PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرح حال isp های ADSL کشور ایران / از isp های خودتون بگید! / از اسپم خودداری کنید!

p8mlx
November 1st, 2013, 13:02
وابسته به تاپیک http://www.webhostingtalk.ir/f203/96086/

شرح حال isp های ADSL کشور ایران / از isp های خودتون بگید!
خصوصا مبحث timed out رو بفرمایید!

لطفا به عنوان کاربر حرفه ای فعالیت کنید و از اسپم خودداری کنید!

| KVM - SERVER |
November 1st, 2013, 13:07
مبین نت
- - - - - - - - - - - - - - -
کیفیت: سرعت دقیقا همانی هست که خرید میکنید. (دانلود ریت: 2Mbps=Maximum 256KB/s ، پینگ به ۴.۲.۲.۴ معمولا بالای ۲۵۰ms)
قیمت: در مقایسه با سرعت و حجمی که ارایه میده بسیار بالا
پشتیبانی:‌درصورتی که بانوان محترم Serve نکنن پشتیبانی بسیار مناسب هست در غیر اینصورت اکثر خانم ها اطلاعات فنی بسیار پایینی دارند. معمولا هم باید ۵ دقیقه منتظر اپراتور باشید.
آپتایم: در مقایسه با اکثر سرویس دهنده های ADSL بسیار پایین (نمونه دیشب از ساعت ۱۰ شب تا صبح قطع بود)
امتیازی که به خدمات این شرکت میدم: ۶/۱۰

مخابرات تهران
- - - - - - - - - - - - - - -
کیفیت: سرعت دقیقا همانی هست که خرید میکنید. (دانلود ریت: 2Mbps=Maximum 256KB/s ، پینگ به ۴.۲.۲.۴ معمولا کمتر از ۱۸۰ms)
قیمت: بسیار مناسب ، ۵۱۲ نامحدود ماهیانه ۲۴.۰۰۰ تومان
پشتیبانی:‌ روی پشتیبانی مخابرات اصلا حساب نکنید.
آپتایم: مناسب
امتیازی که به خدمات این شرکت میدم: ۸/۱۰

p8mlx
November 1st, 2013, 13:25
ممنون / ولی همین جا بگم مبین نت قابل بحث نیست چون وایمکس هست و همونجور که میدونید بستگی به شلوغی دکل ناحیه شما داره!

دوست عزیز من از مخابرات چیزه دیگه ای دریافت میکنم

سه پینگ تهیه کردم جالبه سایت برای من لود نمیشه ولی پینگشو داره میده حالا هر چند گاهی تایم اوت ولی نباید همزمان با دادن پینگ سالم پیچ هم لود شه!؟

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f203/16437-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%88%D8%B6%D8%A7%D8%B9-adsl-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D8%8C-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%9F-untitled-1-jpg

SainaServer
November 1st, 2013, 13:26
های وب :
پینگ 4.2.2.4 160ms
آپتایم بسیار عالی
پشتیبانی نسبتا خوب
سرعت دانلود 250 برای سرویس 1مگ محدود
قیمت مناسب
در کل از بین مخابرات ، آسیاتک ، ایرانسل ، پارس آنلاین(البته پارس بد نبود ) از همه بهتر عمل کرده و راضی هستم.
مخابرات و آسیاتک بسیار بسیار ضعیف هستند.

asrhosting
November 1st, 2013, 15:30
آی اس پی داخل اصفهان ( شبکیه ) ( وایرلس )
پینگ 4.2.2.4 > 132 تا 140 .
سرعت دانلود 2 مگابیت : بین 260 تا 280 .
پشتیبانی : مناسب .
قیمت مناسب .

---
مخابرات اصفهان .
پینگ 4.2.2.4 > وقتی خلوت باشه : 150 تا 180 و وقتی شلوغ باشه ( مشکل داشته باشه ) بالاتر از 400 .
سرعت دانلود : 180 تا 260 کیلوبایت .
پشتیبانی : مناسب برای ریست پاسورد :دی سطح فنی : افتضاح .
قیمت : هر گیگ 2800 تومان .

p8mlx
November 1st, 2013, 16:02
پست اول ویرایش شده
timed out رو بفرمایید لطفا

smargenius
November 1st, 2013, 18:05
من با مبین نت، داتک تله کام، های وب، مخابرات کار کردم
مبین نت و مخابرات کیفیت بسیار پاینی دارند از دو نظر:
مخابرات لاس پک خیلی زیادی داره فقط برای دانلود مناسب است
مبین نت نسبت با بی سیم بودن ارتباط بد نیست و لی پینگ تایم فوق العاده بالایی داره که به نظر من این به موقعیت دکل مربوط نیست و بیشتر به ساختار ضعیف شبکه اش مربوط است.
من با 4 مودم مختلف در 3 استان مختلف و با سیگنال بسیار قوی تست کردم.

