PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عجیب نیس؟ ظرفیت adsl مخابرات شهر ما تکمیل شده!!!

joomla2
October 30th, 2013, 22:49
سلام دوستان. رفتم از نماینده شرکت اسیا تک اینترنت adsl بگیرم گفت ظرفیت تکمیل هست و نمیتونیم دیگه به شما adsl بدیم!
رفتم مخابرات گفتم قضیه چیه؟ گفتن چون ظرفیت مخابرات محدود هست اون شرکت نمیتونه به شما اشتراک بده!!

به نظر شما باید چیکار کنم؟
مگه میشه مخابرات ظرفیتش تموم بشه و دیگه نتونه adsl بده؟

teraserver
October 30th, 2013, 23:12
از مخابرات هرچی که بگید بر میاد! به هر شرکتی تا مقدار مشخصی پورت در اختیار می زارند

majidisaloo1
October 30th, 2013, 23:35
بله یک مورد طبیعی است

hamedmj
October 31st, 2013, 00:09
پورت کم اوردن دیگه :|

rezarostami
October 31st, 2013, 00:25
حتما محدودیتی که در فروش پهنای باند به مخابرات به وجود اومده این مشکل رو به وجود آورده که محدودیت پورت اعمال کردند.

joomla2
October 31st, 2013, 15:35
ممنون از دوستان عزیز،

یه سوالی که واسم پیش اومد اینکه پس اگه شخصی بخواد نمایندگی adsl بگیره ابتدا باید با مخابرات هماهنگ کنه ببینه بهش پورت میده یا خیر؟ بعد بره سراغ دریافت نمایندگی adsl ؟

تشکر دوستان

downloaddl
October 31st, 2013, 15:41
بعضی وقتا مخابرات برات ی دلیل هایی میاره که فکر می کنی داری با آدم فضایی صحبت می کنی

وایمکس بگیر دردسرش کمتره

shahab-f
October 31st, 2013, 15:53
ما برای اینترنت مخابرات ثبت نام کردبم 6 ماه تو صف بودیم گفتند پورت خالی نداریم باید صبر کنید یکی تخلیه کنه شما رو جایگزین کنیم :|

DeLtAvPs
October 31st, 2013, 19:47
باز شماها خوبید
ما که 2 ماهه برای خط تلفن ثبت نام کردیم! هنوز نیاوردن و میگن متقاضی زیاده و نمیدونم پورت کم!
حالا فکر کن اینترنتش چی میشه!

leonr2
October 31st, 2013, 21:27
ممنون از دوستان عزیز،

یه سوالی که واسم پیش اومد اینکه پس اگه شخصی بخواد نمایندگی adsl بگیره ابتدا باید با مخابرات هماهنگ کنه ببینه بهش پورت میده یا خیر؟ بعد بره سراغ دریافت نمایندگی adsl ؟

تشکر دوستان

شما برین مخابرات این سوال رو بپرسین اولا بهتون میخندن بعد اینقدر اینور اونور میفرستن شما رو که از جونتون سیر میشین
مستقیما با شرکتی که میخواین نمایندگیشو بگیرین صحبت کنید اونا زبون اینا رو میفهمن هماهنگ می کنن براتون

Maysam.M
October 31st, 2013, 22:12
توی تی وی چند وقت پیش اخبار گفت که به خاطر بدهی مخابرات دیگه مخابرات نمی تونه پورت جدید واگذار کنه

flexhost.ir
October 31st, 2013, 23:57
جهان نيوز - بدهی 450 میلیاردی مخابرات و همراه اول (http://jahannews.com/vdcjihetvuqevtz.fsfu.html)

elmizina
November 1st, 2013, 01:29
آره طبیعیه من خودم خط تلفن ثبت نام کردم 1 ماه گذشت اینقدر پیگیری کردم اومدن وصلش کردن وگرنه میشستن زیر پاشون اینترنت سبز میکرد

da6276
November 1st, 2013, 03:03
بخاظر بدهی مخابرات به زیرساخت دیگه به مخابرات پورت نمیدن و مدتی هست که با هم مشکل دارن