PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واگذاری یک سایت به همکاران عزیز

98M!zban
November 11th, 2013, 21:49
سلام دوستان و همکاران عزیز

وقت بخیر و امیدوارم خسته نباشید از بابت کار سخت هاستینگ

راستش یکی از سایت هام که دیگه 5 سال میشه از تاسیسش خیلی وقته داره خاک می خوره و چون وقت ندارم میخوام واگذارش کنم به کسی که واقعا روش کار کنه

پاتوق تفریحی ، سرگرمی ، رمان ، کتاب ، گرافیک ، عکس ، آهنگ (http://www.98patogh.com)

این سایت یه زمانی همون سال اول تاسیسش که همه وقتم روش بود رتبه الکساش 200 ایران بود و داشت پایین ترین می رفت که متاسفانه ***** شد و چون ***** در ایام نوروز بود یک ماهی طول کشید تا مراحل رفع ***** انجام شد

خلاصه که یه مدتی شد سره من شلوغ شد از لحاظ کار توی اینترنت وقت نشد دیگه بهش برسم

برای همین به این وضعیت افتاد

اما هنوز کاربران وفاداری داره که با این سایت خاطره های زیادی دارند و اگر شلوغ بشه خیلی ها بر می گردند . در همین خلوتی که بعضی هاشون میان خاطره هاشون زنده شه و میرن

خلاصه که میخوام یکی از همکاران کاربلد و کسی که واقعا می تونه روش وقت بزاره و از لحاظ فنی سرش میشه این سایت به همراه دامینش رو از بنده تحویل بگیره

و بکشنونش بالا . در قبالش هم هیچی نمی خوام فقط روش کار کنید که بالا کشیده بشه چون واقعا حیفه

کمک هم لازم بود در خدمتم

یه چند تا نویسنده بگیرید و روش کار کنید تمومه . سریع میاد بالا به خاطر اینکه قدیمی هست و خیلی ها در نت میشناسند حداقل یک بار سایت رو دیدن

منتظر نظراتتون هستم

dexin
November 11th, 2013, 21:53
شرایط رو برام بفرستید

hamedmj
November 11th, 2013, 21:59
شرایط رو بفرستید.
سابقه طراحی سایت وردپرس و چندین سایت بزرگ رو دارم که تاسیس کردم .

majidisaloo1
November 11th, 2013, 22:02
بنده مایل بدین کار هستم چند تن از دوستان در اطراف بنده برای این مورد ساخته شده اند لطفا شرایط را برای بنده اعلام نمایید

98M!zban
November 12th, 2013, 00:28
دوستان این سایت یه شرایط خوب هم داره . چند سال پیش بعد از ***** سوم با سازمان مربوطه صحبتی شد و سایت ما رفت در لیستشون

از 3 سال پیش میشه گفت حدودا دیگه سایت رو ***** نمی کنند بلکه لینک های مورد دار رو برامون ایمیل می کنند تا حذف یا مسدود کنیم

دوستانی که مشتاق هستند لطفا سوابق کاریشون رو برام پیام شخصی کنند بین یکی از دوستان که از همه کاربلد تر باشه به یکی واگذار کنم این سایت رو بکشه بالا . حیفه واقعا خاک بخوره با این سابقه و فعالیت

موضوع ها25,228نوشته ها248,510کاربران8,544

i-whost
November 12th, 2013, 01:04
دوستان این سایت یه شرایط خوب هم داره . چند سال پیش بعد از ***** سوم با سازمان مربوطه صحبتی شد و سایت ما رفت در لیستشون

از 3 سال پیش میشه گفت حدودا دیگه سایت رو ***** نمی کنند بلکه لینک های مورد دار رو برامون ایمیل می کنند تا حذف یا مسدود کنیم

دوستانی که مشتاق هستند لطفا سوابق کاریشون رو برام پیام شخصی کنند بین یکی از دوستان که از همه کاربلد تر باشه به یکی واگذار کنم این سایت رو بکشه بالا . حیفه واقعا خاک بخوره با این سابقه و فعالیت

در صورت تمایل اطلاعات ارسال کنید

hamedwolf
November 12th, 2013, 01:09

بنده مایل بدین کار هستم

Mr.Te0
November 13th, 2013, 03:16
ممنون میشم شرایط رو برای بنده نیز ارسال کنید.

iranistar
November 13th, 2013, 08:25
شرایط رو بفرستید
تا الان 3 تا سایت تفریحی دارم روش کار میکنم
این هم میتونم بکشم بالا
کارم سایت تفریحی هست
با تشکر

alirezakhani
November 14th, 2013, 12:31
شرایط رو برای من بفرستین
شاد باشید

98M!zban
January 5th, 2014, 18:16
دوستان عزیز بعد مدتی مثل اینکه باید واقعا این کارو انجام بدم دوستانی که آماده همکاری هستند اعلام کنند

reza*
January 5th, 2014, 18:20
تاپیک منتقل شد .

hamedmj
January 5th, 2014, 18:21
دوستان عزیز بعد مدتی مثل اینکه باید واقعا این کارو انجام بدم دوستانی که آماده همکاری هستند اعلام کنند

والا قبلا قولش،رو به ما دادید!
هاست هم از هاست دی ال خریداری کردیم ولی شما پاسخمون هم ندادید!
به هر حال باز هم تمایل داریم.
اگر دوست داشتید پ.خ بدید.

98M!zban
January 5th, 2014, 18:33
والا قبلا قولش،رو به ما دادید!
هاست هم از هاست دی ال خریداری کردیم ولی شما پاسخمون هم ندادید!
به هر حال باز هم تمایل داریم.
اگر دوست داشتید پ.خ بدید.

بنده به شما پیام خصوصی دادم شما جواب بنده رو ندادی والا

اگر یاهو من رو دارید تشریف بیارید

omid222
January 5th, 2014, 18:48
شرایط چی هست ؟
ای دی : omid02220