PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه تنظیمات child name server در whmcs

shandiz
November 6th, 2013, 01:10
دوستان یه سوال فنی دارم.من چندساله با whmcs کار کردم.کم و زیاد آشنا هستم.ولی الان میخواییم کاربر دامنه ای که داخل پنلش هست تو whmcs سایت ما علاوه بر تغییر نیم سرورها بتونه child name server رو هم تنظیم کنه از تو پنل.یعنی هم نیم سرور هم چایلد نیم سرور رو تنظیم کنه.چطوری میشه بنظرتون؟

mhiizadi
November 6th, 2013, 13:01
اختصاصی باید نوشته شود.

shandiz
November 6th, 2013, 13:36
کسی هست بنویسه اینو؟واسه کل رجیسترهای whmcs نوشته میشه؟قیمت؟

MOHAMMAD MOHSEN
November 6th, 2013, 13:40
لازم نیست نوشته بشه تو اکثر ماژول های پیش فرض خود WHMCS هست

اگه رجیسترار شما این امکان رو داشته باشه بعد از ورود به صفحه ورود از تب افزونه ها ثبت نیم سرور رو انتخاب می کنید بعد نیم سرور مورد نظر میدین و آیپی همین! همون کار تنظیم child name server رو انجام میده. (این قسمت رو با تنظیم نیم سرورها اشتباه نگیرید.)

shandiz
November 6th, 2013, 14:01
دوست عزیز اگه منظورتون داخل افزونه های خود whmcs هستش داخلش چیزی به این نام نیست.بیشتر راهنمایی کنین خواهشا.

MOHAMMAD MOHSEN
November 6th, 2013, 14:08
دوست عزیز اگه منظورتون داخل افزونه های خود whmcs هستش داخلش چیزی به این نام نیست.بیشتر راهنمایی کنین خواهشا.

این addon نیست. جز خود ماژول اکثر رجسترارها هست. مثلا شما ماژول رجسترار X رو فعال می کنید. بعد یه دامین با این رجیسترار ثبت می کنید. مشتری در client area خودش در صفحه مدیریت دامین می تونه اینکار رو با توجه به نکاتی که تو پست قبلی گفتم انجام بده

shandiz
November 6th, 2013, 14:31
مهندس جالبش اینجاس که تو ناحیه کاربری نیم سرور فقط جای ثبت دی ان اس هست و جایی برای ثبت آی پی برای نیم سرور نیستش.چطوری میشه بنظرتون؟عکسو ببینید.
http://uploadtak.ir/images/51qr72nd9f2hhdy5mt2.png

MOHAMMAD MOHSEN
November 6th, 2013, 14:35
یکم جستجو کنید بد نیست! تب ابزار مدیریت => ثبت Name server

shandiz
November 6th, 2013, 14:45
همچین چیزی موجود نیست مهندس.ببینید.

http://uploadtak.ir/images/tuvwixh6rh1kwpa6eui.png

MOHAMMAD MOHSEN
November 6th, 2013, 14:48
اگر اینطوره پس ماژول شما این امکان رو ساپورت نمیکنه! احتمالا برای دامین آی آر نیست؟

shandiz
November 6th, 2013, 14:54
برای ماژول رجیستر هلندی هستش.ایران نیست.آخه جالبش اینجاست که برای خود ریسلر کلاب هم نداره ثبت آی پی.چطور میشه اضافه کرد؟کمک میکنید؟

mhiizadi
November 6th, 2013, 15:29
عزیز من این یه امکان شخصی هست؛ باید اختصاصی نوشته بشه . شاید هم برای یجستر های دیگر باشه.
برا ریسلر کلابو و ریسلو نیست