های وب در حال حاضر راضی کننده ترین سرویس رو داره.پینگ تایم واقعا عالی.پهنای باند عالی.هزینه بسیار کم در مقابل سرویسی که میده.تنها شرکتی می باشد که پشتیبانان نسبتا حرفه ای داره.
تا نظر دیگر دوستان چی باشه

داتک تله کام اون اخرایی که من استفاده میکردم واقعا مزخرف شده یود. هر روز قطعی داشت.

p8mlx
November 1st, 2013, 19:26
دلایل تایم اوت، قطعی و تایم پینگ بالا !!!!

دو مورد اول رو میشه تقریبا در همه isp ها مشاهده کرد که مسلما منطقه شما دلیل تفاوت سرویس هست.
دلیلی هم که همه اول به ذهنشون میرسه مشکل زیرساخت هست

p8mlx
November 1st, 2013, 19:31
از این تاپیک استقبال خوبی نشده! / ناسلامتی اینجا فروم حرفه ای هاست! / دوستان اگه نظرات مفید بدن میتونن مشترهای خوبی کسب کنن!

mzn928
November 1st, 2013, 22:15
آی اس پی مخابرات (اصفهان)
سرعت دانلود حداکثر 210 KB/s(اکثر اوقات 128)
پینگ به 4.2.2.4 حداقل 210 (اکثر اوقات 270)
هر گیگ اضافه 3500 (بعد از اتمام حجم به صورت خودکار مدتی بعد شارژ میشه خودش)
timeout بسیار بالا همچنین پینگ هم خیلی افتضاحه (بهترین پینگ 208 بود از کشور هلند بقیه کشور ها 300 هستند اکثرا)
پشتیبانی : دعوا داره با آدم
و ...
در ضمن فکر میکنم از مسیر telia و pccw رد میشه اکثر اوغات
در کل نمره 5/10

da6276
November 2nd, 2013, 04:46
isp شاتل مشهد
هر سرویس محدود حجمی که بخرید با سرعت 4 مگ بهتون تحویل میدن
سرعت دانلود 500 KB/per secund
پینگ به 4.2.2.4 170ms
معمولا خیلی کم به پشتیبانی نیاز پیدا میکنید و پشتیبانی هم واقعا عالیست
time out و قطعی هم خیلی کم داره
بنده 3 ساله که از شاتل رویس دارم و به غیر از این یکی دو ماه که کل کشور اینترنت مشکل داشت بقیه مواقع همه چی اوکی بوده

mkh8586
November 2nd, 2013, 13:46
از شرکت رفاتک اهواز داشتیم . فوق العاده افتضاح بود . قطعی بش از حد داشت

سرعت 1024 بود
دانلود بعضی وقتا تا 20 کیلوبایت میرسید :d

ParsWebIT
November 10th, 2013, 11:20
مبین نت :
مودم جیبی 512
سرعت : 60 الی 75 کیلوبایت
مودم outdoor دو مگ
سرعت : 150 الی 250 کیلوبایت با نوسان در حد 50 کیلوبایت تا 400
قطعی 1 بار بوده طی 3 ماه که پیشاپیش با sms اطلاع رسانی شد.
از حدود 8-9 شب تا 1-2 سرعت دانلود تقریبا ثابت اما پیج یا ریموت کند هست.
از 2 شب که تایم رایگان هست کار کردن با اینترنت رو فراموش میکنید و میتونید فیلم ببینید آشپزی کنید موزیک گوش کنید و قبل خواب به سفارشاتی که نتونستید آماده کنید فکر کنید، این افکار شما رو مدتی اذیت میکنه تا بخوابید
زنگ میزنید برای اعتراض : مشترک گرامی مدت زمان انتظار شما در صف هشتاد و 2 سال میباشد! کارشناس یا واقعا خوب هست یا خیلی بد...
هزینه مودم و پهنای باند بسیار گران!
کلا: مبین نت یا نرمال هست یا خدای ناکرده اگه مشکلی پیش بیاد کاری میکنه از زندگی پشیمون بشید، من در رفتار اجتماعی هم پرخاشگر شده بودم یه مدت! کار و کاسبیم روی هوا بود!
دانلود فیلم، اهنگ، مشاهده انلاین یوتیوب و همه چیز در اینترنت کلا برای من حروم شده بود!

