PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا پسوند دامنه در اخذ نماد تاثیر دارد؟

Saati
November 1st, 2013, 13:00
سلام دوستان،

آیا پسوند دامنه ی سایت در اخذ نماد الکترونیکی (enamad) تاثیر داره؟

مثلا اگه دامنه ملی باشه زودتر ستاره های نماد بیشتر میشه یا اگه پسوند us یا com باشه این عمل دیرتر اتفاق میوفته؟

لطفا دوستانی که نماد گرفتن راهنمایی کنن.

تشکر.

Shc
November 1st, 2013, 13:06
ربطی نداره

Saati
November 1st, 2013, 13:16
ربطی نداره
شرکتی رو میشناسم که بعد از تغییر دامنش به ir دو تا ستاره بهش اضافه شد، در حالی که قبل از اون نمادش در حالت موقت بود.

به هر حال اینجا ایرانه و هر چیزی ممکنه. به همین دلیل این تاپیک رو باز کردم.

ممنون.

Shc
November 1st, 2013, 13:29
شرکتی رو میشناسم که بعد از تغییر دامنش به ir دو تا ستاره بهش اضافه شد، در حالی که قبل از اون نمادش در حالت موقت بود.

ممنون.
این حرفی که میزنم به خاطر اینه که مراحلش رو برای دو دامین انجام دادم.
اولش واسه ir بود که حدود 1 هفته بابت مشکلات سایت وقت گرفت و بعد بایستی مدارک و تعهدنامه میفرستادم و بعد جواب از پلیس اماکن شهرستان میومد.که نامه پلیس شهرستان بعد از 40 روز اومد(حدودا).
بعد چون میخواستم 2 ستاره بگیرم سایت رو آوردم رو .net که بشه واسش ssl گرفت(واسه ir هم میشد اما دلایلی داره ...) که این 2 روز وقت گرفت.الان مدارک ارسال شده و منتظر تائید مدارک و همچنین نامه پلیس اماکن به نماد اعتماد الکترونیکی هستم.پس هیچ ارتباطی به پسوند دامین نداره.چون عنوان و نوع دامین تو همون روز اول تائید باید بشه.
اون سایت هم حتما دلیلی واسش داشتن.

Saati
November 1st, 2013, 13:32
این حرفی که میزنم به خاطر اینه که مراحلش رو برای دو دامین انجام دادم.
اولش واسه ir بود که حدود 1 هفته بابت مشکلات سایت وقت گرفت و بعد بایستی مدارک و تعهدنامه میفرستادم و بعد جواب از پلیس اماکن شهرستان میومد.که نامه پلیس شهرستان بعد از 40 روز اومد(حدودا).
بعد چون میخواستم 2 ستاره بگیرم سایت رو آوردم رو .net که بشه واسش ssl گرفت(واسه ir هم میشد اما دلایلی داره ...) که این 2 روز وقت گرفت.الان مدارک ارسال شده و منتظر تائید مدارک و همچنین نامه پلیس اماکن به نماد اعتماد الکترونیکی هستم.پس هیچ ارتباطی به پسوند دامین نداره.چون عنوان و نوع دامین تو همون روز اول تائید باید بشه.
اون سایت هم حتما دلیلی واسش داشتن.

برای افزایش ستاره ها باید چه کارهایی انجام داد؟

hamedmj
November 1st, 2013, 13:35

ممنون.

خیر. ربطی نداره. Ssl گرفته 2 ستاره شده.

Shc
November 1st, 2013, 15:00
برای افزایش ستاره ها باید چه کارهایی انجام داد؟

در سایت که عضو بشید همه چیز مشخص هست.یک فایل pdf هم داره دانلود کنید.
https://enamad.ir/Forms/TRQ-005-01final.pdf
یک الزاماتی هست که اگر رعایت بشند نماد تک ستاره و یک الزامی هست که بعلاوه الزامات اولیه، اخذ گواهی ssl هست که به نماد دوستاره یا اگر در تهران باشید به پروانه کسب منجر میشه.

AriyaDownload
November 1st, 2013, 17:56
ربط داره.
نماد تنها به دامین های بین المللی و دامین های مختص ایران تعلق می گیره و دامین هایی که برای کشورهای دیگه باشه مثل in,co و ... نماد اعتماد بهشون ارائه نمی شه. (توی سایت ای نماد در این مورد من چیزی پیدا نکردم ولی یکی از دوستانم که دامین co داشت درخواست داد همین جواب رو دادن.)
در مورد سوال دوم هم ربط نداره، هنگام گرفتن اطلاعات در زمان خرید و پرداخت وجه اگه ssl داشته باشید نماد دو ستاره بهتون تعلق می گیره.