PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی از هاستینگ ها (طراحی سیستم هاستینگ مناسب)

persiansoft
April 2nd, 2010, 12:11
با سلام .
در این مدت دیدم هر کدام از دوستان به نحوی از سیستم های هاستینگ مختلف نارضایتی هایی داشتند .
بعد از مدتی بررسی با همکارم صحبت کردم و تصمیم بر این شد تا پایان بهار یک سیستم هاستینگ مناسب طراحی کنیم .
این نکته را ذکر کنم این سیستم قیمت مناسبی خواهد داشت و حتی هاستینگ های تازه تاسیس هم قدرت تهیه کردن آن را دارند .

از این رو دوست دارم تا جایی که امکان دارد تمامی امکانات مد نظر کسانی که در هاستینگ مشغول به کار هستند در نظر گرفته شود .
این سیستم دارای شیوه پشتیبانی مناسبی هم خواهد بود چون در رابطه با آن هم تصمیماتی گرفته شده است .(حتی قرارداد هم بین دو طرف منعقد می شود) . رفع مشکلات سیستم به صورت کاملا رایگان بوده و در اسرع وقت انجام می پذیرد .

دوستان تمامی قابلیت های مدنظر خود را بیان کنند یا اگر قابلیتی از سیستم خاصی مدنظرشان هست عکس گرفته و پیوست کنند و توضیح دهند . از کلی گویی خودداری کنید . چون قصد تهیه سیستم مناسبی را داریم تا خود افرادی که در آن صاحب نظر هستند استفاده کنند .

امیدوارم تمامی افرادی که تجربه هایی دارند بیان کنند .
پیشاپیش از همه شما تشکر می کنم .
impossible nothing

Kambiz
April 2nd, 2010, 13:10
با سلام .
در این مدت دیدم هر کدام از دوستان به نحوی از سیستم های هاستینگ مختلف نارضایتی هایی داشتند .
بعد از مدتی بررسی با همکارم صحبت کردم و تصمیم بر این شد تا پایان بهار یک سیستم هاستینگ مناسب طراحی کنیم .
این نکته را ذکر کنم این سیستم قیمت مناسبی خواهد داشت و حتی هاستینگ های تازه تاسیس هم قدرت تهیه کردن آن را دارند .

از این رو دوست دارم تا جایی که امکان دارد تمامی امکانات مد نظر کسانی که در هاستینگ مشغول به کار هستند در نظر گرفته شود .
این سیستم دارای شیوه پشتیبانی مناسبی هم خواهد بود چون در رابطه با آن هم تصمیماتی گرفته شده است .(حتی قرارداد هم بین دو طرف منعقد می شود) . رفع مشکلات سیستم به صورت کاملا رایگان بوده و در اسرع وقت انجام می پذیرد .

دوستان تمامی قابلیت های مدنظر خود را بیان کنند یا اگر قابلیتی از سیستم خاصی مدنظرشان هست عکس گرفته و پیوست کنند و توضیح دهند . از کلی گویی خودداری کنید . چون قصد تهیه سیستم مناسبی را داریم تا خود افرادی که در آن صاحب نظر هستند استفاده کنند .

امیدوارم تمامی افرادی که تجربه هایی دارند بیان کنند .
پیشاپیش از همه شما تشکر می کنم .
impossible nothing

یک جستجو بکن
کلی تاپیک و بحث در همین راستا هستش
بچه ها کلی هم نظر دادن
آخر سر طرف غیبش زد
شما خودت شروع کن
بعدش کم کم بچه ها می گن چی بزار چی نزار
تا قدم اول رو بر نداری نظرات ما فایده ای نداره

persiansoft
April 2nd, 2010, 13:31
یک جستجو بکن
کلی تاپیک و بحث در همین راستا هستش
بچه ها کلی هم نظر دادن
آخر سر طرف غیبش زد
شما خودت شروع کن
بعدش کم کم بچه ها می گن چی بزار چی نزار
تا قدم اول رو بر نداری نظرات ما فایده ای نداره

متاسفانه سیستم جستجوی مناسبی نداره .
در یکی از همان بحث ها خودم حضور داشتم و همان جا نظرات مخالف خودم را اعلام کردم .

اشکالاتی که در تاپیک های گذشته بود و اینجا سعی شده نباشد .
در این سیستم صحبتی از رایگان بودن نیست . چون رایگان عاقبتی نه برای تولید کننده دارد نه مصرف کننده .
قرار نیست تیم جمع کنیم چون نیروی کافی داریم .
قرار نیست سیستم دیگه ای رو توسعه بدیم چون قصد نوشتن از پایه را داریم .
خودمان تنها ناظر نیستم بلکه خودمان طرح را اجرایی می کنیم .
وعده دور از ذهن ندادیم و زمان را انتهای بهار مشخص کردیم .

