PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدمت (سربازي) بد يا خوب؟؟

iranwebbase
April 6th, 2010, 12:57
سلام.
راستش من فردا دارم ميرم خدمت (اش خوري) به مدت 2 ماه نيستم. و روي هم سربازيم 5 الي 6 ماه هستش.

توي اين 2 ماه مديريت پايگاه وب ايران هم عوض ميشه.

بعد از اين 2 ماه كه بر ميگردم مديريت با خودم هست و با قدرتي بيشتر در خدمت شما دوستان هستم.

در واقع اين اطلاع رسانيم براي اينه كه بگم در حال اش خوري هم ما اماده سرويس دهي به دوستان هستيم.

و هميشه بهترين رو براي شما عزيزان ارزو منديم.

با تشكر
مديريت پايگاه وب ايران.
:53:

Rezash
April 6th, 2010, 13:01
عنوان تاپيك سواله اينجا كه مياي تازه مي فهمي نكته انحرافي بوده :d
خوش به حالت 2 ماه قراره خدمت كني
خوش باشي

Ali-718
April 6th, 2010, 13:05
ما که معاف شدیم و نرفتیم خدمت ولی خیلی دوست داشتم برم :d

irlogo
April 6th, 2010, 13:08
ما نزدیک به 20 ماه مثل شیر رفتیم، اول خدمتم خیلی سخت بود ولی بعدش روزی کمتر از 5 ساعت الاف بودم؛ البته خوب متاهل بودم و یکمی کارم راحت تر بود

Arte
April 6th, 2010, 13:29
عشق است خدمت :d
من که نیرو هوایی مهرآباد بودم خداییش سالاری کردم :d امیدوارم شما هم مثل ما خدمت کنی واقعا دورانه پر خاطره ایه ..
موفق باشی .

mehdi24
April 6th, 2010, 14:21
من بیچاره خیر سرم انصراف دادم از دانشگاه که معافی دو برادری اجرا میشه و ... بله و بعد هم می خونم واسه دولتی !!! که لطف فرمودند و قانون رو حذف کردند
هفته پیش مدارک رو ارسال کردم و منتظرم تا تاریخ اعزام بیاد

iranwebbase
April 6th, 2010, 14:59
من بیچاره خیر سرم انصراف دادم از دانشگاه که معافی دو برادری اجرا میشه و ... بله و بعد هم می خونم واسه دولتی !!! که لطف فرمودند و قانون رو حذف کردند
هفته پیش مدارک رو ارسال کردم و منتظرم تا تاریخ اعزام بیاد

بديش اينه كه اگه انصراف بدي مدرك معادل ميخوره بهت.
من هم انصرافي هستم فكر ميكردم مدرك فوق ديپلم ميخوره بهم اما معادلش خورد
معادل هم يه مدرك زير مدرك خودت حساب ميشه

behrooz_iri
April 6th, 2010, 15:15
ما 8 ماه خدمت کردیم بعد معافی گرفتم خداییش خدمتم سخت بود روزی که معافیم ردیف شد تو .... عروسی بود

behrooz_iri
April 6th, 2010, 15:31
اولش که بری خیلی دلتنگی ولی کم کم عادت میکنی بهترین دوستان هم دوستان دوره خدمتند بعد از 3 سال هنوز میبینمشون با اینکه این همه از هم دوریم بچه های مشهدند کلا مشهدی ها همشون گلند

TukaNet
April 6th, 2010, 15:44
برید به مملکتتون خدمت کنید صداتونم در نیاد، خدمت که این همه آه و ناله نداره ... :71:

Rezash
April 6th, 2010, 16:13
کلا مشهدی ها همشون گلند
نوكرتم :d

hamed323
April 6th, 2010, 16:39
اولش که بری خیلی دلتنگی ولی کم کم عادت میکنی بهترین دوستان هم دوستان دوره خدمتند بعد از 3 سال هنوز میبینمشون با اینکه این همه از هم دوریم بچه های مشهدند کلا مشهدی ها همشون گلند

