PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش فوری انجمن فعال و قدیمی با قیمت مناسب

asemon
November 2nd, 2013, 12:54
با سلام
بدلیل مشکل بدی که دارم مجبورم سایت را فوری بفروشم
سال چهارم فعالیت سایت هست
موضوع ها: 84,722
کاربران: 24,402

اکثر نوشته ها ویرایش شده و لینک سایت روی کلمات قرار گرفته , در بیشتر 80% مطالب کپی رایت در انتهای متن قرار گرفته
دلیل زیاد بودن تعداد کاربرها قرار دادن کلیپ و مطالب روز و داغ کشور بوده که خواننده برای دیدن مطلب باید عضو میشده (مثل قضیه بازی پرسپولیس که بازیکنش ...)
هاست 10 گیگ از شرکت میزبان سایت استفاده شده که امنیت و سرعت بالایی داره(تا 10 ماه دیگه زمان داره 30/8/2014)

دامین خرداد ماه برای 1 سال تمدید شده
سایت سئو سازی و سایت مپ روی اون فعال شده
تمامی مطالب دارای برچسب موضوع میباشند
یک آپلود سنتر اختصاصی با قابلیت قرار دادن لوگو سایت روی تصاویر وجود داره

سایت در ساماندهی ثبت شده و حتی لینک سایت در سایت پیوندها درج شده: تالار گفتگو (http://peyvandha.ir/6-4.htm)

در ضمن تعداد افراد فعال بالا هست و نیازی به گرفتن نویسنده یا... نیست! (خیلی ها برای نویسنده سایت دستمزد قرار میدن اما افراد سایت ما بصورت رایگان اینکار را فقط بخاطر دوست داشتن انجمن انجام میدهند)

در ضمینه تبلیغات: برای چندین ماه قرار داد با شرکت های جواهر بازار - آرگو - فروشگاه اینترنتی - و یک فروشگاه لوازم خانگی داشتیم ولی الان تبلیغاتی نداریم

لازم به ذکره هاست تا 10ماه دیگه زمان داره و هاست از شرکت میزبان سایت هست که بسیار عالی و معروف هستند که خود هاست به تنهایی 400هزار تومان ارزش داره!
تعدادی بنر و لوگو و هیدر مخصوص سایت تحویل خریدار میشه

یه توضیح بدم که سایت نظم و انظباط خوبی داره
وارد یکی از انجمن ها بشید و مطالب صفحات قبل را هم مشاهده کنید
مطالب فقط کپی نبوده و اکثر مطالب ویرایش شده / عنوان های هر مطلب بولد و رنگی شده
تا الان از هیچ سایت(مانند رنکفا) یا چیزی در ضمینه افزار رنک استفاده نشده

قیمت 550هزار تومان و فروش بصورت فوری هست
باتوجه به هاست که تا 10 ماه دیگر اعتبار داره قیمت را بسیار کم کردم چون واقعا نیاز دارم

آدرس سایت و ایمیل من در امضاء موجود هست

itsecure
November 2nd, 2013, 13:22
اخرین قیمت رو برای من ارسال کن

asemon
November 2nd, 2013, 21:22
اخرین قیمت رو برای من ارسال کن
پ.خ داده شد

asemon
November 6th, 2013, 17:40
برای دوستانی که میخواهند از ابتدا شروع کنند مورد خوب و مناسبی هست.