1 هفته پیش به این مصیبت پایان دادم! یا مرگ یا زندگی!
1. تماس با شاتل ( تهران )
2. سفارش سرویس انلاین در سایت
3. 5 دقیقه بعد از سفارش آنلاین تماس گرفتند و مدارک لازم + هزینه رو گفتند همچنین قرار گذاشتند فردای اون روز طی ساعت هماهنگ شده پیکشون بیاد تحویل بگیره
4. فردا پیک اومد مدارک و هزینه رو تحویل گرفت، گفتند بستگی به مخابرات تا 10 روز ممکن هست طول بکشه رانژه خط
5. 2 روز بعد سفارش sms اومد مدارک خ رو دادن برای رانژه، 1 روز بعد sms اومد خط رانزه شده و یوزر و پسورد رو دادن و وصل
فکر کنم نهایت 3 روز زمان برد

سرویس 4 مگ اکو هست
سرعت دانلود 550 الی 700 کیلوبایت
در تایم رایگان که از 1 شب الی 8 صبح هست سرعت دانلود 200 الی 250 کیلوبایت!
هزینه هز گیگ اضافه 4500

از اون روز من خیلی بهتر غذا میخورم! سیگار کمتر میکشم! اخلاق شاد و نرمش بیشتر در مقابل همه اتفاقات!
کل تفریحات اینترنتی سر جاش برگشته
کارم 80% سریعتر انجام میشه خصوصا در مواقعی که سفارش زیاد هست و ریموت پر سرعت وحشتناک لازم
خصوصا در زمانی که مشکلی در سرور ها پیش بیاد و استیبل بودن اینترنت و سرعت بالا راه گشای من هست

این سرعت و کیفیت بستگی به شهر شما و مرکز مخابراتی و نوع خط و مودم و سیم کشی ساختمان و ... ممکنه تغیر کنه

اگر کاربر عادی هستید و 50 الی 150 کیلو بایتی که از اکثر جاها میتونید تهیه کنید بسه اوک! اما اگر کارتون و شغلتون روی اینترنت هست پس متحمل زحمت و هزینه بشید

ali0000
November 10th, 2013, 12:27
موقعیت تهران مدرس شمالی
مخابرات جمهوری اسلامی ایران
اول سرویس 256 بود واقعاً کار با این سرعت زجر آور بود و در بهترین شرایط سرعت از 22 بالاتر نمیرفت و حدوداً 1 هفته میشه پکیج های جدید مخابرات اعلام شده و 2 mb گرفتم الان راضیم و مشکلی نداره در حالت عادی میتونم بگم دانلود با 220 الی 250 ( متغیر ) انجام میشه

downloaddl
November 10th, 2013, 12:38
خوب من نظرم رو بگم در مورد شرکت هایی که ازشون سرویس داشتم

اول از همه شاتل

reqest time out نداشت ولی هر 3 دقیقه لاین می پرد :|
سرعت دانلود 128 60 kbps بود

دوم مخابراط :|
یک ماه از مخابراط داشتم 90 تومان برایه 3 ماه طرح نامحدود دادم
از 24 ساعت 23 59 دقیقه قطع بود آخر هم گفتن خط شما اِله بِله نمی تونیم بهتون سرویس بدیم

بعد رفتم سراغ وایمکس ایرانسل
سراعت دانلودش از 15 کیلویبایت بیشتر نمیشد لامسب :|

بعد هم با مبین نت آشنا شدم و از مبین نت سرویس گرفتم
طرح 2 مگ دارم سرعت دانلود 450 kbps هستش ولی گرونه هر گیگ 12 هزار تومان