تمام تلاش خود را در این مدت کرده ام که به وعده های خود در این انجمن عمل کنم .
هدف تنها تولید سیستمی مناسب است که هر دو سمت از آن بهره ببرند .

afrateam
April 2nd, 2010, 13:40
به نظرم بهتره شما سیستم رو با امکاناتی که در ذهن دارین بنویسین و بعدا دمو بدین و تاپیکی در باره نواقص و امکانات اون ایجاد کنین تا دوستان نظرات و پیشنهاداتشونو بگن

persiansoft
April 2nd, 2010, 13:53
به نظرم بهتره شما سیستم رو با امکاناتی که در ذهن دارین بنویسین و بعدا دمو بدین و تاپیکی در باره نواقص و امکانات اون ایجاد کنین تا دوستان نظرات و پیشنهاداتشونو بگن

afrateam عزیز .
مشکل بیشتر این سیستم هایی که شما با آن کار می کنید به خاطر تحلیل اشتباه است .
و یک تحلیلی اشتباه و در هم آمیختگی جداول باعث می گردد دیگر برنامه نویس توان بازگشت به عقب را نداشته باشد و بیشتر به فکر دفع مشکلات باشد تا رفع آن
و ما قصد نداریم سیستمی بسازیم که بعداً برای رفع مشکلات آن به دنبال وصله و پینه زدن سیستم باشیم .

و نکته بعدی اینکه من یا شما یا هر برنامه نویس دیگری برای تحلیل سیستم باید به سراغ DA(Data Administrator) ها برود و حتی ساده ترین حرف های آنها را بشنود
پس دوستان محبت کنند همکاری های لازم را دشته باشند .

M-Soltani.ir
April 2nd, 2010, 13:57
هر کاری میکنید فقط سریع :d

TukaNet
April 2nd, 2010, 15:19
خوب یه پیشنهاد بکنم به شما ، شما whmcs رو به صورت دمو نصب کنید و ببنید چه امکاناتی داره ، همشون رو لیست کنید
حالا بعضی از این امکانات زیاد کارا نیست و بعضی هم اصلا به درد ما ایرانی ها نمی خوره ، بعضی امکانات هم هست که باید
اضافه بشه مثل درگاه شتاب و ثبت فیش و ... . هر موقع تونستید همچین سیستمی رو تولید کنید واقعا یه کار مفید کردید
البته این هم که می فرمایید به تیم و ... نیاز نیست باید در موردش تجدید نظر کنید ، فرض کنید شما این سیستم رو نوشتید
100 نفر هم پول دادن و خریدن ، شما تنهای قادر به ساپورت این تعداد یوزر خواهید بود ؟!؟!

afrateam
April 2nd, 2010, 15:40
خوب یه پیشنهاد بکنم به شما ، شما whmcs رو به صورت دمو نصب کنید و ببنید چه امکاناتی داره ، همشون رو لیست کنید
حالا بعضی از این امکانات زیاد کارا نیست و بعضی هم اصلا به درد ما ایرانی ها نمی خوره ، بعضی امکانات هم هست که باید
اضافه بشه مثل درگاه شتاب و ثبت فیش و ... . هر موقع تونستید همچین سیستمی رو تولید کنید واقعا یه کار مفید کردید
البته این هم که می فرمایید به تیم و ... نیاز نیست باید در موردش تجدید نظر کنید ، فرض کنید شما این سیستم رو نوشتید
100 نفر هم پول دادن و خریدن ، شما تنهای قادر به ساپورت این تعداد یوزر خواهید بود ؟!؟!
گفتن که چون نیروی کافی دارن نمیخوان تیم جمع کنن و احتمالا منظورشون این بوده دوستانی که تو این تاپیک نظر میدن به جای گفتن "منم میتونم کمک کنم" نظرشون رو بگن...

persiansoft
April 2nd, 2010, 16:06

ممنون tukanet عزیز .
در پست ابتدا عرض کردم.

فکرهای مناسبی برای آن کره ایم .
و در رابطه با پشتیبانی این که من و همکارم قصد طراحی و پشتیبانی این سیستم را داریم و در هر زمانی که لازم باشد نیرو در نظر گرفته می شود . همکار من هم در این انجمنی فعالیتی ندارد در صورت که لازم بود معرفی می کنم در این بحث شرکت نماید .

