PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود با شرایط خاص+(یه درخواست دیگه)

behroz7
October 31st, 2013, 21:18
سلام یه هاست دانلود میخوام با حجم ابتدایی 5 گیگابایت (امکان افزایش فضا باشه چون هرچند وقت یه بار فضا اضافه میکنیم)
پهنای باند نامحدود
کنترل پنل ترجیحا سی پانل
اما شرایط خاصی که گفتم من توی سایتم هم فیلم برای مشاهده آنلاین میزارم هم فایل برای دانلود :
1 - برای تماشای انلاین لینک مستقیم رو از همین هاست میدم.
2 - لینک دانلود فایل هایی هم که میخوام برای دانلود بزارم رو هم از همین هاست میدم.
در نتیجه هم جوابگو باشه هم زود ساسپند نشه.
--------------------------------------------------------
یه سوال دیگه هاست برای ساخت سایتی مثل raztv.ir لطفا یه لیست قیمتی هم در این باره بهم بدید چون میخوام ببینم چطوریه کدوم بهتره یه هاست اینطوری بگیرم یا هردو رو یه جا قرار بدم.

SniTomb
October 31st, 2013, 21:38
درود

در صورتی که بازید ویدیو های شما بالا باشه نیاز به سرور دارید با هاست کارتون درست و حسابی راه نمیفته

behroz7
October 31st, 2013, 22:15
مثلا تا چه حد باشه نیاز به سرور پیدا میشه؟ حدودی

bia2znd
October 31st, 2013, 22:35
سلام در صورتی که از سرور مجازی استفاده کنید ، با مشکلات کمتری رو به رو میشید ... منابع سرور هم با توجه به بازدید شما مشخص میشه برای شروع کار یک سرور مجازی با قدرت متوسط برای کار شما کافیست

RayanDade
October 31st, 2013, 23:22
سلام یه هاست دانلود میخوام با حجم ابتدایی 5 گیگابایت (امکان افزایش فضا باشه چون هرچند وقت یه بار فضا اضافه میکنیم)
پهنای باند نامحدود
کنترل پنل ترجیحا سی پانل
اما شرایط خاصی که گفتم من توی سایتم هم فیلم برای مشاهده آنلاین میزارم هم فایل برای دانلود :
1 - برای تماشای انلاین لینک مستقیم رو از همین هاست میدم.
2 - لینک دانلود فایل هایی هم که میخوام برای دانلود بزارم رو هم از همین هاست میدم.
در نتیجه هم جوابگو باشه هم زود ساسپند نشه.
--------------------------------------------------------
یه سوال دیگه هاست برای ساخت سایتی مثل raztv.ir لطفا یه لیست قیمتی هم در این باره بهم بدید چون میخوام ببینم چطوریه کدوم بهتره یه هاست اینطوری بگیرم یا هردو رو یه جا قرار بدم.

درمورد هاست دانلود میتونیم بهتون ارائه بدیم.مصرف شما از طریق تکنولوژی کلودلینوکس سرور های ما کنترل میشه.ساسپند هم نمیشید.
مصرف خیلی بالا و بیش از حد اگر داشتید یا مثلا به سقف برسه یک سرور براتون مهیا میکنیم و اطلاعات رو به سرور جدیدتون منتقل میکنیم.
در مورد هاست برای سایت اشتراک ویدئو هم میتونید از هاست های 16 هسته ای ما با 32 رم با کنترل پنل سی پنل و تکنولوژی کلود استفاده کنید.
سرویس ها به صورت ماهانه و سالانه آماده ارائه هستند.
برگشت وجه تا 48 ساعت انجام میگیرد.
24 تست میدیم خدمتتون به جز 48 ساعت برگشت وجه یعنی 72 قابل انصراف.
اسکریپت اشتراک ویدئو هم رایگان برای شما نصب خواهد شد.
سوالی بود با ما از طریق یاهو مطرح کنید ir.wareztm1@yahoo.com

flexhost.ir
October 31st, 2013, 23:28
درود

بهتره سرور مجازی تهییه کنید

سبد خرید - فلكس هاست (http://flexhost.ir/client/cart.php?gid=13)

mparsa
November 1st, 2013, 14:46
سلام

سرور مجازی آلمان:
GR-plan1024
رم: 1024MB
سی پی یو :Intel Xeon E3-1270
پردازنده: 2Core @ 3.40Ghz 700Mhz
هارد : 45GB
پهنای باند : نامحدود
پورت : 1 گیگابیت
موقعیت سرور : آلمان
سیستم عامل : انتخابی
تحویل سرويس : 1الی24ساعت

سفارش (http://gigpa.net/client/cart.php?gid=16)