PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت vps

neda_sh
November 6th, 2013, 16:48
با سلام خدمت همه دوستان
من می خواهم vps بگیرم اما هیچی از مدیریت و کانفیگ اون نمیدونم می دونم که یک کنترل پنل باید نصب کنم که فکر کنم وب سایت پنل خوب باشه
می خواستم دوستانی که تجربه در راه اندازی Vps دارند من را راهنمایی کنند مثلا من بعد از اینکه vps خریدم چه کار هایی باید انجام بدم چون واقعا نمیدونم چکار کنم؟

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

| KVM - SERVER |
November 6th, 2013, 16:50
سلام
سرور مجازی برای میزبانی سایتتون نیاز دارید؟

اگر سایتتون PHP + MySQL هست از سرور لینوکس استفاده کنید
اگر ASP و ASP.Net هست از سرور ویندوز استفاده کنید.

معمولا اکثر سرویس دهنده ها پنل مدیریتی رایگان نصب میکنند.

jack.moor
November 6th, 2013, 17:06
با سلام خدمت همه دوستان
من می خواهم vps بگیرم اما هیچی از مدیریت و کانفیگ اون نمیدونم می دونم که یک کنترل پنل باید نصب کنم که فکر کنم وب سایت پنل خوب باشه
می خواستم دوستانی که تجربه در راه اندازی Vps دارند من را راهنمایی کنند مثلا من بعد از اینکه vps خریدم چه کار هایی باید انجام بدم چون واقعا نمیدونم چکار کنم؟

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

سلام
VPS که میخواد برای چه کاری هست مهم میباشد

حالا اگه لینوکس باشه , پیشنهاد میکنم از کنترل پنل دایرکت ادمین ( ماهانه برای این جدا 20-30 دقیقا نمیدونم بدی ) و اگه وقت دردسر کشیدن رو داری از " پنل کلوکسو " استفاده کن که رایگان هست
و اگه هم میتونید غیر از هزینه VPS , ماهانه جدا 45-55 بدید برای cpanel که بسیار خوبه و اگه زیاد با محیط داخل سرور سروکله میزند این پنل به کارتون میاد

درباره کانفیگ هم عرض کنم خدمتتون که : سایتی که راه میندازید برحسب نیازتون کانفیگ رو اعمال کنید
قبل از خریداری سرویس VPS همه سوالتونو از سرویس دهنده بپرسید که بعدا مشکلی براتون پیش نیاد

موفق باشید

vpsgroups
November 6th, 2013, 19:07
سلام
vps که میخواد برای چه کاری هست مهم میباشد

حالا اگه لینوکس باشه , پیشنهاد میکنم از کنترل پنل دایرکت ادمین ( ماهانه برای این جدا 20-30 دقیقا نمیدونم بدی ) و اگه وقت دردسر کشیدن رو داری از " پنل کلوکسو " استفاده کن که رایگان هست
و اگه هم میتونید غیر از هزینه vps , ماهانه جدا 45-55 بدید برای cpanel که بسیار خوبه و اگه زیاد با محیط داخل سرور سروکله میزند این پنل به کارتون میاد

درباره کانفیگ هم عرض کنم خدمتتون که : سایتی که راه میندازید برحسب نیازتون کانفیگ رو اعمال کنید
قبل از خریداری سرویس vps همه سوالتونو از سرویس دهنده بپرسید که بعدا مشکلی براتون پیش نیاد

موفق باشید

دقیقا اصل مطلب این هست که شما نگفتی ! Vps که میخواد برای چه کاری هست

neda_sh
November 6th, 2013, 21:58
من VPS رو برای سایتم می خوام با asp.net , sql2008 طراحی کردم و میخوام از سرور ویندوز استفاده کنم .
می خوام از websitepanel استفاده کنم و می خوام خودم نصب کنم فقط نمیدونم source آن را باید از کجا دانلود کنم
مورد دیگه هم اینه که من تو فروم رفتم و بحث ها و مشکلات کاربران را خواندم بعضی یا iis مشکل داشتن بعضی با ست کردن DNS من نمیدونم که اینها رو چکار کنم منظورم اینه که اگه الان vps خریدم مرحله بعد باید چکار کنم ؟ iis نصب کنم؟ websitepanel نصب کنم؟ dns ست کنم؟(چطوری؟) آیا باید sqlserver2008 رو هم نصب کنم؟

ممنون میشم اگه کسی در ارتباط با سوالاتم توضیح بده

با سپاس فراوان

_AF_
November 6th, 2013, 23:11
فقط خرید vps نیست دوست عزیز
کانفیگ مبحث بسیار تخصصی هست

