PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذب نویسنده برای سایت فیلم

aloy
November 12th, 2013, 18:12
سلام دنبال یک نویسنده برای سایت فیلم و سریال هستم

وی پی اس رو دارم فقط دانلود و آپلود میکنه و با وردپرس آشنایی داشته باشه

id : aliseifi75@yahoo.com

joghd
November 12th, 2013, 18:21
رفیق وهاب آنلاینم، از گروه دنجر تیم، گوگل جستجو کن متوجه میشی، قبلا هم آشیانه کار کردم.

فریبز عرب زاده
26 ساله
بوشهر

قبلا هم میدر فارسکیدذ بودم

aloy
November 12th, 2013, 18:22
yahoo add kon

Payhost
November 12th, 2013, 19:09
اد شدید لطفا یاهو جواب بدید

Mr.Te0
November 13th, 2013, 03:18
اد کردم ممنون میشم پاسخ بدید.

amin.21
November 14th, 2013, 23:59
خخخخخخخخخ ایشونو اد کردم میگه پستی صد تا دو ساعت داشتم میخندیدم

moviebazha: سلام شرایط نویسندگیتون چیه
moviebazha: هر پست چقدر
aliseifi75: سلام وی پی اس از ماست شما فقط پست میزاری 100 تومان
moviebazha: خیلی کمه من توی سایتی تا یک ماه پیش کار میکردم ماهی 300 روزی 15 پس خیلی کمه پستی صد گداییم مگه خخخخ
moviebazha:
aliseifi75: ؟
moviebazha: یعنی شما بگیم روزی ده پست کسی بزاره میشه ماهی 300 پست در ماه بعد پولی که در میاد ازش میشه 30 هزار تومن خخخخخخخخ خودتون نخندید این پستو گزاشتید
moviebazha: خخخخخخخخخ
moviebazha:
moviebazha:
moviebazha:
moviebazha: دوستم میگه بگمتون شما ته اسکلای عالمی

اینم مدرکه که ایشون میگه پستی صد واقعا اسکل تشریف دارن ایشون هههههههه

بابا خیلی جوکی من دارم میخندم بهتون

هر کس با ایشون همکار کنه رسما گدا تشریف داره پستی صد پفففففف خخخخخخخخخخ هههههههههههه اههههههههههههه پفففففففف چه خنده دار پستی صد ای خدا مردم

glxx
November 15th, 2013, 00:08
نویسنده هنوز میخواهید ؟

Mr.Te0
November 15th, 2013, 01:20
پستی 100 تومن!!!!!!
خدا وکیلی با این پولی که میدید ضرر نکنید یه وقت...
تعرفه هارو نگاه کنید.

downloaddl
November 15th, 2013, 02:42
پستی 100 تومان ؟:دی

JATHIYA
November 23rd, 2013, 10:46
خخخخخخخخخ ایشونو اد کردم میگه پستی صد تا دو ساعت داشتم میخندیدم

moviebazha: سلام شرایط نویسندگیتون چیه
moviebazha: هر پست چقدر
aliseifi75: سلام وی پی اس از ماست شما فقط پست میزاری 100 تومان
moviebazha: خیلی کمه من توی سایتی تا یک ماه پیش کار میکردم ماهی 300 روزی 15 پس خیلی کمه پستی صد گداییم مگه خخخخ
moviebazha:
aliseifi75: ؟
moviebazha: یعنی شما بگیم روزی ده پست کسی بزاره میشه ماهی 300 پست در ماه بعد پولی که در میاد ازش میشه 30 هزار تومن خخخخخخخخ خودتون نخندید این پستو گزاشتید
moviebazha: خخخخخخخخخ
moviebazha:
moviebazha:
moviebazha:
moviebazha: دوستم میگه بگمتون شما ته اسکلای عالمی

اینم مدرکه که ایشون میگه پستی صد واقعا اسکل تشریف دارن ایشون هههههههه

بابا خیلی جوکی من دارم میخندم بهتون

هر کس با ایشون همکار کنه رسما گدا تشریف داره پستی صد پفففففف خخخخخخخخخخ هههههههههههه اههههههههههههه پفففففففف چه خنده دار پستی صد ای خدا مردم

با سلام
فکر نکنم مشکلی داشته باشند که اایشون رو مسخره میکنید شما میتوانید بگویید خیر من با این قیمت نمیتوانم نه اینکه بخواهید با کپی حرفهاشون ایشون رو به بخره بگیرید اگر میگفت هر پستی 10 هزار تومان آیا باز کپی میکردید چون اون قیمت هم خیلی مسخره به نظر میاد هر انسانی شخصیت و وجودش قابل احترام هست پس نخواهید تو یک وبسایت عمومی که این شخص بخواهد فعالیت کنه با تخریب شخصیتشون نتوانند پیشرفت کنند
با تشکر

LightOnline
December 13th, 2013, 06:50
حقیقتش مسخره کردن کار درستی نیست . ولی با این دوستمون صحبت کردم قبلا ایشون متاسفانه به راه و رسم تجارت آشنایی ندارن و با 150 گیگ آرشیو وی آی پی کردن . بهشون دوستانه میگم نصیحت دیگران رو انقدر نادیده نگیرید . اگر از پس هزینه هاش برنمیاید فعلا با نویسندگی شروع کنید و بعدا خودتون سایتتون رو بزنید . و البته شما مختارید ...