PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست افتتاح حساب بانکی در usa

name3
October 31st, 2013, 19:27
ـ

hadipro
November 4th, 2013, 19:02
به نام خدای مهربان

با سلام و احترام خدمت دوستان و همکاران عزيز

درخواست افتتاح حساب بانکی در usa در یکی از ایالت های معروف و مهمتر از بقيّه ، داشتم.

با تشکر
سید علی صادقی

درود بر شما میتونمیم براتون ویزا کارت فیزیکی صادر کنیم که متصل به حساب بانکی آمریکا هست.اطلاعات بیشتر در تاپیک سرویس: http://www.webhostingtalk.ir/f172/95366/index4.html

اگر براتون مناسب بود لطفا" پی ام بفرستید تا قیمت + اطلاعات تماس ارسال بشه خدمتتون.

با احترام :53:

arc1o0
November 4th, 2013, 19:39
با سلام

ما می تونیم به شکل رسمی و قانونی انجام بدیم، اما هزینش یک مقدار بالاست.

3000 $ + اسکن پاسپورت

البته اگر مقصودتون رو بفرمایید راهکار های ارزانتری هست که می تونیم معرفی کنیم.

با تشکر

hadipro
November 5th, 2013, 19:59
با تشکر از پیشنهادهای خوبتان. ولی بنده می خواهم کار را طوری زیربنایی انجام بدم که ، گویا یک شهروند آمریکایی انجام می دهد.

تا بعد بتوانم براحتی با این حساب ، شرکتی در آنجا ثبت و راه اندازی کنم. و اینکه حساب نباید زیرمجموعه ی حساب دیگری باشد. همانطور که ما در ایران ، دارای حساب بانکی هستیم ، در آنجا هم با چنین سبکی باشد.
ویزا پیزا را هم کلاً فراموش کنید !
برای چندمین بار پرسیده شد ولی در مشخصات سرویس به طور واضح گفته ایم که حسابها کاملا" مستقل هستند و زیر مجموعه نیستند.

شما برای ثبت شرکت در آمریکا به طور رسمی و قانونی اول از همه باید ویزای اقامت دائم ( permenant resident ) داشته باشید البته نه هر شرکت با مسئولیت محدودی! در مورد هزینه ها نمیخواهم صحبت کنم چون که در سبد خرید هر شخصی جای نمیگیرد!:)

بخاطر نمیارم در مورد ویزا پیزا با شما صحبت کرده باشم.

موفق باشید :54:

hadipro
November 7th, 2013, 11:00
بازم تشکر از پاسخهایتان

"تا بعد" یعنی نه اکنون

لطفاً برای استارت ، توضیحاتی درمورد نوع حسابها و همچنین اطلاعات و جزئیات مربوط به هر کدام را و همچنین تعرفه های تمام شده را به تومان بفرمایید و باز همچنین بفرمایید ، نام بانک و شهر را ، تا اینکه بنده در هر زمان که خواستم بروم به آن بانک ، آدرس کامل را نیز با شماره تلفن و اطلاعات دیگر را داشته باشم

درمورد مطالب پیشتر نیز باید عرض کنم که "بصورت کلی" عرض شد. اگر می خواستیم در مورد مطالب شما عزیز ، بیان کنیم ، با نقل قول بیان می کردیم.

در مورد "فروشگاه سبد" دیگران بحثی نداشتیم. ولی درمورد افتتاح حساب ، چرا. لطفاً با مطالب خارج از موضوع ، وارد نشویم. ممنون

ما با (تا بعد - اکنون - پس فردا -ماه دیگه - آینده دور و ...) مشکلی نداریم اگر چه این سرویس با شرایطی خاص و مدتی محدود ارائه میشود.
توضیحات کامل در پست اول تاپیک موجوده!حسابها از طرف کمپانی همکار بانک افتتاح میشه و اطلاعات کامل بعد از سفارش ارسال میگردد.
افتتاح حساب با سبد خرید ارتباط مستقیم دارد و چون همه این تاپیک را میبینند باید این موارد گفته شود تا گمان نکنیم داریم آیدی یاهو باز میکنیم.

با احترام :53:

hadipro
November 7th, 2013, 11:27
تشکر می کنیم از پاسختان.
" تا بعد " یعنی نه اکنون = درمورد ثبت شرکت بود و نه درمورد افتتاح حساب . که بخواهید مشکل بدارید یا نه

هنوز درمورد خط اول بنده ، جواب ندادید ! چرا ؟

در مورد تک تک آنها ، اطلاعات دقیق می خواهیم

بسیار خوب وقتی شما میگید( با این حساب) ، یعنی مستقیما" حساب رو مرتبط میکنید و باید عرض کنم برای ثبت شرکت شما به چیزهایی خیلی بیشتر از یک حساب نیاز خواهید داشت!

لطفا" تاپیک فروش ما رو بخونید( پست اول) مجددا" عرض میکنم کارت از طرف شرکت همکار بانک صادر میشه و بانک به طور مستقیم پاسخگوی شما نخواهد بود. اطلاعات تماس این شرکت هم بعد از سفارش برای شما ارسال میشه . هزینه سرویس رو براتون پی ام میکنم.

در ضمن فکر میکنم این پیغام خصوصی برای شما باشه و بنده هم فقط پاسخ سوالات شما رو دادم ولی فکر میکنم مورد آخر که گفتید خارج از بحث ما بوده باشه!

http://upcity.ir/images2/01987545351045962712.png

با تشکر

hadipro
November 7th, 2013, 12:02
1. دوست عزیز ، " تا بعد " یعنی نه اکنون = درمورد ثبت شرکت بود و نه درمورد افتتاح حساب . ولی چیزی که ما هم اکنون از شما عزیز می خواهیم ، افتتاح حساب بانکی در USA هست.
بیش از این را هم در " تا بعد " انجام می دهیم. اما فعلا حساب بانکی می خواهیم. at USA
تاپیک شما را هم دیده ام
2. اگر نمی توانید بصورت واقعی ، همانطور که گفتم زیربنایی ، عمل کنید ، و اگر نمی توانستید اطلاعات خواسته شده بنده را پیام کنید ، برای چه دوباره وقت ما را گرفتید. در حالی که بنده تاکید کردم که درمورد تک تک آنها ، اطلاعات می خواهم.
لطفاً دوباره وارد این پست نشوید

1-متاسفانه این حساب برای شما مناسب نیست و ما قادر به باز گشایی این حساب برای شما نخواهیم بود .
2- شما اولین نفری نیستید که در خواست سرویس میدهید و ما اطلاعات سرویس رو با توجه به ضوابط و شرایط تجاری خودمان قرار میدهیم.وقت ما چنانچه در جهت شفاف سازی باشد ارزش پاسخگویی خواهد داشت.

با تشکر