PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد درگاه بانک ملت

azarnet
October 31st, 2013, 16:09
سلام
دوستان من از بانک ملت درگاه گرفتم اما متاسفانه پنلی به من داده نشده
پنل میدن یا نه ؟
قضیش چطوریه ؟

milad-engineer
October 31st, 2013, 16:13
با سلام و عرض ادب

نه دوست عزیز پنل نمی دهند
شما باید از طریق مدیریت محتوایی که دارید خرید ها رو بررسی کنید و همچنین مبالغ واریزی رو می تونید از طریق اینترنت بانک
و ورود به حساب متصل چک کنید

باتشکر

azarnet
October 31st, 2013, 16:19
عجب
پس خیلی بده
بانک پاسارگاد پنل میده که کامل بتونی مدیریت داشته باشی و ...

novintak2
October 31st, 2013, 18:16
هیچ درگاهی بهتر از ملت نیست

پاسارگاد که کارمزد برمی داره زیادم جالب نیست

اگه whmcs کار می کنی ماژول فراسو رو تهیه کن بهت گردش ملی هارو پرداخت شده ها و ستل نشده هارو نشون می ده

GateFa
October 31st, 2013, 18:53
هیچ درگاهی بهتر از ملت نیست
پاسارگاد که کارمزد برمی داره زیادم جالب نیست
اگه whmcs کار می کنی ماژول فراسو رو تهیه کن بهت گردش ملی هارو پرداخت شده ها و ستل نشده هارو نشون می ده

کم مشکل ترین درگاه ها پاسارگاد هست.
کارمزدی هم نداره. پنل تراکنش ها رو هم میده.

Ramin
October 31st, 2013, 18:55
کم مشکل ترین درگاه ها پاسارگاد هست.
کارمزدی هم نداره. پنل تراکنش ها رو هم میده.

یکیاز مشکلات درگاه بانک ملت بحث تراکنش های برگشت خورده بود که با راه اندازی شبکه شاپرک این مشکل بطرف شده است . در حال حاضر فکر می کنم به دلیل آنکه تمام تراکنش درگاه های مختلف در بستر شبکه شاپرک انجام می شود تفاوت چندانی در تسویه و مشکلات برگشت و.... در درگاه های مختلف وجود نداشته باشد !

azarnet
October 31st, 2013, 18:57
درگاه پی پاد پاسارگاد کارمزد میگیره که بستگی به نوع فعالیت داره
معمولا 2% میگیره که اگه درگاه فعالی باشه 1% حساب میکنن و خوبیش اینکه پنل میده

persianmagic
October 31st, 2013, 19:08
یکیاز مشکلات درگاه بانک ملت بحث تراکنش های برگشت خورده بود که با راه اندازی شبکه شاپرک این مشکل بطرف شده است . در حال حاضر فکر می کنم به دلیل آنکه تمام تراکنش درگاه های مختلف در بستر شبکه شاپرک انجام می شود تفاوت چندانی در تسویه و مشکلات برگشت و.... در درگاه های مختلف وجود نداشته باشد !

تایید میشه متاسفانه قبلا روزهایی بوده که 70 درصد تراکنش ها ستل نمیشدند و وقت زیادی گرفته میشدولی الان فرق خاصی بین درگاههای بانکها وجود نداره و بانک ملت به دلیل درخواست مدارک کمتر بهترین وضعیت رو داره

پنل هم چیز خاصی نیست با استفاده از افزونه های که نوشته شده میتونید اامکانات لازم رو داشته باشید.درحالی که اصلا نیازی به پنل نیست و با اینترنت بانکی که دارید ایم موارد قابل چک کردن هست

azarnet
October 31st, 2013, 19:15
بنظر من درگاه پاسارگاد بهتره
مدارک خاصی هم نمیخواد و از همه مهمتر اینکه همه چی آنلاین انجام میشه
درخواست ، ارائه مدارک ، تحویل درگاه و ....

Mihan-VPS
October 31st, 2013, 19:22
خیر پنلی نمی دهند ولی از طریق ماژولی که به سیستم مدیریت محتواتون وصل کنید میتونید مدیریت کامل تراکنش ها را داشته باشید