موافقم ..بهترین دوره خدمت: آموزشی... خدمت با لرها یه چیز دیگست:x ...(یزد - هتل خاتمی) یادش بخیر

tar.gz
April 6th, 2010, 16:41
اولش اگه همشهری نداشته باشی سخته ولی بعدا که پیداشون میکنی(توی گروهان منظورمه) و باهاشون گرم بگیری دیگه به قولی می افته رو غلتک. البته کلا اموزشش سخته یگان هرجایی که بیافتی جیم فنگ در خدمت شماست :d
ما با بچه ها به شوخی میگفتیم که مثلا امروز با حاج آقا (حاج آقا جیم فنگ) تماس داشتم حله گفتن مشکلی نیست. آموزش یه 10 -12 روز اول سخته که از صبح تا شب می دویید.کلاسا که شروع شد دیگه نفس میکشید و صف جمع هم 2-3 ساعت در روز میشه. به نظر اگه مدت سربازی رو کم کنن یعنی 6-7 ماه کافیه. بقیه اش بیگاری میشه. تو همین 5-6 ماه دیگه همه چی دستت میاد.چه طور از گرسنگی نمیری ، چه طور کاراتو بکنی و نظافت و...
خلاصه خوش بگذره
----------------
البته شمالیا ما شاالله مغزمون رو سوراخ میکردن تا هر موقع که زورشون میرسید باهم حرف میزدن.حتما بگرد دنبال همشهری و دوست و... توی غربت نعمت بزرگیه

irlogo
April 6th, 2010, 17:19
دست فنگ، پا فنگ، جیم فنگ

irlogo
April 6th, 2010, 17:20
من اول کلانتری خدمت می کردم، کل دایره 110 و دفتر و افسر ارجاع رو می گردوندم
ولی بعدش رفتم دادگستری و خیلی راحت شدم

mehdi24
April 6th, 2010, 17:55
کلا مشهدی ها همشون گلند

توهم اگه یه عمری مثل ما با مشهدی جماعت سروکله بزنی اون موقع ببینم بازم این حرفو میزنی یانه :d
اطلاعات بیشتر خواست پ.خ :62:

shafiei7
April 6th, 2010, 19:15
اگر سپاه باشی که هر پنج شنبه جمعه مرخصی داری میتونی بیای به سایتت برسی یک میان دوره پنج روزه هم داری که تعطیلی اگر ارتش یا نیرو انتظامی باشی که دیگه فاتحه

Rezash
April 6th, 2010, 19:24
توهم اگه یه عمری مثل ما با مشهدی جماعت سروکله بزنی اون موقع ببینم بازم این حرفو میزنی یانه :d
اطلاعات بیشتر خواست پ.خ :62:
در يك جمله به چند ميليون نفر الكي توهين كردي...
بيخيال :d

iranwebbase
April 6th, 2010, 19:33
اگر سپاه باشی که هر پنج شنبه جمعه مرخصی داری میتونی بیای به سایتت برسی یک میان دوره پنج روزه هم داری که تعطیلی اگر ارتش یا نیرو انتظامی باشی که دیگه فاتحه

--------------------
نه حاجي
دهنم سرويسه :ي

ارتش مكان اموزشي عجب شير

behrooz_iri
April 6th, 2010, 20:10
ارتش آموزشی سخته ولی بعدش زیاد نه اگه نیروی انتظامی بودی میخواستی چی بگی ؟؟ تازه الان عجب شیر هواش خوبه اگه تو زمستان بودی چی میخواستی بگی؟؟ تمام سختی ها بعدا برات خاطره میشن

irlogo
April 6th, 2010, 20:31
ارتش آموزشی سخته ولی بعدش زیاد نه اگه نیروی انتظامی بودی میخواستی چی بگی ؟؟ تازه الان عجب شیر هواش خوبه اگه تو زمستان بودی چی میخواستی بگی؟؟ تمام سختی ها بعدا برات خاطره میشن

قبول دارم

HematYar
April 6th, 2010, 22:37
اول از همه تسلیت عرض وکنم :d

من نیروی دریایی سریجان ( کرمان ) بودم . اون توی پاییز و زمستون که سنگ میترکه از سرما . ما که دیگه هیچی .
خلاصه خیلی سخت بود مثل مرد هم 18 ماه خدمت کردیم و اومدیم سر زندگیمون . :-><):)

ما تو کل گردان که 700 نفر بود 560 نفر اصفهانی بودیم . واقعا" غربت رو اونجا احساس کردم :109::-&

پسر عمه منم افتاده عجب شیر . البته اون معاف از رزم گرفته یعنی رژه مژه نداره . گذاشتنش منشی گروهان :57:

شانسو میبینی ؟ o:-)

دوران خوبیه . سخت نگیر . بی خیالی بگذرون . با کسی دعوا نکن که گور خودتو دستی دستی چند متری کندی رفتی پایین . :77: خدا رو هم یادت نره :63:

یا علی