PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای بستن پورت K Control

mehrdad.
November 8th, 2013, 13:01
با سلام میخواستم برای بستن پورت در Kerio Control چی کار باید کرد؟امروز صبح ابیوز اومده برای سرور
سرور رو کلا خاموش کردم شدیدا گیر دادن دقیقا هم با سروری که کریو نصب هست
روی cent os و ویندوز چند ماهی هست پورت ها رو بستم مشکلی ندارم هیچ مشکلی نداشتم
این Kerio Control هیچیش رو نتونسم متوجه بشم که کدام قسمت باید برای بستن پورت های غیر ضروری اقدام کنم.از دوستان اگر کسی بتونه راهنمایی کنه شدید ممنون میشم چون واقعا فوری نیاز دارم این ذکر کنم نسخه ویندوزی نیست لینوکسی K Control است

mehrdad.
November 8th, 2013, 15:41
کسی نیست کمکی کنه؟

Rz04
November 8th, 2013, 18:32
پورتش 4081 هست

mehrdad.
November 8th, 2013, 18:33
پورتش 4081 هست
پورت خود کریو 4081 درسته؟برای بستن چی کار باید کرد؟

Rz04
November 8th, 2013, 19:03
اگه سرورت لینوکسه با iptables میتونی بلاکش کنی

mehrdad.
November 8th, 2013, 19:05
سیستم عامل خود کریو هست داخل خود کریو چطور ببندم چون ssh راه نمیده

mehrdad.
November 8th, 2013, 22:01
ممنون میشم فقط بگید طبق این عکسی که قرار دادم و پورت هارو بستم درست انجام دادم یا خیر یه سری پورت قرار دادم و همه رو Deny کردم و تمام سرویس هارو قرار دادم
آیا به همین صورت است بستن پورت در K Control 8؟

16584

mehrdad.
November 9th, 2013, 02:05
up....

hanis
November 9th, 2013, 08:50
7- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

mehrdad.
November 9th, 2013, 10:44
7- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)
دوست عزیز من این موضوع ممنوعه نیست
فقط سوالی راجب K Control و بستن پورتش انجام دادم مثل بقیه پست هایی که راجب میکروتیک و بستن پورتش آن خیلی ها انجام دادند فکر نمیکنم مشکلی باشه!!!!!!
همین اگر فکر میکنید ممنوعه هست راجب بستن پورت چه میکروتیک چه K Control گزارش بدید پست رو حذف کنند!!!

amirdj
November 9th, 2013, 13:21
مشکل پورت نیست !!
داخل تنظیمات کریو public p roxy server غیر فعال کنید مشکل حل میشه تورنت هم محدود کنید

همیشه هستند یه سری ادم که فقط بلدند اسپم بدند بهتره ادم این افراد یادشون باشه و هیچ وقت فراموش نکنه ( hanis (http://www.webhostingtalk.ir/member/90795/)
‌ )

mehrdad.
November 9th, 2013, 13:53
میشه بیشتر توضیح بدید دقیقا کدوم قسمت باید برم و چه جوری غیر فعال کنم؟
و همچین اگر لطف کنید محدود کردن تورنت رو هم قرار بدید ممنون میشم
کلا چه کارهایی برای بستن پورت برای جلوگیری از ابیوز میشه انجام داد مخصوصا ارسال ایمیل و تورنت
تشکر برای پاسخ گویی دوست عزیز

amirdj
November 9th, 2013, 14:00
داخل قسمت http policy تب p roxy server گزینه enable non- ................ ور دارید
در قسمت advanced option تب p2p eliminator بروری گزینه block traffic and aloow non-peer .......... قرار بدهید
بصورت پیش فرض اکثر پورت ها بسته هست وقتی کریو نصب میکنید مگر موقعی که خودتون باز کرده باشین

mehrdad.
November 9th, 2013, 15:43
داخل قسمت http policy تب p roxy server گزینه enable non- ................ ور دارید
در قسمت advanced option تب p2p eliminator بروری گزینه block traffic and aloow non-peer .......... قرار بدهید
بصورت پیش فرض اکثر پورت ها بسته هست وقتی کریو نصب میکنید مگر موقعی که خودتون باز کرده باشین

تشکر برای راهنماییت دوست عزیز اینکار برای جلوگیری از ارسال ایمیل است درسته؟چون این تنظیمات را اعمال کردم بالای صفحه زد No SMTP Server
و مورد دیگر برای تورنت هم کاربرد داره؟

amirdj
November 9th, 2013, 16:55
بله درسته

mehrdad.
November 9th, 2013, 17:01
بله درسته
خیلی خیلی ممنون همین که وقت گذاشتی و پاسخ دادی بدون هیچ چشم داشتی یک دنیا ارزش داره
انشالا که همیشه موفق باشی