PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره cloudflare

behnam_rs232
November 5th, 2013, 15:58
سلام بچه ها نمیدونم جای درستی رو برای عنوان کرد سوالم انتخاب کردم یا نه اگه نه لطفا مدیر انجمن زحمت انتقالش رو بدن
سوالم اینه وقتی تو سایت domaintools.com (http://www.domaintools.com) سرچ میکنم اسم سرورم میاد چطوری میتونم طوری تنظیم کنم توی cloudflare که نشه اسم سرور سایت رو دید منظورم توی تب server stat هه لطفا راهنمایی کنید چون در صورتی که شیلتر بشم هاستم رو میپرونن
16530

mhiizadi
November 5th, 2013, 16:03
ممکن نیست.
ای پی اختصاصی استفده کنید بهتره

behnam_rs232
November 5th, 2013, 16:11
پس این cloudflare به چه دردی میخوره ؟ :d

mhiizadi
November 6th, 2013, 13:06
نمیشه موضوع رو پابیک کرد؛ خواستید تو خصوصی پیام بدید

Mohsen.b
November 10th, 2013, 21:45
اگر اشتباه نکنم توی cloudflare توی رکوردهای dns شما رکورد mx داری که باعث میشه اسم سرورتون پابلیک شه. معمولان از میل سرور ها یی خارجی استفاده می کنند تا این مشکل بر طرف شه.

InterServer.ir
November 11th, 2013, 08:55
سلام

شما قبلش با آیپی خودتون بودین و سایت با آیپی اصلی سرور بالا میومد و بعد از کلود استفاده کردین و معمولا چنین چیز هایی عادی هست
mx رکورد باعث لو رفتن آیپی میشه ولی نه به این صورت که تو این سایت نشون داده شده! برای حل مشکلتون باید آیپی سرور عوض شه حالا با تغییر هاست یا ایپی اختصاصی هرچند باز هم راه برای پیدا کردن آیپی اصلی سرور وجود داره! فکر کنم از طریق گوگل و موتورهای جستجو باشه دقیق نمی دونم ولی مطمئن نیست !

par30shop
November 11th, 2013, 09:14
باید تنظیمات boost و CDN به درستی انجام بشه - و از میل سرور (رلای ) خارجی (اکسترنال) استفاده بشه
با خود کلودفلر هم میشه همچین کاری کرد خواستید بیشتر توضیح میدم

par30shop
November 11th, 2013, 09:21
نمیشه موضوع رو پابیک کرد؛ خواستید تو خصوصی پیام بدید
نمیشه پابلیک کرد یعنی چی عزیز ؟ میخواید بگید خیلی کار مشکلیه ؟ یا کسی بلد نیست ؟ متاسفانه ما خیلی عقبیم
این به راحتی آب خوردن شدنی هست فقط کافیه سایت رو از cdn عبور بدید -به صورت اتوماتیک MX رکورد به کلودفلر تغییر میکنه

silverhand
November 11th, 2013, 09:33
عزیز شما زمانی که در کلودفلیر ثبت نام میکنید، به یه مرحله میرسید که باید از پنل دامنه اتون دی ان اس های کلود فلیر رو ست کنید! زمانی که ست کردید و ست شد دیگه کسی نمنیتونه آی پی شما رو در بیاره!
البته اگه از پلن های کجانی استفاده کنید راه زیاده برای بدست اوردن آی پی!!

mhiizadi
November 11th, 2013, 15:45
نمیشه پابلیک کرد یعنی چی عزیز ؟ میخواید بگید خیلی کار مشکلیه ؟ یا کسی بلد نیست ؟ متاسفانه ما خیلی عقبیم
این به راحتی آب خوردن شدنی هست فقط کافیه سایت رو از cdn عبور بدید -به صورت اتوماتیک MX رکورد به کلودفلر تغییر میکنه

کاره مشکلی نیست ؛ ربطی هم به مشکلش نداره والا
بنده هم نگفتم چیزی بلدم که کسی بلد نیست
ادعایی هم نداریم والا.
کلود فلر اصل کار هاش خیلی زیاده.
چیزای زیادی هم داره .
نسخه رایگانش که اینقدر امکانات میده ؛ با رجوع به تنظیماتش میتونید فعالشون کنید
از مهم ترین چیز هایی که دیدم ازش استفاده میشه براش مخفی کردن سرویس دهنده هاست و یه جورایی جلو گیری از دی داس....

InterServer.ir
November 12th, 2013, 09:23
یکی از دوستان من می تونه براحتی آب خوردن آیپی سرور سایتی که بار ها آیپی سرورش عوض شده و کاملا از کلود موارد امنیتیش رعایت شده در بیاره و چند باریم تست کردم ببینم میشه کاری کرد نتونه ولی هربار فقط 5 دقیقه طول کشید آیپی اصلی سایت رو بگه به نظرم از طریق گوگل یا موتور های جستجو هست فکر کنم کلود بدون تغییر آیپی موتور های جستجو رو به سایت مورد نظر هدایت می کنه و همین باعث لو رفتن آیپی میشه باید بررسی بهتری بشه این موضوع ! فقط همینقدر می گم که زیادی مطمئن نباشید!

behnam_rs232
November 12th, 2013, 13:51
باید تنظیمات boost و CDN به درستی انجام بشه - و از میل سرور (رلای ) خارجی (اکسترنال) استفاده بشه
با خود کلودفلر هم میشه همچین کاری کرد خواستید بیشتر توضیح میدم
ممنون میشم راهنمایی کنید

par30shop
November 12th, 2013, 14:41
ممنون میشم راهنمایی کنید
در بخش تنضیمات دی ان اس روی هر رکوردی که میخواید مخفی بشه روی علامت ابر کلیک کنید تا نارنجی بشه !‌همین
روشی که دوستان میگن میشه باز هم ‍‍فهمید از طریق google analytics , google cache preview , google WT میشه ولی کسی صرفش نمیکنه بره دنبال این ها
با myip.ms هم میشه اطلاعات سایت رو از گذشته تا به الان رو ‍بیدا کرد