PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین دیتاسنتر امریکا از نظر شما

viasky
October 31st, 2013, 20:25
سلام دوستان
خلاصه عرض می کنم
قصد داریم تمام سرور های اختصاصی امریکا که برای کاربران تهیه شده را به یک دیتاسنتر انتقال بدیم
به نظر بهترین دیتاسنتر موجود در لوکیشن امریکا کجاست؟
پارارمتر ها مهم به ترتیب
1. قیمت
2.بر خورد مناسب با ابیوز ( سرور مسدود یا کنسل نشه)
3. کیفیت
در مجموع هم الان 10 تا سرور اختصاصی موجود داریم که از جاهای مختلف تهیه شده
نظر خودتون و با بنده در میان بزارید ممنون میشم
سپاس

besthosti.com
October 31st, 2013, 20:59
به نظز من بهتر است که تمام سرور های خود را بصورت کولو شده در دیتاسنتر کولوکراسینگ قرار دهید بسیار دیتاسنتر خوبی هستند .

hannah
October 31st, 2013, 21:02
کارو هم سرویس های خوبی میده ولی یکم گرونه پشتیبانی و ... عالیه

viasky
October 31st, 2013, 21:09
متاسفانه در حال حاضر کاربران عزیز نرخ را در اولیت قرار دادن
اگر لینک سایت هم بفرمایید ممنون میشم

samsam
October 31st, 2013, 21:10
با سلام
بله کارو خوبه.
اما باتوجه به تحریم ها بهتر هست از کشور های اروپایی یا آسیایی سرور بگیرید

arc1o0
October 31st, 2013, 21:13
سلام

1. قیمت
2.بر خورد مناسب با ابیوز ( سرور مسدود یا کنسل نشه)
3. کیفیت
با توجه به آیتم هایی که اشاره کرده اید، و همچنین دانش فنی کافی در مورد مدیریت سرور ها دارید ما او وی اچ را پیشنهاد می کنیم.

مخصوصا در کانادا هیچ مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری نداشته ایم و پشتیبانی 24 ساعته واقعی دارند و همچنین پشتیبانی24 ساعته تلفنی رایگان برای همه کاربران.

برخورد بسیار خوبی با کاربران و نحوه برخورد با سرور ها دارند و هیچ سرور ترمینیت شده تحت هیچ شرایطی نداشته ایم.

هیچ مشکلی با تورنت، کپی رایت و ... ندارند، بهترین و تمیز ترین شبکه را دارند، آنتی دی داس رایگان روی سرور ها و شبکه موجود است.

با تشکر
موفق باشید.

viasky
October 31st, 2013, 21:16
سلام

با توجه به آیتم هایی که اشاره کرده اید، و همچنین دانش فنی کافی در مورد مدیریت سرور ها دارید ما او وی اچ را پیشنهاد می کنیم.

مخصوصا در کانادا هیچ مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری نداشته ایم و پشتیبانی 24 ساعته واقعی دارند و همچنین پشتیبانی24 ساعته تلفنی رایگان برای همه کاربران.

برخورد بسیار خوبی با کاربران و نحوه برخورد با سرور ها دارند و هیچ سرور ترمینیت شده تحت هیچ شرایطی نداشته ایم.

هیچ مشکلی با تورنت، کپی رایت و ... ندارند، بهترین و تمیز ترین شبکه را دارند، آنتی دی داس رایگان روی سرور ها و شبکه موجود است.

با تشکر
موفق باشید.
بله درست می بفرمایید ولی متاسفانه کمی درمورد ابیوز ها سخت گیر هستند
ولی از نظر کیفیت سرور های خیلی خوبی دارن
اگر همین یک مشکل نبود حتما از این دیتاسنتر تهیه میکردیم

arc1o0
October 31st, 2013, 21:40
بله درست می بفرمایید ولی متاسفانه کمی درمورد ابیوز ها سخت گیر هستند
ولی از نظر کیفیت سرور های خیلی خوبی دارن
اگر همین یک مشکل نبود حتما از این دیتاسنتر تهیه میکردیم

چیزی جز تبلیغات منفی نیست!

رفع ابیوز ها حد اقل 72 ساعت فرصت می دهند و به هر دلیلی بر طرف نشده فقط آی پی بلوکه میشه که بعد از رفع مشکل آی پی مجدد بازگشایی میشه.

همچنین با توجه به این که تحت قوانین کانادا اداره می شود ، امنیت اطلاعات شما بیشتر است.

این موارد رو برای این نمی گم که فقط چون فروشنده هستیم یا شما رو متقاعد کنیم که از ما سرور تهیه کنید!

شما از هرکدام از افرادی که با این دیتا سنتر کار می کنند بپرسید صبحت های بنده رو تصدیق میکنند.