قرار نیست تیم جمع کنیم چون نیروی کافی داریم .
چون 2 نفر هستیم و با برنامه نویسی یکدیگر آشنایی کامل داریم نیاز به نیروی دیگری در این پروژه نمی باشد .
چون در تاپیک های گذشته در این رابطه اکثرا به دنبال جمع آوری یک تیم جهت طراحی این سیستم بودند .

از پیشنهاد شما ممنونم . هدف ما طراحی سیستمی با امکانات whmcs است چون با دوستانی هم که صحبت کردیم اکثرا از این سیستم رازی بودند و تنها اشکال آن کاربر ناپسند بودن آن است و بخش پرداخت ماایرانیان که آن هم برطرف شده است .

سوال بنده از شما این است که چه امکاناتی باید از این سیستم انتخاب و؟ چه امکاناتی حذف گردد ؟ چه امکاناتی ضروری نیست ؟
دوست دارم در این رابطه بحث شود تا سیستمی مناسب ساخته شود . به هر حال این سیستم طراحی می شود چون در برنامه ریزی ما قرار گرفته است . ما قصد داریم با این بحث سیستم بهتری تهیه نماییم .

ممنون از tukanet و afrateam که در بحث شرکت می کنند .

Nikihost
April 2nd, 2010, 16:09
سلام
يه مورد مد نظر من بوده هميشه و همچنين امكان را بزودي واسه شركتمون راه اندازي ميكنيم. (‌اختصاصي )
اين امكان مثل همين whmcs اپيكاليشن ويندوزي داره كه متصل به سرور شده و مثلا كسي تيكتي زده باشه را مياره و ميشه از محيط نرم افزار تيكت را جواب داد.
درسته يه كم سخت به نظر بيا شما ميتونيد اين اپيكاليشن هم بهش اضافه كنيد منتها واسه شخصي كه نميخواد اين امكان را بهش ندين و در نتيجه هزينه نرم افزار كمتر خواهد شد.
اميد وارم نظرم موثر واقعه شده باشد

Nikihost
April 2nd, 2010, 16:13
سوال بنده از شما این است که چه امکاناتی باید از این سیستم انتخاب و؟ چه امکاناتی حذف گردد ؟ چه امکاناتی ضروری نیست ؟
دوست دارم در این رابطه بحث شود تا سیستمی مناسب ساخته شود . به هر حال این سیستم طراحی می شود چون در برنامه ریزی ما قرار گرفته است . ما قصد داریم با این بحث سیستم بهتری تهیه نماییم .

به نظر من شما بايد پيچيدگي سيستم سفارش و پشتيباني را كم كنيد.

persiansoft
April 2nd, 2010, 16:26
سلام
يه مورد مد نظر من بوده هميشه و همچنين امكان را بزودي واسه شركتمون راه اندازي ميكنيم. (‌اختصاصي )
اين امكان مثل همين whmcs اپيكاليشن ويندوزي داره كه متصل به سرور شده و مثلا كسي تيكتي زده باشه را مياره و ميشه از محيط نرم افزار تيكت را جواب داد.
درسته يه كم سخت به نظر بيا شما ميتونيد اين اپيكاليشن هم بهش اضافه كنيد منتها واسه شخصي كه نميخواد اين امكان را بهش ندين و در نتيجه هزينه نرم افزار كمتر خواهد شد.
اميد وارم نظرم موثر واقعه شده باشد
Nikihost عزیز ممنون از نظر جالبتون .
این کار حتما در فازهای بعدی پروژه انجام می شود . چون حداقل خودم با زبان های برنامه نویسی تحت ویندوز آشنایی مناسبی دارم و پروژه های با چنین ساختارهایی انجام داده ام .
ولی نیازمند کار زیاد جهت امن کردن سیستم نرم افزاری دارد . برای همین نیازمند زمان می باشد .

به نظر من شما بايد پيچيدگي سيستم سفارش و پشتيباني را كم كنيد.
برای بخش پشتیبانی فکرهایی انجام داده ایم و در نظر ما سیستم سفارش کامل با سیستم whmcs متمایز است .
اگر به صورت دقیق تر مشکلات را بیان کنید ممنون می شوم .
به نظر شما سفارش و پشتیبانی به چه شکلی باشد مناسب تر است .
آیا سیستمی مد نظر شماست ؟ اگر جواب مثبت است وب سایت مربوطه را اعلام کنید . و اگر منفی است در صورت امکان دقیق تر توضیح دهید .

هر کاری میکنید فقط سریع :d
eParsData.Net عزیز شما هم برای تسریع انجام این کار نظر خودتونو اعلام کنید