PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شراکت با یک طراح و برنامه نویس مسلط به php

soheyl_ir89
November 5th, 2013, 21:00
سلام دوستان

حتما سایت های حراجی کالا یا بید رو دیدید
که مدیر سایت، کالایی رو برای حراجی قرار می داد
و کاربرا حسابشونو با پرداخت مبلغی شارژ می کردن
و دکمه ی بید یا افزایش قیمت رو می زدن تا قیمت مقداری بیشتر بشه
و کسی که با تمام شدن زمان، بیشترین پیشنهادو داده بود، برنده می شد.

این سایت ها دیگه وجود ندارند یا اگر داشته باشند، به زودی تعطیل خواهند شد. چون به ازای هر بید، مبلغی از حساب کاربر کم می شد و کاربر اگر برنده نمی شد، اون مبلغ به حسابش بر نمی گشت. در واقع، سود سایت از همین ها+پولی که برنده به سایت پرداخت می کرد می شد. برای همین قیمت ابتدایی کالا در حراجی، خیلی کم بود.

ایده ای دارم برای سایت حراجی
که این مشکلات رو نداره.
یعنی کاربر تا جایی که حاضر باشه پول بده برای کالا، دکمه رو فشار می ده و قیمت بالا می ره، اما اگر برنده نشد چیزی از دست نمی ده.
شاید فکر کنید این طوری خیلی ها از روی بیکاری، میان و قیمت رو بالا می برن! اما جلوی این کار هم گرفته شده.
و کاربری که بیشترین پیشنهاد رو بده، برنده می شه و با پرداخت اون مبلغ، کالا رو دریافت می کنه.
پس از طرف کاربرا، هیچ نارضایتی ای از سایت ایجاد نخواهد شد.

دوستانی که به php تسلط دارن، و نمونه کار قوی دارن، اعلام کنن تا با هم شریک شیم
من ایده رو می دم و شما طراحی و برنامه نویسی کنی و اسکریپتو آماده کنی
بعد با هم می فروشیمش؛ به صورت عمومی و نه اختصاصی به یک نفر.
قیمت فروششو توافقی تعیین می کنیم.
و به مدت دو سال از آغاز فروش، 60% از فروش متعلق به شما و 40% متعلق به من خواهد بود.
بعد از دو سال، اسکریپت متعلق به من خواهد شد.
برای فروش، سایتی راه اندازی می کنیم و اسکریپتو معرفی می کنیم.
افرادی که تمایل دارن، اعلام کنن تا به همراه یک وکیل برای عقد قرارداد به شما مراجعه کنیم.

در صورتی که مایل بودید، به ازای دریافت 1 میلیون تومان، ایده مال شما و با کسی مطرح نخواهم کرد
و شراکتی و درصد سودی برای من وجود نخواهد داشت.

موفق باشید

soheyl_ir89
November 22nd, 2013, 10:35
دوستانی که سرمایه دارن؛
ایده رو 1 میلیون می فروشم. و شما می تونید اونو به طراح و برنامه نویس بسپارید تا آماده بشه و کسب و کار پرسودتونو شروع کنید.

اگر طراح و برنامه نویس هستید؛
ایده رو بخرید و طراحی و راه اندازیش کنید و کسب و کار پرسودتونو شروع کنید.