موفق باشید.

viasky
October 31st, 2013, 21:45
چیزی جز تبلیغات منفی نیست!

رفع ابیوز ها حد اقل 72 ساعت فرصت می دهند و به هر دلیلی بر طرف نشده فقط آی پی بلوکه میشه که بعد از رفع مشکل آی پی مجدد بازگشایی میشه.

همچنین با توجه به این که تحت قوانین کانادا اداره می شود ، امنیت اطلاعات شما بیشتر است.

این موارد رو برای این نمی گم که فقط چون فروشنده هستیم یا شما رو متقاعد کنیم که از ما سرور تهیه کنید!

شما از هرکدام از افرادی که با این دیتا سنتر کار می کنند بپرسید صبحت های بنده رو تصدیق میکنند.

موفق باشید.
نه عزیزم برای من فرقی نمیکنه حتی ممکنه از شما هم تهیه بشه
اما موردی که هست ما قبلا سرور داشتیم از این دیتاسنتر ( البته الان هم داریم)
اما متاسفانه برای یک ابیوز کلا سرور کنسل شد و فقط به ما دسترسی ftp دادن
البته سرور داخل پنل ما نبود
سرور این موضوع الان کمی نگران هستم
چون بیشتر کاربران برای مجازی سازی سرویس تهیه میکنن....
هرچند از مسئولیت بنده خارج هست اگر مشکلی از اینجوری پیش باید
ولی دلم نمی خواد این اتفاقات بیوفته....
قوانین به تازگی تغییر کرده؟
من الان 4 تا سرور دارم ازشون اما از اون قدیمی ها هستن - حدود 1 سال پیش ( شاید هم بیشتر) که پورت 100 بود...

vpsgroups
October 31st, 2013, 21:54
ColoCrossing | Dedicated to Uptime

arc1o0
October 31st, 2013, 22:02
هر طور که صلاح می دونید ما در خدمت شما هستیم.

شایع ترین ابیوز مربوط به کانفیگ اشتباه کارت شبکه هستش، و به این شکل است که برای شما یک ایمیل می آید، اگر تا 48 ساعت رفع مشکل نشود( به هر دلیلی، مثلا وقت نکرده اید) آی پی مسدود می شود و بد از رفع مشکل دوباره آی پی بازگشایی می شود.

مورد بعدی وجود Malware روی سرور اصلی یا سرور های مجازی هستش که سیستم امنیتی خود دیتا سنتر تشخیص و هشداری میده که برای رعایت امنیت خودتون مورد رو بررسی کنید!

باز هم اگر سوالی بود در خدمتیم.

| KVM - SERVER |
October 31st, 2013, 22:06
کیفیت مطلق با HugeServer (لوکیشن کالیفرنیا و فلوریدا)

viasky
October 31st, 2013, 22:24
کیفیت مطلق با HugeServer (لوکیشن کالیفرنیا و فلوریدا)
هزینه بالاست؟
حدودا رم 24 گیگ چند میشه؟ ( خیلی کلی عرض کردم)
70 دلار بشه مناسبه

MOHAMMAD MOHSEN
October 31st, 2013, 22:31
هزینه بالاست؟
حدودا رم 24 گیگ چند میشه؟ ( خیلی کلی عرض کردم)
70 دلار بشه مناسبه

هزینه HugeServer اصلا پایین نیست البته نسبت به کیفیت بالای سرویس هاشون خوبه.

viasky
November 1st, 2013, 11:31
دوستان پیشنهاد دیگه ای ندارید؟

viasky
November 1st, 2013, 12:01
دوستان تقاضا دارم راهنمایی بفرمایید
سپاس

| KVM - SERVER |
November 1st, 2013, 12:19
بودجتون رو ارتقا بدید
ReliableSite با ۱۰۰ دلار میتونه بهتون یک سرور با ۲۴ گیگابایت رم - ۱ ترابایت هارد - ۱۸ ای پی قابل استفاده - ۱۰ ترابایت پهنای باند پرمیوم - پورت ۱ گیگابیت ۱۰۰٪ اختصاصی بده

arc1o0
November 1st, 2013, 12:32
سلام،

با این بودجه فقط دیتا سنتر هایی که سرور زیاد دارند می تونند سرور ارائه کنند.

اما اگر دنبال ترافیک نا محدود روی پورت 1 گیگ اختصاصی هستید، با 120$ می تونید یک زئون 1245 با 16 گیگ رم تهیه کنید.

پهنای باند گارانتی شده 500 مگابیت هست، و ترافیک عبوری نا محدود، این سرور رو هم در فرانسه و هم در فلوریدا می تونید سفارش بدید.