خلاصه بهترین چیزی که داشتم مبین نت بوده

از پارس آنلاین هم داشتم
تایم رایگان که میشه :| باید قید نت رو بزنی
از آسیا تک هم داشتم time out بالایی داشت وقتی هم پینگ می داد سرعتش افتضاح بود

p8mlx
November 10th, 2013, 14:03
موقعیت تهران مدرس شمالی
مخابرات جمهوری اسلامی ایران
اول سرویس 256 بود واقعاً کار با این سرعت زجر آور بود و در بهترین شرایط سرعت از 22 بالاتر نمیرفت و حدوداً 1 هفته میشه پکیج های جدید مخابرات اعلام شده و 2 mb گرفتم الان راضیم و مشکلی نداره در حالت عادی میتونم بگم دانلود با 220 الی 250 ( متغیر ) انجام میشه
دیگه همه میدونن مخابرات داغونه هرکی بگه مخابرات خیلی خوبه انگار کفر گفته، بر منم 270 میده ولی سایت رهبری :))
چجوری من توصیف کنم / نمیدونم اصلا دارن چیکار میکنن که اینجوری میشه

yastheme
November 10th, 2013, 14:06
شاتل هم بد نیست! ولی خوب شبها بعد 12 دیگه....

p8mlx
November 10th, 2013, 14:32
شاتل هم بد نیست! ولی خوب شبها بعد 12 دیگه....
اتفاقا تعریف از مخابرات نباشه صبح ظهر شب بدون کاهش سرعت فول 250 تا میده ولی حالا...

alimo203
November 10th, 2013, 16:38
دنیای‌اقتصاد- سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فهرست ارائه‌دهندگان برتر اینترنت پرسرعت (ADSL) در شهریور ماه را اعلام کرد.
به گزارش روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات، علی اصغر عمیدیان، ريیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به ارزیابی ماهانه اپراتورهای دارنده پروانه خدمات اینترنت پرسرعت و معرفی ارائه‌دهنده برتر خدمات در این حوزه گفت: از میان 12 شرکت دارنده پروانه در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت،‌ شرکت‌های آریا رسانه تدبیر (شاتل)، پیشگامان توسعه ارتباطات، پارسان لین ارتباطات (پارس آنلاین) و انتقال داده آسیاتک به ترتیب رتبه‌هاي اول تا چهارم را کسب کردند. معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره رتبه شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت در ارزیابی 11 شرکت‌ ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت، رتبه دهم را کسب کرده است. ريیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به اینکه از این پس ارزیابی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پر سرعت به صورت ماهانه انجام و اعلام مي‌شود، ادامه داد: میزان رضایت مشتریان از اپراتورها، از عوامل تاثیرگذار در تعیین نتیجه ارزیابی است؛ از این رو امیدواریم مشترکان با ثبت نظر و پیشنهادهای خود در سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و پاسخگویی دقیق به سوالات ارزیابان رگولاتوری درباره خدمات اینترنت پر سرعت، در این ارزیابی مشارکت فعال داشته باشند. براساس اظهارات وی ارزیابی مهرماه اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت انجام شده و پس از جمع‌بندی به زودی اعلام مي‌شود.
منبع (http://www.donya-e-eqtesad.com/news/765273/) روزنامه دنیاد اقتصاد

p8mlx
November 10th, 2013, 16:58
دنیای‌اقتصاد- سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فهرست ارائه‌دهندگان برتر اینترنت پرسرعت (ADSL) در شهریور ماه را اعلام کرد.
به گزارش روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات، علی اصغر عمیدیان، ريیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به ارزیابی ماهانه اپراتورهای دارنده پروانه خدمات اینترنت پرسرعت و معرفی ارائه‌دهنده برتر خدمات در این حوزه گفت: از میان 12 شرکت دارنده پروانه در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت،‌ شرکت‌های آریا رسانه تدبیر (شاتل)، پیشگامان توسعه ارتباطات، پارسان لین ارتباطات (پارس آنلاین) و انتقال داده آسیاتک به ترتیب رتبه‌هاي اول تا چهارم را کسب کردند. معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره رتبه شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت در ارزیابی 11 شرکت‌ ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت، رتبه دهم را کسب کرده است. ريیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به اینکه از این پس ارزیابی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پر سرعت به صورت ماهانه انجام و اعلام مي‌شود، ادامه داد: میزان رضایت مشتریان از اپراتورها، از عوامل تاثیرگذار در تعیین نتیجه ارزیابی است؛ از این رو امیدواریم مشترکان با ثبت نظر و پیشنهادهای خود در سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و پاسخگویی دقیق به سوالات ارزیابان رگولاتوری درباره خدمات اینترنت پر سرعت، در این ارزیابی مشارکت فعال داشته باشند. براساس اظهارات وی ارزیابی مهرماه اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت انجام شده و پس از جمع‌بندی به زودی اعلام مي‌شود.
منبع (http://www.donya-e-eqtesad.com/news/765273/) روزنامه دنیاد اقتصاد
تکبیییییییییر
اَاااااااااااا... مخابرات آخر نشد! 8-} پس آخری کیه؟ =))
ما که رفتیم شکایت کنیم بعد از کلی فروم پر کردن ارور xml داد :78: اون وقت چجور اینا نظرسنجی کردن؟

