PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد کردن سورس فایل های html

abbas141
October 31st, 2013, 14:11
سلام
دوستان برای کد کردن سورس فایل های html چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید ؟

ParsWebHosting
October 31st, 2013, 19:43
HTML؟
html رو که نمیشه کد کرد. شما با فرض این که بتونید هم کد کنید راحت در خروجی مرورگر قابل مشاهده است.

my1zarb
October 31st, 2013, 21:42
سلام
دوستان برای کد کردن سورس فایل های html چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید ؟

سلام
شما قادر به کد کردن سورس javascript, php, asp و... هستید اما html رو خیر.

Tarfandaneh
October 31st, 2013, 23:10
سلام
منم این سوال رو دارم و می دونم نمیشه html را کد کرد اما نمی دونم چرا همیشه سورس سایت گوگل برای من پر از کد های رمز گذاری شده است چرا؟
طوری که خودم چک کردم دیدم بیشتر به جای اینکه المنت html داشته باشه با کد های رمز گذاری شده جاوا اسکریپت نمایش داده میشه.
من بیشتر جاها دیدم که کد های جاوا اسکریپت هم براحتی دیکد یا رمز گشایی میکنن می خواستم بدونم یعنی کد های سورس گوگل هم براحتی رمز گشایی میشه

folletto
November 1st, 2013, 01:19
گوگل هم که می بینید به صورت جاوااسکریپت هست، به این خاطر هست که Source Viewer پیشفرض مرورگر، کدها رو قبل از اجرای دستورات جاوا اسکریپت نمایش میده. به محض اجرای جاوا اسکریپت ممکن هست سورس صفحه هم تغییر پیدا کنه. این تغییرات رو میتونید توی قسمت سورس Inspect Element مشاهده کنید. یا با استفاده از افزونه هایی مثل فایر باگ...
متوجه میشید که در آخر کدهای هر سایتی چیزی نیستن جز html

abbas141
November 4th, 2013, 00:15
یعنی به هیچ جور نمیشه رمز کرد html رو ؟
قبلا یک سایتی داشتم که رمز میکرد وهیج اتفاقی نمی افتاد البته میشد از حالت رمز خارج کرد . میخواهم طوری باشه که مثلا یک فایل اچ تی ام رو هر کسی نتونه ویرایش کنه . چه کاری رو پیشنهاد میکنید ؟

my1zarb
November 4th, 2013, 12:39
یعنی به هیچ جور نمیشه رمز کرد html رو ؟
قبلا یک سایتی داشتم که رمز میکرد وهیج اتفاقی نمی افتاد البته میشد از حالت رمز خارج کرد . میخواهم طوری باشه که مثلا یک فایل اچ تی ام رو هر کسی نتونه ویرایش کنه . چه کاری رو پیشنهاد میکنید ؟

HTML رمزگزاری نمی شود.
برخی قسمت ها از HTML تان را توسط جاوا اسکریپت ایجاد کنید.
کد جاوا اسکریپت را Encode کنید.

abbas141
November 8th, 2013, 00:45
نرم افزار یا سایت خاصی برای این مورد مد نظرتون نیست ؟