PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ی سوال در مورد گوگل شرافتا کمک کننید

Payhost
November 4th, 2013, 20:07
سلام کسی میتونه سایت بنده رو به گوگل معرفی کنه که بگه مطالبش کپیه و سایتمو از تو لبست جستوجو های گوگل حذف کند

nasrsd98
November 4th, 2013, 20:24
بله از طریق ابزار وبمستر این امر شدنیه

nasrsd98
November 4th, 2013, 20:32
البته لینک ها نه کل ایندکس سایت ! که باید عرض کنم به مرور زمان روی همه ایندکس هم تاثیر گذار میشه مثلا شما یه پستی از سایت منو کپی کنید من با ابزار وبمستر گوگل به گوگل گزارش بدم فقط اون یک لینک مورد برسی قرار داده میشه ولی اروم اروم ارزش کل ایندکس و سایتتون نزد گوگل پاین میاد حالا فکر کن چند نفر دیگه هم همزمان این کارو بکنن /احتمال زیاد در لیست سیاه واسپمر قرار خواهد گرفت سایت شما /یه چیزه دیگه هم هست و اون اینکه طی این چند سال گذشته گوگل برای سرویس سرچ فارسی خودش الگوریتم های رو هم در نظر گرفته ولی باز هم دقیق نیست مثلا قرار بود تعداد برچسب ها 3 الی 5 درصد کل متن باشه ولی میبنید یه پست 100 کلمه ای بیست تا برچسب میزارن و تو گوگل هم در نتیجه جستجو ها اول قرار میگره !!!!

Payhost
November 4th, 2013, 21:22
سلام دادا مثال اگه من گزارش لینکی از سایت شمارو بدم گوگل بر چ منطقی قبول میکنه که من راست میگم

nasrsd98
November 4th, 2013, 21:28
سلام دادا مثال اگه من گزارش لینکی از سایت شمارو بدم گوگل بر چ منطقی قبول میکنه که من راست میگم از روی محتوا و پستای که در گوگل ایندکس شدن تو قسمت ریپورت شما هم لینک خودتونو باید وارد کنید و هم لینکی که میخاید گزارش بدید به عنوان کپی/یه مشکل هم هست اینجا مثلا ممکنه گوگل لینک سایت منو دو روز بعد ایندکس کنه در حالی که شما بیاید از سایت من کپی کنید همون مطالب و همون پستو بزارید ولی گوگل زودتر ایندکس کنه اونجاس که حق ضایع میشه

Payhost
November 4th, 2013, 21:32
لینک یک (http://starv.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b4%da%a9%d8%a7%d9%86-%d8%ae%d8%b7%db%8c%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%a8%da%86%d9%87/)

لینک دو (http://starv.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b4%da%a9%d8%a7%d9%86-%d8%ae%d8%b7%db%8c%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%a8%da%86%d9%87/)

الان این دو مطلب متناش شبیه همه ولی لینک هاش و لینک عکس شبیه هم نیست ایا اگه سایت اول درخواست پاک کردن سایت دوم رو بکنه گوگل میکنه این کارو

mohsen73
November 4th, 2013, 21:46
سلام داداش
گوگل اول بررسی میکنه میبینه کدوم مطلب سریع تر ایندکس شده پس نتیجه میگیره که اون سایت سایت اصلی هست و اون یکی کپی کننده . البته این تنها راهش نیست و گوگل راه های بسیار زیاد دیگه ای هم داره .
و اگه درخواست کنه گوگل بعد بررسی بلافاصله مطالب کپی رو از نتایج گوگل پاک میکنه و در طولانی مدت تاثیرش رو رو کل سایت میزاره و رتبه سایتتون پایین میره و سایتتون به عنوان اسپم شناخته میشه .

در کل کپی اصلا مناسب نیست البته اگه یک لینک در پایان متن به عنوان منبع بدین خوب هست و اگه لینکی که میدین نوفالو باشه تاثیر منفی رو سایتتون هم نداره و خوب هم هست ( نسبت به کپی بدون ذکر منبع )

nasrsd98
November 4th, 2013, 21:48
بله چون محتوا یکیه /حتی تگ های که در متن استفاده شده یکیه حالا شما هر چی هم عنوانیا تیتر رو عوض کنید باز هم چون محتوا یکیه گزارش اعمال میشه /اول سعی کنید هیچ وقت کپی نکنید یک محتوای تازه ارزش حداقل 50 محتوای کپی شده رو داره و دوم اگه مجبور شدید کپی کنید حداقل تو محتوا تغییر ایجاد کنید متن نوشته ها رو حتما باید تعغیر گسترده ای توش داد مثلا وقتی در متن دانلود اهنگ فلان خواننده با تگ bold ایجاد شده شما باید از این حالت خارج کنید و کلمات دیگه ای رو بهش تگ بدید (خلاصه اینکه محتوا رو یه جوری تغییر بدی دیگه ) استفاده از تگ ها خیلی مهمند

mohsen73
November 4th, 2013, 21:52
به جای ضایع کردن حق کسی باید سعی کنی مطلب اختصاصی بزنی .
100 کپی از یه اختصاصی ارزشش کمتره .
شاید یک مطلب کپی در کوتاه مدت بازدید بالایی بده اما در بلند مدت اثر منفی خودشو میزاره و کل سایت نابود میشه .

nasrsd98
November 4th, 2013, 21:58
این مطلب وارد موضوع گسترده تری از سئو میشه که تو این تاپیک نمیشه کامل توضیح تحلیل و تجزیه کرد اگه مهلتی باشه و عمر باقی انشالله بعدا یه تاپیک با اخرین تغییرات الگوریتم های گوگل مخصوصا مرغ مگس خوار رو ایجاد میکنم/باز هم بایدابراز تاسف کنم که الگوریتم های گوگل برای جستجوی فارسی خیلی ضعیف هستند اینجوری حق وبمستر های که زحمت میکشن و محتوای جدید وارد میکنن ضایع میشه فکرشو بکنید من یه صفحه در مورد مثلا فلان خواننده پست بزنم بعد یکی بیاد در چند خط و با استفاده از ترفند برچسب و... رتبه بالاتر رو کسب کنه پاندا که برای این مسئله ایجاد شد تاثیر زیادی رو ایجاد نکرد حتی برعکس نتیجه داد و وب سایت های که از نظر محتوایی با ارزش بودن ضرر کردند به هر حال این امید هست که به زودی گوگل برای جستجوی فارسی هم انالیزو اگوریتم بهتر کنه

updates
November 4th, 2013, 22:49
از کدوم قسمت گوگل وبمستر میشه گزارش داد؟

nasrsd98
November 4th, 2013, 23:03
اگه همین الان با اکانت جی میلتون لاگین کردید و قبلا هم اکانت گوگل وبمستر رو برای سایتتون ایجاد کردید از این لینک مستقیم وارد اون بخش میشید https://www.google.com/webmasters/tools/dmca-dashboard واگه میخاید توضیح و راهنمایی کامل رو در مورد گزارش دادن ببینید این لینک معرفی سایت های کپی بردار به گوگل | MihanGraph.com | میهن گرافـــ مرجع گرافیک (http://mihangraph.com/4095/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84.html)