PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از avestahost.com هاست داره؟؟؟

مینا-صیفی
November 7th, 2013, 00:44
سلام چند ساعت هاست من قطع هست از اوستا هاست دارم کسی داره ماله اونم قطعه ... سایت خودشون که بالا نمیاد ماله مام همینطور:(

warpro
November 7th, 2013, 00:55
با ســـلام . . .

اوستا هاست مثل اینکه شما قبلا هم در رابطشون تاپیک باز کرده بودیــن . . .

والا بنده نمی شناســم . . .

1- نماد داشتن ؟

2- شرکت بودن ، شماره ثبت داشتن ؟

3- شماره تلفن دفتر داشتنــد ؟

با تشـــکر . . .

مینا-صیفی
November 7th, 2013, 00:56
بله همه ی اینارو دارند

warpro
November 7th, 2013, 00:57
خوب پــس جای نگرانی کمتــر میشه . . .

به احتمال زیــاد الان هم در ساعات کاری نیست ، نیستــند ، سایتشون و کلا ممکنه سایت های اشتراکی آن هــا روس یک سرور باشه و الان سرور دچــار اختلال شده و بالا نمیــاد ، . . .

انشالله فردا حــل میشه . . .

حال هم ممــکن است در حال فیــکس مشکــل باشـــند . . .

با تشــــکر . . .

مینا-صیفی
November 7th, 2013, 01:00
یکبار اخر شب اینطور شده بود نصفه صبح درست کردن اونجوری نگران نیستم اعنماد دارم بعشون مدتی دارم راضیم اما با اینبار میشه 2بار قطعی البطه چند ساعت پیش بالا اومد دوباره چیز شد ... مرسی

warpro
November 7th, 2013, 01:07
آپتایمشون میدونین چه قدر است ؟ چند درصد ؟

مینا-صیفی
November 7th, 2013, 01:12
نمیدونم نزدیکه 1ماهه دارم چند باری قطع شده ولی سرورشون پینگ داره ....

warpro
November 7th, 2013, 01:17
ببینــید بزارین روشنـــتان کنم ، تا نگرانــی برطرف گردد . . .

آپتایم 99% هــم البته فکــر کنم 1 ساعت تا 3 ساعت قعطی در ماه را معنا می دهــد ، حال اگر بنده اشتباه گفــتم دیگر دوســتان اصلاح نمــایند . . .

----------------

با ایــنکه اوســتا هاست اکثریــت شرایط لازم را برای یک میزبان خوب و قابل اعتماد برای مشتریــان (موارد فوق) داشتــه اســت ، فکــر نکنــم مشکلی باشـد ، و اینکه سرورشان هم پیــنگ دارد . . .

شمــا نگــران نباشیــد انشالله مشــکلی نیســت . . .

با تشـــکر . . .

مینا-صیفی
November 7th, 2013, 01:20
باشه من که میدونم درست میشه صبح اما باید فردا بزنگم بگم بهشون پشتیبانی 4 ساعته پس کجاست که درست کنه البته هستند من چند بار 2 شب تیکت زدم جواب دادند اما شایدم در حاله درست کردنن که انقدر طول کشیده شایدم نیستند.....

مینا-صیفی
November 7th, 2013, 01:22
اه اقا درست شد بالا اومد دیدید هستند دیدید الان بالا اومد.....هورا

warpro
November 7th, 2013, 01:24
بــله دیدین . . .

لطفا سریعــا اگر قعطی بود ، تاپیک باز نکنــین برای اعتبار میزبان خودتــان بــد اســت . . .

با تشــکر و امیدوارم تونســته باشم کمکــی کرده باشــم . . .

با تشـــکر . . .