PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال جالب در مورد iis

eMo
November 3rd, 2013, 13:56
من سرور دانلود دارم و از iis 8 استفاده میکنم ، هاردش پر شده و میخوام چندتا از فایل ها رو پاک کنم تا یکم جا باز شه

حالا از کجا بدونم کدوم فایل ها الان در حال دانلود نیستن تا اونارو پاک کنم؟ نمیخوام کاربرها رو برنجونم،یهو دانلودشون تو 99% گیر کنه :دی

eMo
November 3rd, 2013, 20:49
یعنی انقدر سوال سختی بود؟ :39:

flexhost.ir
November 3rd, 2013, 21:35
خوب چرا هارد اضافه نمیگیرین؟:111:

eMo
November 3rd, 2013, 23:39
هارد اضافه تا حد ممکن گرفتیم بازم پر شده

AmirHosein
November 4th, 2013, 00:11
مسلما نمیشه مشخص کرد لیست فایل هارو ولی شاید از طریق لاگ بشه چیزی رو پیدا کرد
من یه جستوجوی کوچیک کردم این نتیجه رو بهم داد :
Default Log File Settings for Web Sites <logFile> : The Official Microsoft IIS Site (http://www.iis.net/configreference/system.applicationhost/sites/sitedefaults/logfile)
ولی فکر کنم کمکی بهتون نکنه،

chaishpish
January 26th, 2014, 23:18
این اصلا امکان پذیر نیست شما بتونید ببینید شما کدوم فایلتون بیشتر دانلود شده اگر یک همچین قصدی دارید میتونید یک افزونه و یا پلاگین به سایتتون اضافه کنید با ببینید رو کدوم مطلبتون بیشتر کلیک شده در غیر این صورت هیچ راهی برای مشخص شدن نیست .
برای پاک کردن پیشنهاد میکنم مطالبی رو پاک کنید که نظر کاربراتون هست برای این کار هم میتونید یک نظر سنجی تو سایت بزارید.

موفق و پیروز باشید.

farsvideo
January 26th, 2014, 23:41
این اصلا امکان پذیر نیست شما بتونید ببینید شما کدوم فایلتون بیشتر دانلود شده اگر یک همچین قصدی دارید میتونید یک افزونه و یا پلاگین به سایتتون اضافه کنید با ببینید رو کدوم مطلبتون بیشتر کلیک شده در غیر این صورت هیچ راهی برای مشخص شدن نیست .
برای پاک کردن پیشنهاد میکنم مطالبی رو پاک کنید که نظر کاربراتون هست برای این کار هم میتونید یک نظر سنجی تو سایت بزارید.

موفق و پیروز باشید.

سلام. توی درایو c یه پوشه هست که محل log های Iis هست و به صورت روزانه دسته بندی شده ! بازش کن با نوت پد میفهمی چی به چیه. ولی این سوسول بازی که میگی رو ول کن جون داداش

Ramin
January 26th, 2014, 23:51
دوستان تاپیک قدیمی هستش November 3rd, 2013
لطفا قبا از پاسخ دادن به تاپیک های مشکلات تاریخ را مشاهده فرمائید !