پیشنهاد می کنم با ایشون در ارتباط باشید جهت کانفیگ
نمایش مشخصات: secure_host - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/165)

ezat1
November 6th, 2013, 23:21
من VPS رو برای سایتم می خوام با asp.net , sql2008 طراحی کردم و میخوام از سرور ویندوز استفاده کنم .
می خوام از websitepanel استفاده کنم و می خوام خودم نصب کنم فقط نمیدونم source آن را باید از کجا دانلود کنم
مورد دیگه هم اینه که من تو فروم رفتم و بحث ها و مشکلات کاربران را خواندم بعضی یا iis مشکل داشتن بعضی با ست کردن DNS من نمیدونم که اینها رو چکار کنم منظورم اینه که اگه الان vps خریدم مرحله بعد باید چکار کنم ؟ iis نصب کنم؟ websitepanel نصب کنم؟ dns ست کنم؟(چطوری؟) آیا باید sqlserver2008 رو هم نصب کنم؟

ممنون میشم اگه کسی در ارتباط با سوالاتم توضیح بده

با سپاس فراوان
شما بخرید وی پی اس رو بعد خودش پشت هم ردیف میشه مرحله به مرحله میایی نصب میکنی به مشکل میخوری میری رفع مشکل میکنی الی آخر

da6276
November 6th, 2013, 23:22
روی ویندوز از کنترل پنل ایرانی اقای زارع هم میتونید استفاده کنید که همون zpannel هست با تغییرات و بهینه سازی های فراوان

neda_sh
November 6th, 2013, 23:36
شما بخرید وی پی اس رو بعد خودش پشت هم ردیف میشه مرحله به مرحله میایی نصب میکنی به مشکل میخوری میری رفع مشکل میکنی الی آخر

میخواهم بدونم اولین کاری که بعد از خرید vps باید انجام بدم چیه؟

ممنون

jack.moor
November 7th, 2013, 02:40
میخواهم بدونم اولین کاری که بعد از خرید vps باید انجام بدم چیه؟

ممنون

مراحل کار:

pass ورودها رو عوض کنی
DNS های رو ایجاد و تنظیم کنی
E-mail ها رو مشخص و ایجاد کنی
PHP Canfig رو تنظیم کنی

فعلا همین موراد برای شروع هست

neda_sh
November 7th, 2013, 08:41
مراحل کار:

pass ورودها رو عوض کنی
PHP Canfig رو تنظیم کنی

خیلی ممنون از راهنماییتون می خواستم بدونم این مواردی که فرمودید از کجا باید انجام بدم و اینکه من از asp.net استفاده کردم آیا لزومی به کانفیگ php است؟
با سپاس

persian.developer
November 7th, 2013, 09:21
خیلی ممنون از راهنماییتون می خواستم بدونم این مواردی که فرمودید از کجا باید انجام بدم و اینکه من از asp.net استفاده کردم آیا لزومی به کانفیگ php است؟
با سپاس

خیر اصلاً نیازی نیست که php نصب کنید.

neda_sh
November 8th, 2013, 06:30
مراحل کار:

pass ورودها رو عوض کنی
PHP Canfig رو تنظیم کنی

من چطور میتونم DNS ها و E-mail رو ایجاد و تنظیم کنم؟
واینکه کی باید websitepanel را نصب کنم؟

ممنون

jack.moor
November 8th, 2013, 06:36
من چطور میتونم DNS ها و E-mail رو ایجاد و تنظیم کنم؟
واینکه کی باید websitepanel را نصب کنم؟

ممنون

من پنل شما رو نمیدونم چی هست!

اگه Cpanel یا kloxo هست من یکم سردرمیارم

وگر نه

استاتید داخل انجمن هستند کمکتون میکنند

neda_sh
November 8th, 2013, 06:41
من پنل شما رو نمیدونم چی هست!

اگه Cpanel یا kloxo هست من یکم سردرمیارم

وگر نه

استاتید داخل انجمن هستند کمکتون میکنند
من هنوز پنلی نصب نکردم (احتمالا websitepanel نصب می کنم)تو پستهای قبلی گفتم که سرورم خام است و هنوز کاری روش انجام ندادم و پرسیدم اولین کاری که باید بکنم چیست... چه چیزهایی باید اول نصب کنم چون من تو تاپیک های این انجمن دیدم که دوستان در مورد iis و dns پرسیده بودند خواستم بدونم که اول اینها را باید انجام بدم ؟
کلا الان باید چکار کنم؟
یا سپاس

jack.moor
November 8th, 2013, 06:45
شما اول باید os رو نصب کنید
بعد پنل که میخواید رو نصب کنید

مرحله بعد
باید dns ها رو از طریق پنل ایجاد و تنظیم کنید

اساتید هستن راهنمایی میکنند شما رو