p8mlx
November 10th, 2013, 17:00
ترو خدا یکی بیاد نظرسنجی کنه فکر کنم فحش سنجی میشه نه نظرسنجی
بگو خودونو سیا کنین

alimo203
November 10th, 2013, 17:04
تکبیییییییییر
اَاااااااااااا... مخابرات آخر نشد! 8-} پس آخری کیه؟ =))
ما که رفتیم شکایت کنیم بعد از کلی فروم پر کردن ارور xml داد :78: اون وقت چجور اینا نظرسنجی کردن؟

نوشته که خوب مخابرات دهم شد.
شاید همون موقع که برا شما ارور داده مشکلی چیزی داشته

elmizina
November 10th, 2013, 18:51
ما هم دلمون خوشه من امروز اینترنتم از آسیاتک فعال شد نامحدود برنزی 512 اول سرعتش 60 70 بود اما بعد از یک ساعت شد 14 20 واقعا این انصافه؟ دی

downloaddl
November 10th, 2013, 18:59
ما هم دلمون خوشه من امروز اینترنتم از آسیاتک فعال شد نامحدود برنزی 512 اول سرعتش 60 70 بود اما بعد از یک ساعت شد 14 20 واقعا این انصافه؟ دی

معمولا نامحدود هایه داخل ایران
به این شیوه کار میکنن که شما اگه بیش از یه حدی دانلود کنید سرعت دانلودتون میاد پایین

elmizina
November 10th, 2013, 19:06
به این شیوه کار میکنن که شما اگه بیش از یه حدی دانلود کنید سرعت دانلودتون میاد پایین

خب الان با سرعت 12 17 دانلود میکنم چه فرقی با سرعت 128 داره؟ یا 128 سرعتش کمتره؟

p8mlx
November 10th, 2013, 19:13
این یه روش یا بهتره بکیم قانونه که همه جای دنیا به همین شکله بهش میگن گرانتی سرعت / تنها مخابرات هست در دنیا که از این قانون تبعیت نمیکنه
الیته باید به مشترک اعلام بشه که متاسفانه...

downloaddl
November 10th, 2013, 19:30
این یه روش یا بهتره بکیم قانونه که همه جای دنیا به همین شکله بهش میگن گرانتی سرعت / تنها مخابرات هست در دنیا که از این قانون تبعیت نمیکنه
الیته باید به مشترک اعلام بشه که متاسفانه...

با این فرق که در دبگر کشور هاش سرعت دانلود 60 مگابایت در ثانیه هست میشه 30 مگابایت
ولی اینجا حرف از کیلوبایت و بایت هست

shahram51
November 10th, 2013, 22:07
از 8 سال پیش از داتک سرویس نامحدود 256 داشتم که این اواخر خیلی اذیت می کرد
در حالت خوب :
پینگ 600
دانلود 25 تا 30 کیلو بایت در ثانیه

که این حالت خوب معمولا از ساعت 7 صبح تا حدود 10 صبح اتفاق می افتاد

در حالت بد و مخصوصا شبها :
پینگ 1900
دانلود بین 10 تا 25

حالا رفتم روی مخابرات 1 مگ نا محدود
پینگ حدود 200
دانلود از سایتهای داخلی 100
دانلود از سایتهای خارجی 10 تا 20
تورنت حدود 100

حالا نمی دونم آیا شاتل نامحدود این مشکلات سرویس مخابرات را ندارد؟

p8mlx
November 10th, 2013, 22:27
از 8 سال پیش از داتک سرویس نامحدود 256 داشتم که این اواخر خیلی اذیت می کرد
در حالت خوب :
پینگ 600
دانلود 25 تا 30 کیلو بایت در ثانیه

