PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینجا کسی تو نمایشگاه الکامپ غرفه داشته؟

AriyaDownload
November 2nd, 2013, 17:59
سلام
از دوستان کسی اینجا هست که تو نمایشگاه الکامپ غرفه داشته باشه؟
یه سوال داشتم اونم اینه که برای غرفه سازی و تزئین غرفه به چه شرکتی مراجعه کردید؟
ممنون می شم دوستانی که غرفه داشتن راهنمایی کنن.

| KVM - SERVER |
November 2nd, 2013, 18:01
شرکت سینداد پارسال داشتند. (داخل انجمن هم یوزر دارند)

AriyaDownload
November 2nd, 2013, 18:02
شرکت سینداد پارسال داشتند. (داخل انجمن هم یوزر دارند)

یوزر ایشون رو امکانش هست بفرمایید؟

| KVM - SERVER |
November 2nd, 2013, 18:06
خدمت شما

(آقای سلطانی)
نمایش مشخصات: soltany - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/5282/)

AriyaDownload
November 2nd, 2013, 18:13
خدمت شما

(آقای سلطانی)
نمایش مشخصات: soltany - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/5282/)

از لطفتون ممنونم :53:
فکر کنم ایشون دیگه آن نمی شن
#تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت 2 هفته پیش

SixthElement
November 2nd, 2013, 21:07
سلام
از دوستان کسی اینجا هست که تو نمایشگاه الکامپ غرفه داشته باشه؟
یه سوال داشتم اونم اینه که برای غرفه سازی و تزئین غرفه به چه شرکتی مراجعه کردید؟
ممنون می شم دوستانی که غرفه داشتن راهنمایی کنن.

سلام.

من پارسال الکامپ بودم. نمایشگاه بدرد نخوریه کلاً چون اولاً فوق العاده هم چیز بی نظمه و نا مرتب ، کلی هزینه می کنید بعدش تنها چیزی که گیرتون میاد 10000 تا اسپم sms و تماس های دیوانه کننده برای هزار تا کوفت دیگه از درمان کچلی تا زمین شمال و نرخ جوراب !!!! محض خنده تمام sms ها و ایمیل ها موجوده :دی

. خلاصه کلاً پیشنهاد نمی کنم وقت با ارزشتون رو برای شرکت در این نمایشگاه هدر بدید.

موفق باشید.

taghi.karimi
November 2nd, 2013, 23:31
میخواید غرفه بگیرید ؟

AriyaDownload
November 3rd, 2013, 01:17
میخواید غرفه بگیرید ؟

مشخص نیست، فعلا دارم شرایط و هزینه ها رو بررسی می کنم.

majidisaloo1
November 3rd, 2013, 01:44
هایپر سرور اونجا به عنوان شرکت نرم افزاری پرنیان بودند میخواهید یک سوالی ازشون بکنید

SixthElement
November 3rd, 2013, 01:18
امسال هنوز حتی قیمت ها رو هم اعلام نکردن. میگن علی الحساب یک و نیم میلیون مینیمم بریزید به حساب تا 22 آبان که اعلام کنن چه خبره

| KVM - SERVER |
November 3rd, 2013, 21:28
هایپر سرور اونجا به عنوان شرکت نرم افزاری پرنیان بودند میخواهید یک سوالی ازشون بکنید
شرکت پرند :)