PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در بازکردن پروژه در سی شارپ

arash-shz
November 13th, 2013, 00:38
با سلام .
دوستان من یه سری پروژه سی شارپ داشتم که رو سی شارپ 2010 نوشته بودمش الان اون برنامه ویژوال استودیو 2010 رو پاک کردم و بجاش2012 نصب کردم ولی هیچکدوم از پروژها برام باز نمیشن و همشون ارور میدن
ارورش اینه

one or more projects in the solution were not loaded correctly.
please see the output window for details.

این ارور زیری رو هم تو output مینوییسه
error : The project file could not be loaded. Could not find a part of the path

ممنون میشم کمکم کنید

dexin
November 13th, 2013, 07:36
بعضی از پروژه های 2010 روی 2012 ممکنه باز نشه . همون 2010 رو نصب کن

arash-shz
November 13th, 2013, 12:39
بعضی از پروژه های 2010 روی 2012 ممکنه باز نشه . همون 2010 رو نصب کن
با سلام.
خب دوست عزیز اینو که خودم میدونستم . من شنبه باید پروژه ها رو تحویل بدم و الان هم 2010 ندارم که نصب کنم . تا شنبه هم که تعطیلی هست و جایی هم باز نیست که برم این نرم افزارو بخرم .
از اینترنت هم نمیتونم دان کنم. برا همین میخوام ببینم راهی هست که بشه پروژها رو با همون ویژوال استودیو 2012 باز کنم یا نه

why.darkness
November 22nd, 2013, 11:52
این حرف خیلی بی معنی و نامناسب هست که 2012 پروژه های 2010 رو پشتیبانی نمیکند !!! :D

شاید بعضی ها با این خطا مواجه شوند صرفا جهت اطلاع :

شما هنگام مشاهده اون خطایی که گفتین خطاهارو تایید و در مرورگر مشاهده خواهید نمود که بر پایه چه نسخه از دات نتی پروژتون ایجاد شده :) شما در 2012 برین قسمت Properties پروژتون و تنظیمات دات نت و ... رو طبق نسخه 2010 که پروژه رو ایجاد کرده بودین تنظیم مجدد نمایید و سپس Clean و Rebuild کنید مشکل حل میشود.