که این حالت خوب معمولا از ساعت 7 صبح تا حدود 10 صبح اتفاق می افتاد

در حالت بد و مخصوصا شبها :
پینگ 1900
دانلود بین 10 تا 25

حالا رفتم روی مخابرات 1 مگ نا محدود
پینگ حدود 200
دانلود از سایتهای داخلی 100
دانلود از سایتهای خارجی 10 تا 20
تورنت حدود 100

حالا نمی دونم آیا شاتل نامحدود این مشکلات سرویس مخابرات را ندارد؟
شما ctrl+f شاتل رو توی پست های قبلی برسی کن
البته شاتل هم نثل بقیه شنیدم افتضاح میشه شبانش
این آماری رو هم که دادید فکر کنم مربوط میشه به سال پیش که کل isp ها اختلال داشتن، در حال حاضر فقط مخابرات اختلال داره.

csmaster
November 11th, 2013, 00:11
من صبانت 2 مگابیت دارم . سرعت دانلود تو روز 450 هست شبا هم 450 هست :دی . کلک میزنیم ما . اینطوری هست که صبانت شبا بیشتر از 80 کیلوبایت در ثانیه برای یک فایل نمیده پس ما 6 تا فایل میزاریم و 6 تا 80 کیلوبایت در ثانیه میشه 480 کیلوبایت در ثانیه و اینطوری باعث نابودی صبانت خواهیم شد . پینگم هم خیلی خوبه من گیمر هستم مثلا تو سی اس بازی میکنم پینگم 3 الی 10 هست . موفق باشید

p8mlx
November 11th, 2013, 00:21
من صبانت 2 مگابیت دارم . سرعت دانلود تو روز 450 هست شبا هم 450 هست :دی . کلک میزنیم ما . اینطوری هست که صبانت شبا بیشتر از 80 کیلوبایت در ثانیه برای یک فایل نمیده پس ما 6 تا فایل میزاریم و 6 تا 80 کیلوبایت در ثانیه میشه 480 کیلوبایت در ثانیه و اینطوری باعث نابودی صبانت خواهیم شد . پینگم هم خیلی خوبه من گیمر هستم مثلا تو سی اس بازی میکنم پینگم 3 الی 10 هست . موفق باشید
پینگ 3 ؟؟؟؟؟ دیگه از پشت خونه گذشته شما خودت رفتی تو رک نشستی الان

mo_mohit1
November 11th, 2013, 12:33
من اسیاتک نامحدود داشتم/سرعتش 20تا 30کیلو بود///
ولی الان محدود گرفتم واقعا سرعتشش عالیههههههههههههههههههههه ه//سرعت یه مگم براحتی تا 450 دانلود میده/ شب و روز هم نداره (البته اگه تو تعرفه شب رایگان بزنی شبا سرعت کم میشه)

ali0000
November 11th, 2013, 13:14
دوستان ماجرای جالبی رخ داده بعضی ساعتها تمام سایتها ف/ی/ل/ت/ر میشه حتی وب هاستینگ تالک بعضی وقتها همه سایتها باز میشه حتی fb !!!! اینترنت مخابرات تهران ( الان 2 روزه اینطوری شده )

mo_mohit1
November 11th, 2013, 13:27
دوستان ماجرای جالبی رخ داده بعضی ساعتها تمام سایتها ف/ی/ل/ت/ر میشه حتی وب هاستینگ تانک بعضی وقتها همه سایتها باز میشه حتی fb !!!! اینترنت مخابرات تهران ( الان 2 روزه اینطوری شده )

ایننرنت مخابرات دیگه بهتر از این هم نمیشه

ali0000
November 11th, 2013, 13:39
ایننرنت مخابرات دیگه بهتر از این هم نمیشه
نمیدونم اطلاع دارید یا نه ، بعضی از مراکز مخابراتی حدوداً 2 هفته میشه تا 4 مگ اشتراک میدن ، من قبلاً 256 داشتم واقعاً بی کیفیت بود و اذیت میکرد حساب کن در بهترین شرایط سرعت دانلود 20 نهایت 25 خلاصه مطلع شدم و الان ارتقاء دادم به 2 مگ و راحت 250 الی 300 دانلود میده فقط این موضوع عجیبه که گفتم ! فکر کنم دارن یه کارایی میکنن ...

