PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی ایران - دیتاسنتر تبیان

shakibak
November 13th, 2013, 13:30
با سلام
درخواست سرور مجازی ایران ، با حداقل امکانات زیر رو دارم
هارد : 10 یا 20 گیگ کافی می باشد .
رم : حداقل 1 گیگ .
سی پی یو : مهم نیست .
پهنای باند : حداقل 30 گیگ + قیمت هر 100 گیگ پهنای باند اضافه رو هم بفرمایید .
سیستم عامل : میکروتیک
دیتاسنتر : فقط تبیان

(نیاز من ، پینگ تایم مناسب با خارج کشور می باشد و شنیدم که روت سرور های تبیان از سمت آذربایجان هست ، سرور گیم مقصد من هم از سمت آذربایجان دارای پینگ تایم پایینی هست )
در صورت امکان نمونه آی پی هم پ. خ کنید .

با تشکر.

glxx
November 13th, 2013, 14:27
دوست عزیز تبیان فقط به شرکتی میدهد چون دیتاسنتر دولتی است
روبیناسرور ارائه میکند و پشتیبانی خوبی دارند

smargenius
November 13th, 2013, 14:32
دوست عزیز تبیان فقط به شرکتی میدهد چون دیتاسنتر دولتی است
روبیناسرور ارائه میکند و پشتیبانی خوبی دارند

فکر نمیکنم اینطوری باشه
چون من به عنوان شخص حقیقی از این دیتاسنتر اشتراک هاست خریداری کردم

majidisaloo1
November 13th, 2013, 14:51
فکر کنم فقط جناب سحادیه از تبیان بدهند
اگر پارس آنلاین بخواهید بنده در خدمتم

با سپاس

glxx
November 13th, 2013, 16:03
خدمات میزبانی وب و سرور روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://roobinaserver.ir/)
باهاشون صحبت کنین

glxx
November 13th, 2013, 16:06
نمونه آیپی جهت تست پینگ دیتاسنتر دولتی تبیان : 94.232.172.150
نمونه آیپی جهت تست پینگ دیتاسنتر دولتی فن آوا : 95.38.59.100

amirfateh
November 13th, 2013, 18:33
برای تبیان جناب سجادیه- روبینا سرور پیشنهاد می شود
اگر افرات تمایل داشتید می تونیم خدمت رسانی کنیم.
وب ایده|ایده های نو میزبانی وب،سرور اختصاصی و مجازی ایران، طراحی وب،ایده طراحی سایت (http://discoverwebidea.com)
باتشکر،
فاتح

shakibak
November 14th, 2013, 14:24
نمونه آیپی جهت تست پینگ دیتاسنتر دولتی تبیان : 94.232.172.150
نمونه آیپی جهت تست پینگ دیتاسنتر دولتی فن آوا : 95.38.59.100

ممنون از راهنمایی همه ی دوستان به خصوص شما ، فقط یه سوال دیگه ، شما از تبیان سرور دارید ؟ پینگ 8.8.8.8 و 4.2.2.4 از داخل خود سرور چند هست ؟
و اگر بخوام پینگ تایم خاصی که مد نظرم هست رو با سرور مجازی تبیان تست بگیرم ، آیا کسی سرور با مهلت تست 1، 2 روزه میده ؟ کسی رو میشناسید ؟

با تشکر.

shakibak
November 15th, 2013, 20:58
متاسفانه روبینا سرور ، سیستم عامل میکروتیک نداره ، دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه ، ممنون میشم.

majidisaloo1
November 15th, 2013, 21:09
ار تبیان فقط میخواهید؟

shakibak
November 15th, 2013, 22:02
ار تبیان فقط میخواهید؟

من میخوام سرویس وی پی ان گیم را بندازم ، که کاربران ایرانی که پینگ بالایی دارن با وی پی ان زدن به سرور من ، پینگ تایمشون با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 و گیم سرور مورد نظر من پایین بیاد ، لازمه ی چنین سرویسی ، سروری هست که خودش پینگ تایمش با 8.8.8.8 و ... پایین باشه ، حالا طبق تحقیقاتی که انجام دادم ، فقط تبیان همچین خصوصیتی داره ، من در حال حاضر از افرانت وی پی اس دارم که اون چیزی که میخوام نیست .

از تبیان ، سیستم عامل هم میکروتیک .

با تشکر.

hadi_am
November 15th, 2013, 22:24
من میخوام سرویس وی پی ان گیم را بندازم ، که کاربران ایرانی که پینگ بالایی دارن با وی پی ان زدن به سرور من ، پینگ تایمشون با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 و گیم سرور مورد نظر من پایین بیاد ، لازمه ی چنین سرویسی ، سروری هست که خودش پینگ تایمش با 8.8.8.8 و ... پایین باشه ، حالا طبق تحقیقاتی که انجام دادم ، فقط تبیان همچین خصوصیتی داره ، من در حال حاضر از افرانت وی پی اس دارم که اون چیزی که میخوام نیست .

از تبیان ، سیستم عامل هم میکروتیک .

با تشکر.

درود

اونطوری که بنده از جناب سجادیه شنیدم اگه بخواید یه چنین سرویسی داشته باشید ماهانه باید 700-800 هزار تومن پول پورت بدید...

به جز جناب سجادیه کس دیگه ای از این دیتاسنتر ارائه نمیده ما هم تا 1 ماه آینده از این دیتاسنتر سرویس خواهیم داشت(در واقع از تمامی دیتاسنترهای ایرانی سرور خواهیم داد...)

با تشکر

هادی امیری