی!

shahab-f
November 15th, 2013, 12:28
درود

نتیجه رو اعلام کنید لطفا ! ؟

بنده اگر حرفی زدم بدونید که سر حرفم هستم ! و میتونم خودم رو به کسانی که میگن نمیشود ثابت کنم!

درست هست که برای شروع هاستینگ مبلغی کمتر از 50 میلیون نباید باشه, اما اگر کار حساب شده باشه ! و فقط به فکر فروش نباشید میشه به بهترین شکل یک سایت هاستینگ رو مدیریت کرد, دوست عزیزی که اگر میخواهند از ایده بنده با خبر بشن با ایدی بنده که در امضا هست در ارتباط باشه.

کوروش نگهدارتان باشد.

50 میلیون تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و اسه شروع هاستینگ ؟
به نظر میرسه هیچ سر رشته ای در این ضمینه ندارید بحث کردن باهاتون به نتیجه نمیرسه .

برای شما آرزوی موفقیت میکنم

downloaddl
November 15th, 2013, 12:37
50 میلیون تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و اسه شروع هاستینگ ؟
به نظر میرسه هیچ سر رشته ای در این ضمینه ندارید بحث کردن باهاتون به نتیجه نمیرسه .

برای شما آرزوی موفقیت میکنم

شما 50 میلیونو بده به من :دی من برات دیتاسنتر راه میندازم :دی البته منظورم نیست شما گفتیا :دی یعنی این جمله رو هم به جوابتون اضافه کردم

shahab-f
November 15th, 2013, 12:40
شما 50 میلیونو بده به من :دی من برات دیتاسنتر راه میندازم :دی البته منظورم نیست شما گفتیا :دی یعنی این جمله رو هم به جوابتون اضافه کردم

والا.
50 میلینون هم زیاده شما 15 میلیون بده من برات دیتاسنتر میزنم در حد پارس آنلاین :d

hamedmj
November 15th, 2013, 12:44
والا.
50 میلینون هم زیاده شما 15 میلیون بده من برات دیتاسنتر میزنم در حد پارس آنلاین :d

اقا من 20 میلیون میدم شما بزن باشه ؟ :d

shahab-f
November 15th, 2013, 12:45
شما هزینرو بریز
ماه بعد بیا دیتاسنترتو تحویل گیر
منتظرم
:d

downloaddl
November 15th, 2013, 12:49

من برات با 5 میلیون راه میندازم :دی

wikiphp
November 15th, 2013, 12:59
درود بر شما،

در ضمینه هاستینگ خوبه،حالا دوستان میگن برای بلند مدت خوب نیست و.... نظر من این نیست،اگر خوب کار کنید و با قدرت شروع کنید و با همان قدرت و بیشتر از آن برید جلو عالی میشه کارتون
درسته نمیشه خرج زن و بچه را درآورد:دی ،اما برای خرج خودت کافی هست
متاسفانه خیلی ها هستن که با یه مقدار پول میان و هاستینگ میزنن و بعد ها هم خسته میشن بخاطر مشکلات و میرن کنار ،حالا در کل ایده های من

اگر میتونی یه سایت دانلود بزن،اگر خوب پیش بری واقعا خوبه
سایت دانلود فیلم و موزیک هم خوبه،آما فیلم بهتر از موزیک هست چون بعد از یه مدت به جز تبلیغات از طریق فروش اکانت هم میتوانی کسب درآمد کنی
سیستم وبلاگ دهی و جامعه مجازی هم خوبه،یکم طول میکشه تا پول شما برگرده یا اصلا اگر خوب نری جلو شاید برنگرده اما...
ولی نظر من رو سایت فیلم و دانلود هست

موفق و پیروز باشید.:53:

hamedmj
November 15th, 2013, 13:17
شما هزینرو بریز
ماه بعد بیا دیتاسنترتو تحویل گیر
منتظرم
:d

پَ چرا شماره کارت رو برداشتی ؟ میخواستم یادداشت کنم برم بریزم :d

downloaddl
November 15th, 2013, 14:59

اول به شما کار رو تحویل میدن :دی
بعدش اگه از دیتاسنترتون خوشتون امد هزینش رو پرداخت کنید ( :-o )

shahab-f
November 15th, 2013, 15:02

خواستی بگو پ.خ کنم برات.:d