PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام vps بخرم ولی چی بخرم؟

amirreza22
April 3rd, 2010, 16:11
سلام به همه دوستان.

راستش من از VPS و نحوه مدیریتش چیزی نمیدونم .

من میخواستم یک VPS بخرم که هم ازش برای V..P..N استفاده کنم و هم روش رپیدلیچ نصب کنم و چندتا اسکریپت PHP دیگه.

چون من تاحالا با VPS کار نکردم و فقط با Cpanel کار کردم ؛ بی خیال vps شدم ، تا اینکه وقتی با یکی از دوستان صحبت کردم ، گفت می تونه برام همه چیز رو ردیف کنه و اگه مشکلی داشتم کمکم کنه.

حالا قرار شده چون میخوام از VPS برای V..P..N هم استفاده کنم، یک VPS ویندوز بگیرم. و ایشون همه کارهای لازم برای ساخت اکانت V..P..N و غیره رو انجام بده.

فقط یک مشکلی هست، من نمیدونم توو VPS ویندوز می تونم اسکریپت های PHP مثل رپیدلیچ و وردپرس هم نصب کنم یا دردسر داره یا اصلا سوال من اشتباهه. من از خودشون پرسیدم، درست نفهمیدم میشه یا نه.

ممنون میشم اگه دوستان میدونند یک توضیح مختصری بدن در این رابطه که میشه اسکریپتهای PHP در VPSویندوز استفاده کرد یا نه و اگه بله؛چون من از VPS برای V..P..N هم قراره استفاده کنم، خطر یا مشکلی پیش نمیاد؟؟

درضمن این VPSویندوزی که میخوام بگیرم از ایشون بگیرم مربوط به WorldStream - Internet Solutions (http://www.worldstream.nl) هست.
فضای هارد:10GB
پهنا:100GB
پردازنده:Core2Quad Q8300
رم گارانتی:128 مگا بایت
رم قابل افزایش:512مگابایت
محازی سازی:VMWARE

قیمت:14هزارتومن
ممنون

persian.developer
April 3rd, 2010, 16:27
بله میشه نصب کرد ولی برای شما فکر می کنم نیازی نباشه که از rapidleech استفاده کنید شما براحتی می تونید از طریق ریموت فایل ها رو بر روی سرور دانلود کنید و می تونید بعد از اون از طریق xampp?، team viewer و... فایل رو بر روی سیستم خودتون دانلود کنید که آموزش این کار توی فروم هست جستجو کنید

afrateam
April 3rd, 2010, 16:32
سلام
میشه روی ویندوز هم اسکریپت های php رو اجرا کرد و همزمان هم vpn داشت
ولی اطلاعی ندارم که مشکل امنیتی داره یا نه
رم وی پی اسی که مشخصاتشو نوشتی هم خیلی کمه و احتمالا برات مشکل ایجاد میشه
بعید میدونم با 128 مگ رم هم بشه vpn داشت و هم وب سرور
من یه vps ویندوز دارم و فقط نرم افزار اکانتینگ برای vpn روش هست و الان دقیقا 100 تا از رم مصرف شده
قبل از ریست وی پی اس رم مصرف شده 140 مگ بود

amirreza22
April 3rd, 2010, 16:59
سلام
میشه روی ویندوز هم اسکریپت های php رو اجرا کرد و همزمان هم vpn داشت
ولی اطلاعی ندارم که مشکل امنیتی داره یا نه
رم وی پی اسی که مشخصاتشو نوشتی هم خیلی کمه و احتمالا برات مشکل ایجاد میشه
بعید میدونم با 128 مگ رم هم بشه vpn داشت و هم وب سرور
من یه vps ویندوز دارم و فقط نرم افزار اکانتینگ برای vpn روش هست و الان دقیقا 100 تا از رم مصرف شده
قبل از ریست وی پی اس رم مصرف شده 140 مگ بود