arvin_b
November 11th, 2013, 13:41
از پارس آنلاین الان 256 دارم سرعت دانلود در روز بین 400 تا 1 مگابایت البته خیلی کم به 1 میرسه بیشتر در حدود 600 تا 800 هست
پینگ هم خوبه نسبتا 4.2.2.4 Minimum = 276ms, Maximum = 277ms, Average = 276ms

شب ها افت سرعت داره ثابت نیست سرعت از 2 تا 7 صبح حدود از 1.5 گیگ به بالا دانلود میکنم در زمان رایگان

در بعضی از شب ها از ساعت 1 یا 2 شدید کاهش سرعت روی ریموت دکستاپ هست

قطعی هم بعضی وقت ها داره ولی حدود 5 دقیقه ای بود در کل خوبه

الان با توجه به این که نویز خط بالا هست ولی خیلی راضی هستم سرعت بالا قطعی هم کم هست

penfulmega
November 11th, 2013, 16:12
پارس آنلاین تو تهران واقعا عالیه .... مخابرات تنها مزیتش اینه که سریع وصل می کنن ولی در کل حیف پول که آدم برای اینترنت مخابرات بده چون سه ماه از مخابرات سرویس داشتم ...
پارس آنلاین 2 سال که دارم 6ماه هست که تو ساعت زایگانش اصلا سرعت پایین نمیاد
256 دارم با 370 دانلود میکنم تا 700 هم میره اما از 370 پایین نیومده شبها هم به همین صورت
قطعی خیلی خیلی کم در حد 2 دقیقه ... تو ماه شاید 2 یا 3 بار اینجوری اتفاق بیافته

elmizina
November 12th, 2013, 00:18
واسه مخابرات خراسان هم دوماه پیش این ف ی ل ر شدن بعضی سایت ها اتفاق افتاد

hadipro
December 24th, 2013, 14:41
اینترنت مخابرات بیشتر رنج آی پی ها رو محدود کرده . سرعت تک پورت و فلش و وب گردی در طی روز در پایین ترین حد ممکن و از ساعت 12 شب به بعد هم اینترنت کلا" تعطیل میشود.

دلیل: کمبود پهنای باند- ثبت نام بی رویه متقاضیان- استفاده رایگان برخی افراد از پهنای باند اختصاصی در پشت صحنه و...

تست کنید تا ببینید مخابرات چه بلایی به سر اینترنت میاورد: :100:

Speed Test : upload and download | DSLReports, ISP Information (http://www.dslreports.com/speedtest?flash=1)

M-Lab (http://www.measurementlab.net/tools/shaperprobe)

p8mlx
December 24th, 2013, 23:23
اینترنت مخابرات بیشتر رنج آی پی ها رو محدود کرده . سرعت تک پورت و فلش و وب گردی در طی روز در پایین ترین حد ممکن و از ساعت 12 شب به بعد هم اینترنت کلا" تعطیل میشود.

دلیل: کمبود پهنای باند- ثبت نام بی رویه متقاضیان- استفاده رایگان برخی افراد از پهنای باند اختصاصی در پشت صحنه و...

تست کنید تا ببینید مخابرات چه بلایی به سر اینترنت میاورد: :100:

Speed Test : upload and download | DSLReports, ISP Information (http://www.dslreports.com/speedtest?flash=1)

M-Lab (http://www.measurementlab.net/tools/shaperprobe)
اینا رو نمیدنم ولی میخوام Download - Internet Explorer (http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/download-ie) دانلود کنم اکثر مواقع لینک دانلود نمیده یا سرعت یک سوم هست / این گوشی ای از شاهکار های مخابراته!!!
قصد شکایات هم بارها داشتم به سازمان رادیویی ولی فرم ثبت شکایتشون ارور میداد به پلیس فتا شکایت کردم که جواب هم ندادن / به همین راحتی!!!

hostfire
December 24th, 2013, 23:32
این نیز ای اس پی ما

http://up.vbpro.ir/uploads/1387915328911.png (http://up.vbpro.ir/)

لذت ببرید

alonedarki
December 28th, 2013, 13:28
لطفا به عنوان کاربر حرفه ای فعالیت کنید و از اسپم خودداری کنید!

سلام . من از www.tehranwifi.com (http://www.tehranwifi.com) اینترنت دارم و میخواستم برای شماعکس پینگ تام با شیر 1 به 1 رو بزارم

17555