خوب شما میگید چی کار کنم؟

من که اصلا بلد نیستم با vps کار کنم، به همین خاطر پیشنهاد این دوستمون رو پذیرفتم،چون گفتن همه کاراشو برام ردیف میکنه.

afrateam
April 3rd, 2010, 17:09
پیشنهاد من :
با هزار تومن کمتر از همین هزینه ای که میخوای بکنی یه وی پی اس ویندوز با رم 256 + پهنای باند نامحدود از persian.developer بگیر (تا فردا فروش ویژه ست و بعد از فروش ویژه قیمتش خیلی بیشتر از این میشه) و از روی آموزش هایی که تو اینترنت هست نرم افزار اکانتینگ رو برای وی پی ان نصب کن. اگه هم نتونستی خودت انجام بدی با یه هزینه خیلی کم (در حد 5 تومن) واست انجام میدن
بعد یه وبسرور روش نصب کن و فایل هایی که از راپیدشر دانلود میکنی رو تو پوشه پابلیک اون بزار تا لینکشون مستقیم بشه (در این مورد خودمم میتونم کمکت کنم)
یه هاست لینوکس هم برای سایت وردپرسیت بگیر
پیشنهادم هم برای خرید هاست cica.ir هست.. (ارزون و با کیفیت + پشتیبانی قابل قبول)

amirreza22
April 3rd, 2010, 17:11
کسی از دوستان فروشنده هست که این نرم افزارهای لازم برای ارائه V..P..N و همچنین easyphp یا wamp نصب کنه برام.؟

پیشنهاد دارید؟

afrateam
April 3rd, 2010, 17:12
در ضمن
کار کردن با vps ویندوز (برای کاری که شما میخوای(vpn + لینک مستقیم)) نیاز به اطلاعات خاصی نداره
مثل کار کردن با سیستم خودت میری فایل هارو دانلود میکنی و میریزی تو پوشه ی مربوط به وبسرور
وی پی ان کریت کردن رو هم کسی که اکانتینگ رو رو به راه میکنه بهت یاد میده..

amirreza22
April 3rd, 2010, 17:13
ممنون از پاسختون

amirreza22
April 3rd, 2010, 17:15
یکی از دوستان این پیشنهاد رو برام خصوصی ارسال کرده.
چطوره؟ قبول کنم؟

میتونید رو سرورتون easyphp یا wamp نصب کنین تا بشه روش سایت راه انداخت.

یک آفر خوب هم براتون دارم

هارد:20 گیگ
رم:384 مگا بایت (قابل افزایش تا 768)
سی پی یو:Quad Q6600
فقط ماهیانه 15 هزارتومان و روش براتون به طور رایگان سیستم VPn نصب میکنیم.

با تشکر

afrateam
April 3rd, 2010, 17:28
یکی از دوستان این پیشنهاد رو برام خصوصی ارسال کرده.
چطوره؟ قبول کنم؟

میتونید رو سرورتون easyphp یا wamp نصب کنین تا بشه روش سایت راه انداخت.

یک آفر خوب هم براتون دارم

هارد:20 گیگ
رم:384 مگا بایت (قابل افزایش تا 768)
سی پی یو:Quad Q6600
فقط ماهیانه 15 هزارتومان و روش براتون به طور رایگان سیستم VPn نصب میکنیم.

با تشکر

پیشنهادش که خوبه
ولی باید دید تو چه دیتاسنتریه - مجازی سازش چیه و از همه مهمتر پشتیبانیش چطوره
قبل از اینکه خریدت رو انجام بدی یه تاپیک باز کن و در مورد فروشنده پرس و جو کن..

amirreza22
April 3rd, 2010, 17:56
پیشنهادش که خوبه
ولی باید دید تو چه دیتاسنتریه - مجازی سازش چیه و از همه مهمتر پشتیبانیش چطوره
قبل از اینکه خریدت رو انجام بدی یه تاپیک باز کن و در مورد فروشنده پرس و جو کن..

این مشخصات فروشنده هست:
پشتیبانی از طریق یاهو: alborzhost24
ایمیل: support@alborzhost.net

* مجازی سازی توسط نرم افزار قدرتمند Vmware انجام می گیرد.
* تحویل فوری
* محل سرور در کشور آمریکا , دیتاسنتر Xlhost می باشد
* تضمین برگشت پول تا ۷ روز در صورت رضایت نداشتن مشتری
* آپتام ۱۰۰% و امنیت بالا
عضو سایتم هستن ، alborzhostalborzhost (http://www.webhostingtalk.ir/members/alborzhost/)

نظرتون چیه؟

شما بهتر و معتبرتر می شناسید یا همین خوبه؟

AfraWeb.net
April 3rd, 2010, 18:38
باید از مشتریانشون این سوالات رو بپرسید . اینجا اکثرا یا سرویس دهنده هستند یا سرور دارند و نمیتونن به درستی نظر بدهند .

afrateam
April 3rd, 2010, 18:38
این مشخصات فروشنده هست:
پشتیبانی از طریق یاهو: alborzhost24
ایمیل: support@alborzhost.net

* مجازی سازی توسط نرم افزار قدرتمند Vmware انجام می گیرد.
* تحویل فوری
* محل سرور در کشور آمریکا , دیتاسنتر Xlhost می باشد
* تضمین برگشت پول تا ۷ روز در صورت رضایت نداشتن مشتری
* آپتام ۱۰۰% و امنیت بالا
عضو سایتم هستن ، alborzhostalborzhost (http://www.webhostingtalk.ir/members/alborzhost/)

نظرتون چیه؟

شما بهتر و معتبرتر می شناسید یا همین خوبه؟

قیمتش که واقعا عالیه
اعتبار و کیفیتش هم احتمالا همینطوره
تجربه ای باهاشون ندارم ولی حدود شش هفت ماهه که عضو اینجام و یاد ندارم که کسی ازشون بد گفته باشه
خودم تا الان از persian.developer (http://www.webhostingtalk.ir/members/persian-developer/) و Arashdn (http://www.webhostingtalk.ir/members/arashdn/)وی پی اس گرفتم که هم قیمتشون و هم پشتیبانی و کیفیت سرویسشون خوب بوده

saeidj
April 3rd, 2010, 19:34
بله میشه نصب کرد ولی برای شما فکر می کنم نیازی نباشه که از rapidleech استفاده کنید شما براحتی می تونید از طریق ریموت فایل ها رو بر روی سرور دانلود کنید و می تونید بعد از اون از طریق xampp?، team viewer و... فایل رو بر روی سیستم خودتون دانلود کنید که آموزش این کار توی فروم هست جستجو کنید

لینک این اموزش رو میشه لطف کنید بدید ؟

sharax
April 3rd, 2010, 19:42
با سلام
کار alborzhost خیلی توپه به نظر من از اون بگیر
من که برای شروع با اینشون شروع کردم و حالا به جاهای بالاتر رسیدم از پشتیبانی خوبشونه

iranistar
April 3rd, 2010, 19:48
من فقط بهتون البرز هاست رو پیشنهاد می کنم ازشون وی پی اس دارم هم ویندوز خریدم هم لینوکس کارشون بسیار عالیه
واقعا عالی

Arashdn
April 3rd, 2010, 19:57
سلام
یه سری هم به سایت ما بزنید
گیگ نیک (http://www.gignic.com/vps.php)

mahdik
April 3rd, 2010, 20:04
سلام

دوست عزیز منم البرز هاست رو تعید میکنم و بنظر من میتونند در مورد امنیت و مشکلاتی که خواهید داشت در مدیریت به خوبی کمکتون کنند .

amirreza22
April 4th, 2010, 13:42
ممنون از همه دوستان.
از البرزهاست خریدم رو انجام دادم، توکل به خدا.